Kentucky House, Kumar Makinelerinin Yasaklanmasını Önerdi

Kentucky House’dan temsilciler, Çarşamba günü eyaletteki düzenlemeye tabi olmayan oyun cihazlarının sayısındaki artış hakkında dramatik bir tartışma yaşadılar. Kumar makinesi yasağını göz önünde bulundurarak yeniden gözden geçirme usul önergesinin ardından, Meclis oy kullandı ve House Bill 594, 64’e karşı 32 oyla kabul edildi.

Hüküm incelemesine devam edilmesi önerisi:

Meclis Başkanı David Osborne yukarıdaki önergeyi verdi. Sonuç olarak, teklif Kanun 594 Mağazaları ve benzin istasyonlarını sular altında bırakan bankamatiklerle ilgili tartışmayı sona erdirmek için Senato’da ilerledi. Kentucky. Bu makineler, belirsiz yasal statüleri nedeniyle yaygın olarak “gri makineler” olarak anılmaktadır. Osborne dedi ki: “Bugünkü Meclis oylaması, yasaları çiğneyen kumar kuruluşlarının Kentucky’yi sınırsız veya gözetimsiz, düzenlenmemiş kumarhane tarzı oyunlarla doldurmasına yer olmadığına dair açık bir mesaj gönderiyor.”

“Tehlikeli yasaklama bloğu:”

Eylem çıkar grupları arasında aktif bir tartışma başlattı. Oyunları eyalette tutmanın savunucuları, örneğin Kentucky Tüccarları ve Eğlence KoalisyonuMeclis eylemine şu şekilde atıfta bulunuldu: “kötü şans” Sonrasında “Pek çok Kentucky küçük işletme sahibi, beceri oyunlarının faydaları hakkında yasa koyucularına ulaştı.” Grubun başkanı Wes Jackson, dedi ki: “Senato’daki destekçilerimizin, büyük şirketlerin kârlarını değil, gerçek Kentucky’lilerin ihtiyaçlarını ön plana alarak bu tehlikeli yasak tasarısını sona erdirmelerini umuyoruz.”

“Kesin ve uygulanabilir seçenek:”

Öte yandan, grup Yasadışı kumara karşı Kentuckians selamladı Ev Meclis’ten önerilen yasağı yeniden gözden geçirmesini istemesinin ardından tasarının değerlendirilmesine devam etme eylemi. “HB594’ü geçmek, Commonwealth’teki her restoranın, benzin istasyonunun ve marketin bir mini kumarhaneye dönüşmesini engellemek için tek kesin ve uygulanabilir seçenektir.” dedi Mark Guilfoyle, grup yöneticisi.

Sınavı beklemek:

sorun karıştı Kentucky milletvekilleri geçen yıldan beri, bu oyun makinelerini yasaklayan bir yasa tasarısı çıkarıldığında Ev VE Senato Ancak milletvekilleri aylardır anlaşmaya varamadılar ve sorunu çözmek için bu yılki 30 günlük oturuma kadar beklediler. Ancak yasa tasarısı şu anda her iki partinin de tartışmasını ve yoğun lobi çalışmalarını bekliyor ve Cumhuriyetçiler her iki mecliste de büyük çoğunluğa sahip.

Taraftarlar ve muhalifler:

Bu arada, yasağın destekçileri hızla artan sayıyı söylüyor yuva-benzeri makineler, Kentucky tarihindeki en önemli kumar genişlemesine yol açarken, yasağa karşı çıkanlar böyle bir hareketin, oyunları müşterilere sunan barlar ve benzin istasyonları gibi daha küçük işletmelere zarar vereceğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla