İlgili şirketler 10 milyar dolarlık kumarhane gelişimini gözden geçirdi

Gayrimenkul geliştirme şirketi, İlişkili Şirketler, önerilen Hudson Yards kumarhane gelişimi için gözden geçirilmiş bir plan duyurdu. New York Post tarafından bildirildiği üzereŞirketin CEO’su Jeff Blau, önerilen 10 milyar dolarlık geliştirme projesinin, bölgenin yüksek konaklama gereksinimlerini karşılayacak bir oteli içerecek olan Wynn Resorts kulesinin inşasıyla başlayacağını söyledi.

“New York City’deki en inanılmaz yüksek binalardan biri olacak,Blau’nun duyurduğu bildirildi.

Gözden geçirilmiş teklif:

Kaynak tarafından bildirildiği üzere, önerilen geliştirme, İlgili şirketS VE wynn onaylama konusundaki nihai karardan sadece aylar önce bir kumarhane lisansı yarışında şehir dışı kumarhane lisansı. New York Post’a göre kule şunları içerecek: oyun alanı gibi masa oyunları ile yirmibiryaklaşık poker ve rulet 250.000 metrekareprestijli restoran ve alışveriş markalarının yanı sıra.

Tam geliştirme:

Çeşitli çekmeye çalışmak yaşam tarzları Uzak Batı Yakası’ndaki tesise, Mavi bildirildi, açıklandı şaşırtıcı bir ek gelişmemiş kısmı için 2 milyon metrekarelik bir ofis kulesinin Hudson yarda halka açık bir yeşil park, bölge için bir devlet okulu ve “uygun fiyatlı” olarak faturalandırılan 329 konutlu 1 milyon metrekarelik kiralık bir apartman kulesinin daha önce duyurulan gelişimine.

yönetici dedi ki: ”Bu sebeplerden dolayı en iyi teklifle iyi bir konumda olduğumuzu hissediyoruz.. Kazanmak için çalışıyoruz” ilgili şirketler VE wynn teklif vermek için bir araya geldiler tek bir taşra kumarhanesi lisansı bu yıl mevcut, iki tane daha Aqueduct ve Yonkers racinos’ları tarafından onaylanmalıdır. Mavi gibi iyimser diğer lisans yarışmacıları şu anda önerilen yapılarla ilgili sorunlar yaşıyor.

Engellerle karşılaşan yarışmacılar:

Gerçekten de, öngörülen ön koşucu tarafından Steve Cohen önerilen kumarhane ve eğlence kompleksi kraliçeler yakın zamanda bir Queens politikacısı tarafından geri çevrildi. BalLS da arazi kiralama sorunları ile karşı karşıyadır. Bronx operatörün orada bir kumar tesisi bulma teklifini etkilemek. Ayrıca, efsaneler, oluşan konsorsiyum yankilerkendisine karşı güçlü bir direnişle karşı karşıya Coney Adası yerel yetkililer tarafından kumarhane geliştirme.

Post’un bildirdiği gibi, ilgili şirketler şimdi sahibim kumlar lisans yarışında ana rakip olarak. Bu şirketin Long Island’da bir kumarhane inşa etme teklifi yakın zamanda geniş çapta yerel kabul gördü ve tüm engelleri gidermeye yakın görünüyor.

Nassau İlçe Yöneticisi Bruce Blakeman Post’a şunları söyledi: “Hala üstesinden gelinmesi gereken engeller olsa da, Sands’deki kira kontratının devrine ilişkin ezici iki partili onay, Nassau County’yi dünyanın en iyi tatil köylerinden, eğlence merkezlerinden ve kumarhanelerinden biri olacak olanı açmaya yaklaştırıyor.”

Fakat, İlgili için tüm engelleri kaldırmadı. Hudson yarda gelişme nasıl Eyalet Senatörü Brad Hoylmanbiri altı üyeden oluşan site inceleme komitesi bildirildiğine göre, teklifin kumarhane seçim sürecinin bir sonraki turuna geçip geçmeyeceğine oy verecek görmezden gelindi daha önce vaat edilen hizmetler ve dedi ki Gözden geçirilmiş teklif temsil etmek “tırmanmak için dik bir tepe”.

Delikteki As:

Ancak şirket iyimser olmaya devam ediyor ve 1.700 oda Hoylman’ın itirazlarının üstesinden gelmek için otel geliştirme önerisi. Post’a göre, ilgili şirketler aynı zamanda sahibinin Steve Ross önemli bağışçılarından biridir. Vali Kethy Hochul, sitenin inceleme komitesinin başka bir üyesi.

Yönetim Mavi yapmaları gerektiğini belirttiği bildirilen faktörler İlgili Temmuz ayında yapılacak kumarhane seçim sürecinin bir sonraki turunun favorisi. Nihai tekliflerin sonbaharda ve son karar devletin bir Oyun komisyonu yıl sonuna kadar öğreneceğiz. Gerçek şu ki Vali Kethy Hochul görünüşe göre Oyun Komisyonunu kontrol ediyor umutları yükseltir geliştiricinin oyun lisansını kazanması ve diğer iki lisans sahibine katılması ve öngörülen katkıda bulunması 1,5 milyar dolar devlet bütçesine.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla