Interblock, Sınıf II kabile oyun pazarına genişleyecek

Ödüllü elektronik masa oyunu (ETG) ürünlerinin yaratılmasında ve tedarikinde Las Vegas merkezli bir lider olan Interblock, sınıfının en iyisi oyun ürünleri üreten Georgia merkezli Eclipse Gaming Systems ile önemli bir ittifaka girdi. teknoloji, kumarhane oyunları ve eğlence endüstrileri, elektronik masa oyunlarını Sınıf II kabile oyunları pazarında resmi olarak piyasaya sürecek.

Ortaklığın ana hedefleri:

Sözleşmeye göre, Tutulma oyunu teklif edecek yukarıda belirtilen Sınıf II’ye ait olan platformunuza bağlantıSınıf II merkezi izleme olanağı sunan ve Bingo’ya dayalı Interblock’un olağanüstü elektronik masa oyunları için sonuçlar. Bununla, Sınıf II kabile kumarhanelerindeki kumarbazlar, gerçek ve sorunsuz bir elektronik masa oyunu deneyiminin keyfini çıkarabilecekler.

Her ikisinin ortak gücü sayesinde bu ittifak, Sınıf II kumarhane mülklerinde elektronik masa oyunları söz konusu olduğunda benzersiz bir deneyim. Ayrıca iki şirketin önümüzdeki yılın başlarında Sınıf II Interblock oyunlarını piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu konuda yorum yapan anlamlı ortaklık, Tim Minard, Eclipse Gaming’in CEO’suona göre yorum yaptı Kabile oyunu ve misafirperverliği: “Güçlü, birinci sınıf Sınıf II platformumuz aracılığıyla, kabile kumarhane oyuncularına Interblock’un en son teknoloji ve heyecan verici oynanış sunan ilgi çekici elektronik masa oyunlarını sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu oyunlar, gelişmiş eğlenceyle birlikte özgün bir masa oyunu deneyimi sunuyor.”

Ayrıca, söz konusu ortaklık hakkında yorum yaparak, John Connelly, Interblock’un Küresel CEO’suekledi: “Ürünlerimizi Sınıf II pazarlara genişletmek için Sınıf II oyun ve sistemler alanında önemli ve köklü bir oyuncu olan Eclipse Gaming ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Kabile oyunlarında lüks elektronik masa oyunu deneyimlerimize güçlü bir talep var ve bu ortaklık, Sınıf II operatörlerine, oyunlarımızın sunduğu verimlilik ve davetkar deneyimlerden yararlanırken dinamik bir masa oyunu deneyimi sunmanın heyecan verici yollarını sunmamıza olanak tanıyacak. .”

İtibaren:

Las Vegas’ta yerleşik, Kilit Çok oyunculu oyun cihazları oyunu değiştiriyor ve üstün lüks etkileşimli deneyimler sunuyor. Ayrıca şirket, elmas kalitesinde teknik destek ve oyun çözümleri konusunda dünya çapında 328 bölgede uluslararası olarak tanınmakta ve lisanslanmaktadır.

Duluth, Gürcistan merkezli Eclipse oyun sistemleri son yıllarda istikrarlı bir büyüme kaydetti. CEO Tim Minard, 2018’de yönetimi devraldığından bu yana, tüm bölümlerden liderlerden oluşan bir ekip oluşturarak Sınıf II sağlayıcısını yeni pazarlara taşıdı ve şirket her yıl daha fazla ürün piyasaya sürdü ve sonunda Sınıf III pazarında genişlemeye doğru ilerledi.

Bu arada Eclipse, WMS Gaming ve Scientific Games’in eski uzun süreli oyun geliştiricisi ve NHN Entertainment’ın bir yan kuruluşunun baş işletme sorumlusu olan Baş Teknoloji Sorumlusu Steven Slotwinski liderliğindeki bir oyun geliştirme ekibi sayesinde Sınıf II ayak izini büyütmeye devam etti. birden fazla sosyal-mobil ürün grubu için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla