Jeju Dream Tower, 2023’te %249 kâr artışı elde ediyor

Lotte Tour Development’a ait entegre bir tesis olan Jeju Dream Tower IR kumarhanesinin geliri, bir önceki yıla göre %249 artarak 152,3 milyar KRW’ye veya yaklaşık 116 milyon dolara yükseldi. Artışın ana nedeni Güney Kore’nin Kovid-19’dan kurtulması ve yabancı turistlerin geri dönüşü oldu.

Jeju Dream Tower IR Kar Artışı:

Gönderilen bilgiler doğrultusunda Kore Borsası 2 Ocak’ta 2023 genel sonucu şöyleydi: %264 artış. masa oyunlarından elde edilen gelirde 138,0 milyar KRWbüyümenin yanı sıra yaklaşık 105 milyon dolar tutarında %149 makine gelirinde a 14,3 milyar KRWbu da yaklaşık 10,9 milyon dolar anlamına geliyor.

Bu, kumarhanenin gelirinin düştüğü Aralık ayındaki hayal kırıklığı yaratan performansa rağmen gerçekleşti %20,6 aylık düzeyde 14,2 milyar KRWBu da yaklaşık 10,8 milyon dolar anlamına geliyor. Otel gelirleri ise azaldı %22,3 yıllık düzeyde bir 91,7 milyar KRWBir önceki yıla göre yaklaşık 69,8 milyon ABD doları tutarındaki bu rakam, %21,4 yıllık düzeyde bir 6,98 milyar KRWAralık ayında yaklaşık 5,3 milyon dolara denk geldi.

Ayrıca, yukarıda bahsedilen IR, çevredeki en yüksek yapıyı temsil etmektedir. Jeju Adasıyani 169 metre yüksekliğinde veya 38 katlıdır. Buna ek olarak, 14 bar ve restoran, bir alışveriş merkezi, salonlu bir çatı terası, açık havuzlu bir teras, 300 slot makinesi ve 150 masanın bulunduğu bir kumarhane ve 2 spa bulunmaktadır. ikinci Asya Oyunlarının İçinde.

Nispeten Haziran 2021’de, IR resmen transfer edildi Lotte Otel Jejuve 5.000 m2’nin üzerinde bir alana yayılıyor. O dönemde 190 slot makinesi, 71 elektronik oyun masası ve 141 oyun masası bulunuyordu.

Paradise Co’da Geliri Artırın:

Cennet A.Ş. Güney Kore’nin yalnızca yabancılara hizmet veren en büyük kumarhane operatörü, kumarhane gelirinde %113 artış bildirdi. 744,2 milyar KRWBu, bir önceki yıla kıyasla yaklaşık 567 milyon dolar tutarında. Ayrıca, sonuç aylık artışa yol açtı. %17,9 ve yıllık artış %37,9 Geçen ayki kumarhane gelirinde 64,6 milyar KRWyaklaşık 49,3 milyon dolara denk geliyor, bunun 60,1 milyar KRWyaklaşık 45,8 milyon dolar tutarındaki gelir elde edildi. masa oyunları.

İlgili bir notta, grafik Aralık ayında düşüyor 581,5 milyar KRWyaklaşık 443 milyon dolara denk gelen bir artışla %6,6 ayda e %24,3 yıllık düzeyde, ikinci Asya Oyunlarının İçinde.

Adı geçen şirketin sahibi 4 kumarhane Güney Kore’de, bir IR’yi içeren cennet şehirIncheon’da bulunan ve bir Japon holdingi olan Segga Sammy ile ortak tesis olan. Bunun dışında Busan, Seul ve Jeju’da kumarhaneleri bulunmaktadır.

Ayrıca şirket yakın zamanda bir açıklama yaptı. rekor çeyrek 2023’ün üçüncü çeyreği için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla