İngiliz mahkemeleri açıklama konusunda Playtech ve Caliplay’e yardımcı oluyor

Playtech SpAEn büyüklerinden biri çevrimiçi oyun yazılımı sağlayıcıları dünyada, memnun değil cevapların olmaması ortaklarından biriyle yaşadığı anlaşmazlık hakkında. İngiliz mahkemeleri arasındaki anlaşmazlıkta kimin haklı olduğuna karar vermeye yardımcı olacaktır. sektörün iki devi.

Kim haklı?

Pazartesi günü belirtildiği gibi, oyun teknolojisi almayı umuyorum bir beyan İngiltere mahkemelerinden. Açıklama hakkında uzun anlaşmazlık Playtech ve arasında caliplay Bakımından stratejik anlaşmaları.

Playtech’in dediği gibi, şirketin ortağı Caliplay’in hala iyileşme şansı olup olmadığını öğrenmek için bir açıklamaya ihtiyacı var. ek hizmetler için tarife unsuru girildiği yer stratejik anlaşma şirketler imzaladı.

Her ikisi de bu seçenek üzerinde anlaştılar, böylece tanımlayabilirler para miktarı ek hizmetler için ödenecektir. Bu seçenek başarısız olursa, bağımsız ticaret bankası miktara karar verecektir.

Her iki taraf da Playtech’in hizmetler için ek ücret almaya hak kazanacağını kabul eder. 2034’ün sonuna kadar.

ONLAR hesaplanan ücret ortaklığın ilk altı ayında 34.4 milyon avro. O dönem sona erdi Haziran 2022yaklaşık yedi ay önce.

Çatışmanın ana noktası İki şirket arasındaki fark, seçeneğin uygun olup olmadığından emin olmamalarıdır. hala egzersiz yapılabilir. Kararlaştırılan süre 45 gün geçebilir, ancak geçmeyebilir: dahil edilen parçalar bulunamıyor gibi görünüyor Ortak zemin konuyla ilgili. Playtech, dönemin çoktan geçtiğinden emin günü geçmişama Caliplay aynı fikirde değil.

İki endüstri devi ve terk edilmiş planlar:

Playtech sunarak piyasada ünlü oldu ileri teknoloji benzersiz çözümler bazılarına ana operatörler endüstride. şirket kuruldu 1999ve on yıldan fazla bir süre sonra, yüce bir lider endüstride.

şirket var geniş bir ortak ağıve Caliplay bunlardan biri. BT biridir ana operatörleri Meksika. Playtech de dahil olmak üzere sektördeki birçok tanınmış satıcı, dikkatleri üzerine çekti. hızlı büyüme ve başarı.

Geçen yılın Mart ayında Playtech, Caliplay’i birleştirme planlarından vazgeçti. özel amaçlı tedarik şirketleribu onların daha da genişlemesine izin verecek ABD pazarı. ile müzakereler gerçekleştirildi. Etkileşimli hotpotve ardından, her iki şirket de bunu yapmaya kararlıydı. diğer seçenekleri keşfedin.

İngiltere’deki Mahkeme bunda kimin haklı olduğuna karar verecek anlaşmazlık. O zamana kadar, oyuncular bunu yapmaya devam edecek ürünlerin tadını çıkar her iki şirket de piyasaya arz edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla