İngiliz mahkemeleri açıklama konusunda Playtech ve Caliplay’e yardımcı oluyor

Playtech SpAEn büyüklerinden biri çevrimiçi oyun yazılımı sağlayıcıları dünyada, memnun değil cevapların olmaması ortaklarından biriyle yaşadığı anlaşmazlık hakkında. İngiliz mahkemeleri arasındaki anlaşmazlıkta kimin haklı olduğuna karar vermeye yardımcı olacaktır. sektörün iki devi.

Kim haklı?

Pazartesi günü belirtildiği gibi, oyun teknolojisi almayı umuyorum bir beyan İngiltere mahkemelerinden. Açıklama hakkında uzun anlaşmazlık Playtech ve arasında caliplay Bakımından stratejik anlaşmaları.

Playtech’in dediği gibi, şirketin ortağı Caliplay’in hala iyileşme şansı olup olmadığını öğrenmek için bir açıklamaya ihtiyacı var. ek hizmetler için tarife unsuru girildiği yer stratejik anlaşma şirketler imzaladı.

Her ikisi de bu seçenek üzerinde anlaştılar, böylece tanımlayabilirler para miktarı ek hizmetler için ödenecektir. Bu seçenek başarısız olursa, bağımsız ticaret bankası miktara karar verecektir.

Her iki taraf da Playtech’in hizmetler için ek ücret almaya hak kazanacağını kabul eder. 2034’ün sonuna kadar.

ONLAR hesaplanan ücret ortaklığın ilk altı ayında 34.4 milyon avro. O dönem sona erdi Haziran 2022yaklaşık yedi ay önce.

Çatışmanın ana noktası İki şirket arasındaki fark, seçeneğin uygun olup olmadığından emin olmamalarıdır. hala egzersiz yapılabilir. Kararlaştırılan süre 45 gün geçebilir, ancak geçmeyebilir: dahil edilen parçalar bulunamıyor gibi görünüyor Ortak zemin konuyla ilgili. Playtech, dönemin çoktan geçtiğinden emin günü geçmişama Caliplay aynı fikirde değil.

İki endüstri devi ve terk edilmiş planlar:

Playtech sunarak piyasada ünlü oldu ileri teknoloji benzersiz çözümler bazılarına ana operatörler endüstride. şirket kuruldu 1999ve on yıldan fazla bir süre sonra, yüce bir lider endüstride.

şirket var geniş bir ortak ağıve Caliplay bunlardan biri. BT biridir ana operatörleri Meksika. Playtech de dahil olmak üzere sektördeki birçok tanınmış satıcı, dikkatleri üzerine çekti. hızlı büyüme ve başarı.

Geçen yılın Mart ayında Playtech, Caliplay’i birleştirme planlarından vazgeçti. özel amaçlı tedarik şirketleribu onların daha da genişlemesine izin verecek ABD pazarı. ile müzakereler gerçekleştirildi. Etkileşimli hotpotve ardından, her iki şirket de bunu yapmaya kararlıydı. diğer seçenekleri keşfedin.

İngiltere’deki Mahkeme bunda kimin haklı olduğuna karar verecek anlaşmazlık. O zamana kadar, oyuncular bunu yapmaya devam edecek ürünlerin tadını çıkar her iki şirket de piyasaya arz edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Wyoming’deki çevrimiçi kumarhane kumarı yasallaştırılmak üzere

Wyoming’in oyun pazarı hızla büyüyor ancak eyalet, çevrimiçi kumarhane kumarı da dahil olmak üzere diğer kumar türlerini genişletmek için çok çalışıyor. Wyoming’de Çevrimiçi Kumarın Yasallaştırılması: Temsilciler Jon Corrado, Roberto Davisve diğerleri sponsorlu Ev Tasarısı 120 onaylandığı takdirde önemli ilerleme kaydedilmesine olanak sağlayacak çevrimiçi kumarhanelerde kumarın yasallaştırılması eyalette. Eyalette kumar 2021’den beri yasal. Vali Mark Gordon […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao, Ay Yeni Yılında 960.000 ziyaretçi bekliyor

Makao hükümetinin yöneticisi Maria Helena de Senna Fernandes’e göre, 8 günlük Ay Takvimi Yeni Yılı boyunca en az 960.000 kişinin, günde ortalama 120.000 ziyaretçinin Makao’yu ziyaret etmesi bekleniyor. Turizm Ofisi (MGTO). Ana otellerde neredeyse tüm odalar zaten rezerve edilmiştir: Otellerde doluluk oranının normale dönmesi bekleniyor neredeyse %90 yukarıda belirtilen Yeni Yıl kutlamaları sırasında 10 Şubat […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Inspired ve Kambi, sanal sporları dahil etmek için işbirliği yapıyor

İki sektör devi Inspired Entertainment, Inc. ve Kambi Group plc, dünya çapındaki Kambi hayranlarına popüler Inspired Virtual Sports ürünlerini sağlamak için güçlerini birleştirdi. Inspired ve Kambi küresel pazarı fethediyor: Kambi bahis şirketi platforma entegre edilecek muhteşem Inspired ürünlerini denemekten heyecan duyacak geniş bir hayran yelpazesiyle tüm sektörün önde gelen ürünlerinden biridir. Kambi kendisini tamamlayacak yeni […]

Daha fazla