KSA, Winning Poker Network’ü lisanssız oyunlar için para cezasına çarptırdı

Eylül 2022’de Hollanda’daki oyun otoritesi De Kansspelautoriteit (Ksa), Hollanda’nın en yoğun oyun ağlarından biri olan Winning Poker Network’ün (WPN) kurallarını ihlal ettiğine karar verdi. Düzenleyici, oyuncuların Hollanda’daki web sitelerinden birinde yasa dışı kumar oynamalarına izin vermekten büyük çevrimiçi poker ağını sorumlu tuttu.

Kazanan poker ağı buna göre uyarıldı ve söz verdi Ksa izinsiz uygulamayı durdurun. İkinci kontrol sırasında, şüpheli operatörün web sitesine artık şu adresten erişilemedi: HollandaAncak Ksa diğerini keşfetti WPN siteleri hesap oluşturmak ve benzer şekilde katılmak için kolay bir süreç sunmaya devam ediyorlardı yasa dışı kumar orijinal web sitesi gibi.

Tekrarlanan ihlal, yaptırımların uygulanmasını gerektirir:

Sanatın tekrarlanan ihlali Hollandalı oyun kuralları oyun otoritesinin sipariş etmesinin nedeni buydu Kazanan poker ağı uygulamayı bırak, şartlı para cezası vermek periyodik kontrollere tabi sipariş. Başka bir deyişle, poker operatörünün izinsiz kumar oynadığı tespit edilirse, ödeme yapacaktır. 25.000 avro para cezası haftada maksimum ile 75.000 Euro yetkisiz işlemler için.

Aynı zamanda, Ksa lisanssız işlemler için etkilenen tüm iGaming operatörlerini kontrol etmeye devam edin. Yakın zamanda para cezası 675.000 € dayatılan Hollandalı iGaming şirketi Crest Pazarlama lisanssız çevrim içi kumar tanıtımının düzenleyici kurumla uyumlu olması nedeniyle özel yaptırım politikası Eylül 2021’de güncellendi. Ksa yargı alanındaki oyun cirosunu izlemek ve Hollandalı iGaming tedarikçilerinin ve operatörlerinin yetkisiz veya yetkisiz uygulamalarına mali cezalar uygulamak.

İçeriğe yasa dışı erişim:

Politika bu nedenle son zamanlarda para cezalarına maruz kaldı ve beş büyük şirket ihlali nedeniyle ödemek zorunda oldukları miktar ile Ksa bir araya getiren kurallar 26 milyon avronun üzerinde. Mali cezanın asıl nedeni, tabi olan işletmelerin izni yoktu oyuncuların katılmasına izin verecek Çevrimiçi kumar. Politika kapsamında, bu tür herhangi bir katılım yasadışı regülatörden.

Zorunlu oyun lisansı:

Diğer nedenler para cezası anlamına gelebilir, örneğin yaş doğrulama iGaming ağında görünür bir şekilde görüntülenmesi gereken ve ayrıca bildirimler partinin sahip olduğu yanıltıcı olabilir Avrupa ehliyeti, ve benzeri Bu nedenle, Hollanda Oyun Otoritesi kesinlikle bir oyun lisansı müşterilere çevrimiçi kumar sunma hakkına sahiptir.

Kurallar katı ve son para cezaları, bunların tamamen uygulandığını gösteriyor. Kazanan poker ağı ağı aracılığıyla sunulan kumar oyunlarını lisanslayamazsa, bu politikayı kabul edecek bir sonraki operatör olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla