Inspired Entertainment, Terminator slot oyununu yayınladı

iGaming endüstrisinin önde gelen teknoloji ve içerik tedarikçisi Inspired Entertainment, filmdeki popüler temayı ve karakterleri stüdyonun son sürümü The Terminator™’a uyarladı. Lisanslı slot oyunu, oyuncuları bir zaman makinesine binmeye ve yol boyunca harika ödüller toplayarak insanlığı kurtarmaya davet eden ikonik 1984 filminin grafik ve görsel ayarlarına sahiptir.

Yuva özellikleri:

ONLAR yuva özellikler bir 5×4 bobin ile konfigürasyon 20 ödeme hattı, yanı sıra Inspired’dan en son Win & Spin™ mekaniği tonlarca eylem sunmak için. Bu amaçla, temel oyun zaten eksiksiz bir paket içerir. Wild ve Win & Spin sembollerifilmden ikonik karakterler olarak temsil edilen makara değiştiriciler eşliğinde Terminatörler ve Sarah Connor oyunu sürmek ve onu sürekli bir ödül arayışına dönüştürmek.

Respin Özelliği:

Bu değiştiriciler makaralarda göründüğünde, Süper Sembol Respin ek dönüşler ve kazançlar vermek için tetiklenirler. Oyuncuların, bu eşleşen semboller mevcut olduğu sürece devam edecek olan ek dönüşleri tetiklemesi için bir dizi eşleşen sembol de mevcuttur. en azından ne zaman Kazan ve Çevir sembolleri temel oyunda toplanır, oyuncu Bonus turunu kazanın ve döndürün.

Win&Spin Bonus Turu:

Burası, filmin hayranlarının başlangıç ​​pozisyonu belirdiğinde tüylerinin diken diken olduğunu hissedecekleri yerdir. Sarah Connor ile Terminatör sadece üç boşluk arkasından boynuna nefes alıyor. Bu bonus turunda, Kazan ve döndür semboller ortaya çıkarmak için indi nakit ödeme sembolleri ve oyuncunun yol boyunca ilerlemesi için yolu açın. Yeni sembol gelmezse Terminatör, oyuncunun heyecanını artırmak için Sarah’nın karakterine bir adım daha yaklaşacaktır.

Oyuncunun bahsinin 1.000 katına kadar dönen büyük çark:

Terminatör™ gibi çok çeşitli ek özellikler içerir. Gizem oyunculara Terminatörden kaçınma ve onlara ulaşmalarına yardımcı olma seçenekleri sunmak daha fazla zafer. Bu seçenekler şunları içerir: Ekstra hayatlar Terminatörü reddetmek, Kolektör ek semboller ekleme e Yükseltme Ödülü genel ikramiyeyi artırmak vb.

oyuncu ise durdu Bonus Turunda Terminatör tarafından, toplam değerler ödüllü tur Eğer onlar Kaçmak Terminatörden alın ve tahtayı doldurun, oyunu döndürme şansına sahip olacaklar. Büyük Tekerlek arasında değişen ödüller için Oyuncunun bahis miktarının 1.000 katı.

Kazan ve Heyecan oyunu:

Inspired’ın Baş Ürün Sorumlusu Steve Collettdedi ki: “Tüm zamanların en ikonik filmlerinden birinin slot uyarlamasını piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz ve oyuncuları hafıza şeridinde bir yolculuğa çıkarıyoruz. Yenilikçi mekaniği ve sağlam matematik profili harika görsellerle birleştiğinde, Terminatör döneminde yaşamış oyuncuların yanı sıra efsanevi statüsüne aşina olan diğer oyuncular arasında anında hit olacağına eminiz!

Yaka eklendi: “Inspired’ın heyecan verici Win & Spin mekaniğinin eklenmesiyle, makarada nakit tarzı oyunların geleneksel unsurlarını taşıdık ve geliştirdik. Büyük potansiyel kazançlar ve devam eden heyecan sunan Terminatör, büyüyen eğlenceli ve lisanslı içerik grubumuza hoş bir ektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla