Kalamba Games, Diamond Supreme Hold And Win’i sunuyor

Krakow, Polonya ve Floriana, Malta merkezli, veri slotları ve kumarhane içeriği sağlayan uluslararası bir oyun stüdyosu olan Kalamba Games, resmi olarak piyasaya sürüldü Yüce Elmas Tut ve kazanOyuncuları kendilerini gerçekten göz kamaştırıcı bir maceraya kaptırmaya davet eden klasik, retro mücevher temalı bir slot.

Yeni video slotu, oyuncuların en sevdiği serilere yakın zamanda piyasaya sürülen bir çift ticari markalı taksitle katılıyor: Ateşli Ruh: Dayan ve kazan, Diamond Bounty 7’ler Tut ve kazan VE Moonrise Fortune Tut ve kazan.

Göz kamaştırıcı görseller:

Adına yakışır şekilde ana teması yuva oyuncuları oynamaya başlamaya ve muhtemelen büyük kazançlar kazanmaya teşvik eden çeşitli mücevherlerdir. Ödüllerle Eğlence (AWP) mekaniğinden büyük ölçüde etkilenen sembollere gelince, kiraz, parlak çanlar, dört yapraklı yonca, şeker çubukları, üzüm, limon, karpuz, ananas ve erik ile yüksek değerli bonus sembolleri var. . veya parlak taşlar.

Kazanmak için oyuncuların, dinamik olarak en soldaki makaradan başlayarak bitişik makaralarda 3 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan kazanan bir kombinasyon oluşturması gerekir. 5×3 ızgara bu teklif 20 ödeme hattı. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda mevcuttur ve RTP İtibaren %96,71.

Yuva Özellikleri:

Tut ve Kazan Bonusu – Bu özelliği etkinleştirmek için oyuncuların herhangi bir konumda bulunan 4 veya 5 elmas sembolünü bir araya getirmeleri gerekir; bu da onları ekranda görüntülenen miktarla ayrıca ödüllendirecektir.

Tut ve spinleri kazan – Yukarıdaki sembollerden altı veya daha fazlası herhangi bir konumdan vurulursa, oyunculara 3 adet giriş niteliğinde Hold ve Win Spins hakkı verilecektir. Ayrıca, eğer oyuncular Sembolü sıfırla Döndürmeler sırasında üç döndürmeye dönecekler ve büyük kazanç elde etme şansları artacak.

Nakit para kutuları – Oyuncular, ekranın herhangi bir yerinde dört veya beş Tut ve Kazan sembolü göründüğünde rastgele etkinleştirilen dört Nakit Pot seviyesinden yararlanabilirler. Hold and Win spinleri sırasında Cashpot özelliğinin mevcut olması, bu enstrümanın parasal potansiyelinin kanıtıdır!

Vahşi Çarpanlar – Bunun gibi Wild’lar oyuncuların kazanma şanslarını artırmalarına yardımcı olabilir.

Hiper bahis – bu, herhangi bir Wild ile ilişkili yukarıda belirtilen çarpanları en fazla artırma olasılığını sunar 6x. Ancak seçilen değere bağlı olarak oyuncular etkinleştirebilir 2x’e varan oranlarla bir tur ücretsiz döndürme en üst düzeyde.

Ücretsiz döndürme – Oyuncular en az 3 Scatter alırsa şu şekilde ödüllendirilirler: 10 bedava dönüş. Ve elbette, fazladan bir Scatter vurulursa ek bir dönüş elde edecektir. Bununla birlikte, sonraki her dönüş çarpana şu değeri verir: 1xkazanma şansınızı artırıyor.

Satın alma bonusu – yukarıdaki işlevselliğe anında erişebilmek için oyuncular etkinleştirmeyi seç Bu.

Yeni versiyon hakkında yorum, COO’su ve kurucu ortağı Kalamba Oyunları, Alex Cohenyorum yaptı:Oyunculara HyperBet mekaniği aracılığıyla Diamond Supreme Hold and Win’de sunulan oyun deneyimini kişiselleştirme yeteneği sağlamak, tekrar oynanabilirliği artırır ve bu retro versiyonun keyfini çıkarmanın birçok farklı yolunu sunar. Slot, sunulan heyecanı artıran iki bonusa sahip aile eğlencesi sunmak için klasik temaları yenilikçi mekaniklerle dengeliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla