Illinois Oyun Kurulu, Penn kumarhanelerinin taşınmasını onayladı

Illinois Oyun Kurulu (IGB), Penn Entertainment’ın Holywood Aurora ve Hollywood Joliet kumarhanelerinin transferini onayladı. Chicago’nun iki banliyö kumarhanesinin ana şirketi ve doğu Chicago’da bulunan Ameristar kumarhane tesisi, Joliet ve Aurora’yı daha uygun yerlerde yeniden geliştirmek için onay aldı.

Önemli adım:

KPVI’nın bildirdiği gibi, Penn Eğlence etrafında yatırım yapmayı planlıyor 545 milyon dolar ikisinde Hollywood kumarhanesi aşağıdaki oyun özellikleri IGB onay. IGB direktörü Marcus Fruchter’in şu yorumu yaptığı bildirildi: “Hollywood Aurora ve Hollywood Joliet kumarhanelerinin önerilen yer değiştirmelerinin onaylanması, bu ev sahibi topluluklara yeni oyun mekanları getirmek için düzenleyici süreçte önemli bir adımdır.”

Fruchter ekledi: “IGB, yeniden konumlandırılan bu kumarhane yerlerinin verimli, etik ve uyumlu bir şekilde inşa edilmesini, açılmasını ve işletilmesini sağlamak için düzenleme sürecinde ilerlerken Penn Entertainment ile birlikte çalışacak.”

kaynağa göre, Penn Eğlence Yetkililer rekabetin farkındaydı. Chicago pazarın işlemesi için büyük yatırımlar gerekir Hollywood kumarhanesi kârlılıkta ve her iki toplumda çok sayıda iş yaratma fırsatından yararlanın. Yer değiştirme planları, Penn’in banliyö bölgeleri için gerçekçi bir görünümü benimsediğini gösteriyor ve şirketin yeni konumlara ilişkin mali tahminleri için yeterli görünüyor.

Joliet’in transferi:

Kaynağa göre, Penn yerini alacak Hollywood kumarhanesi Will ilçe kasabasının güneybatısında yer alan Des Plaines Nehri üzerindeki nehir teknesi 185 milyon dolarlık Joliet kara tabanlı kumarhane esas alınacak proje Kaya Koşusu Geçişleri Interstates 80 ve 55’in yakın kavşağında geliştirme. Hollywood’un Joliet’i kumarhane yaklaşık 800 kumar makinesi ve 45 masa oyunu artı aa içerecektir Spor taburesiprestijli barlar ve restoranlar, konferans ve toplantı alanları ve bir etkinlik tesisi.

Aurora Transferi:

Hollywood Aurora’sı kumarhane İstek Olumsuz başlangıçta planlandığı gibi Fox Nehri’ndeki şehir merkezindeki bir adada geliştirilecek. Yerine, kara tabanlı kumarhane tek bir yerde inşa edilecek Interstate 88 yakınında, Chicago Premium Outlets Alışveriş Merkezi ve Fermilab kampüsünün yakınında. ONLAR 360 milyon dolarlık gelişme yaklaşık 900 slot makinesi ve 50 masa oyunu içeren kumarhane alanını içerecektir.

Bekleyen düzenleyici onaylar:

Bunun Doğu Chicago’dan sonra Chicago bölgesindeki en büyük ikinci Penn gelişimi olacağı bildiriliyor. Amerikan kumarhanesi, 1.177 slot makinesi ve 42 masa oyunu sunuyor. Ama kutup ışıkları Ameristar ile benzer özelliklere sahip olacak tesis, 200 odalı bir otel, sağlık kulübü, barlar ve restoranlar, toplantı ve konferans alanı ve bir etkinlik tesisini içerecektir.

inşaatı Hollywood’un Joliet’i VE Hollywood Aurora’sı IGB’nin söz konusu mülklerin devrini onaylamasına göre, kumarhane projelerinin nihai yasal onaylar ve izinlerin ardından 2023’ün sonuna kadar başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla