Illinois Oyun Kurulu, Penn kumarhanelerinin taşınmasını onayladı

Illinois Oyun Kurulu (IGB), Penn Entertainment’ın Holywood Aurora ve Hollywood Joliet kumarhanelerinin transferini onayladı. Chicago’nun iki banliyö kumarhanesinin ana şirketi ve doğu Chicago’da bulunan Ameristar kumarhane tesisi, Joliet ve Aurora’yı daha uygun yerlerde yeniden geliştirmek için onay aldı.

Önemli adım:

KPVI’nın bildirdiği gibi, Penn Eğlence etrafında yatırım yapmayı planlıyor 545 milyon dolar ikisinde Hollywood kumarhanesi aşağıdaki oyun özellikleri IGB onay. IGB direktörü Marcus Fruchter’in şu yorumu yaptığı bildirildi: “Hollywood Aurora ve Hollywood Joliet kumarhanelerinin önerilen yer değiştirmelerinin onaylanması, bu ev sahibi topluluklara yeni oyun mekanları getirmek için düzenleyici süreçte önemli bir adımdır.”

Fruchter ekledi: “IGB, yeniden konumlandırılan bu kumarhane yerlerinin verimli, etik ve uyumlu bir şekilde inşa edilmesini, açılmasını ve işletilmesini sağlamak için düzenleme sürecinde ilerlerken Penn Entertainment ile birlikte çalışacak.”

kaynağa göre, Penn Eğlence Yetkililer rekabetin farkındaydı. Chicago pazarın işlemesi için büyük yatırımlar gerekir Hollywood kumarhanesi kârlılıkta ve her iki toplumda çok sayıda iş yaratma fırsatından yararlanın. Yer değiştirme planları, Penn’in banliyö bölgeleri için gerçekçi bir görünümü benimsediğini gösteriyor ve şirketin yeni konumlara ilişkin mali tahminleri için yeterli görünüyor.

Joliet’in transferi:

Kaynağa göre, Penn yerini alacak Hollywood kumarhanesi Will ilçe kasabasının güneybatısında yer alan Des Plaines Nehri üzerindeki nehir teknesi 185 milyon dolarlık Joliet kara tabanlı kumarhane esas alınacak proje Kaya Koşusu Geçişleri Interstates 80 ve 55’in yakın kavşağında geliştirme. Hollywood’un Joliet’i kumarhane yaklaşık 800 kumar makinesi ve 45 masa oyunu artı aa içerecektir Spor taburesiprestijli barlar ve restoranlar, konferans ve toplantı alanları ve bir etkinlik tesisi.

Aurora Transferi:

Hollywood Aurora’sı kumarhane İstek Olumsuz başlangıçta planlandığı gibi Fox Nehri’ndeki şehir merkezindeki bir adada geliştirilecek. Yerine, kara tabanlı kumarhane tek bir yerde inşa edilecek Interstate 88 yakınında, Chicago Premium Outlets Alışveriş Merkezi ve Fermilab kampüsünün yakınında. ONLAR 360 milyon dolarlık gelişme yaklaşık 900 slot makinesi ve 50 masa oyunu içeren kumarhane alanını içerecektir.

Bekleyen düzenleyici onaylar:

Bunun Doğu Chicago’dan sonra Chicago bölgesindeki en büyük ikinci Penn gelişimi olacağı bildiriliyor. Amerikan kumarhanesi, 1.177 slot makinesi ve 42 masa oyunu sunuyor. Ama kutup ışıkları Ameristar ile benzer özelliklere sahip olacak tesis, 200 odalı bir otel, sağlık kulübü, barlar ve restoranlar, toplantı ve konferans alanı ve bir etkinlik tesisini içerecektir.

inşaatı Hollywood’un Joliet’i VE Hollywood Aurora’sı IGB’nin söz konusu mülklerin devrini onaylamasına göre, kumarhane projelerinin nihai yasal onaylar ve izinlerin ardından 2023’ün sonuna kadar başlaması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla