Kumar Komisyonu yeni endüstri forumu kuruyor

Birleşik Krallık Kumar Komisyonu, 14 Eylül 2023’te, bu düzenleyici kurumun Birleşik Krallık kumar sektöründen paydaşları içerecek bir endüstri forumu kuracağını ve Komisyona, kumar oynadığım kumar hizmeti sağlayıcılarının operasyonel sorunları hakkında derinlemesine bilgi sağlayacağını duyurdu.

Yeni Komisyonun kuruluşu:

Komisyon’un Forum’u kurmasının temel nedeninin böyle bir anlayış kazanma ihtiyacı olduğu bildiriliyor. Komisyon başkanı Marcus Boyle’un şunları beyan ettiği bildirildi: “En iyi nasıl ilerleyeceğimize karar verirken her zaman sektörün görüşlerini dinledik, ancak bu yeni forum bize, düzenlediğimiz sektörün temsilcileriyle çalışmanın başka bir yolunu verecek.”

Düzenleyiciye göre Forum, Komisyon organları gibi bir dizi paydaş girişimine ve danışma grubuna doğrudan dahil olacak bir araç olacak Yaşanan Deneyim Danışma Paneli, daha güvenli kumar için danışma komitesive Dijital Danışma Komitesi. Ancak yeni kurumun aynı zamanda kumar otoritesinin tüketici araştırması alanıyla olan bağlantılarının yanı sıra uluslararası kumar düzenleyicileri ve araştırma kuruluşlarıyla olan ilişkilerini de güçlendirmek için tasarlandığı bildiriliyor.

Forumla olan bu tür bağlantıların, düzenleyici kuruma endüstri eğilimleri ve geçerli düzenlemelerin etkinliği hakkında ek bilgi sağlamayı amaçladığı bildiriliyor. Endüstri Forumu Bu nedenle paydaşlara hesap yönetimi veya Komisyonun veri programı gibi alanlarda sektör görüşleri sağlayacak ve sektöre özgü konularda danışma ve açıklama sağlayacak.

Sektör Üyeleri:

Aynı zamanda, bu düzenleyici grubun, belirli bir yetkiye sahip paydaşları da içereceği bildirilmektedir. derinlemesine anlayış İngiliz kumar endüstrisinin koşulları ve koşulları hakkında ve farkında operasyonlarıyla ilgili zorluklar ve fırsatlar hakkında. Sektöre aşina olan bu Forum üyeleri, düzenleyiciye göre çok çeşitli kumar sektörlerini temsil edecekleri için daha fazla iyileştirme ve düzenleyici düzenleme için önerilerde bulunabilirler.

Yeni grubun lansmanı:

Kumar ve çevredeki tüm sektörler on üye temsilcilerin, liderliğini üstleneceği yeni kuruluşu oluşturacağı bildiriliyor. Forum Başkanı. THE Kumar komisyonu cumhurbaşkanını aday göstereceği bildirildi üç yıllık görev süresiişe alım sürecinin başlamasıyla birlikte Eylül 2023. Birleşik Krallık düzenleyicisi bilgili ilgilenen tarafları sunum yapmaya davet edeceği ay içinde olacak ilgi ifadeleri yeni varlığın bir üyesi için.

Süreç, düzenleyicinin sırasıyla daha sonraki faaliyetleri uyarlaması için kumar endüstrisinin operasyonları ve eğilimleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmayı kolaylaştırmak amacıyla Kumar Komisyonu Endüstri Forumu’nun başlatılmasına yol açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Triple Edge Studios, Devilish Fortunes slotunu piyasaya sürüyor

Games Global’in sahibi olduğu özel bir stüdyo olan Triple Edge Studios™, en yeni sansasyonel oyununu piyasaya sürdü Kötü Şanslar™. Bu slotta oyuncular Lucky adında küçük bir şeytanla tanışma, onunla bir anlaşma yapma ve sonunda kendilerini bekleyen 5 Rising Rewards™ jackpotunu alma fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu şeytan temalı olanı yuva yukarıda bahsedilen Lucky’ye […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Max Win Gaming, yeni Midnight Thirst Deadspins slotunu piyasaya sürüyor

Max Win Gaming, heyecan verici yeni slotunda biraz kan döküyor, Geceyarısı Susuzluğu Deadspins. Ana karakterler arasındaki aşk-nefret ilişkisi heyecanı başka bir seviyeye taşıyor ve muhteşem ödüller deneyimi tamamlamak için var. Kan ararken: Bu heyecan verici oyun tarafından desteklenmektedir Kızıl Kaplanve oyuncuların susuzluklarını gidermek ve bir gün veya gece daha hayatta kalmak için yeni kan arayan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Prime ağındaki ilk ikramiye yaklaşık 245.000 € tutarındadır

Uzun bir bekleyişin ardından, SOFTSWISS Jackpot Toplayıcı tarafından resmi olarak geçen yılın Ekim ayında tanıtılan 1. Prime Network Jackpot, nihayet 7 Şubat’ta kazanıldı. Şanslı kazanan 244.742,34 € tutarındaki ödülü evine götürdü. Prime Network Jackpot Kampanyası: THE kumarhane operatörleri bunların bir parçası olan Prime Network İkramiye Kampanyası ortaklaşa kurdular paylaşılan ödül havuzları oyuncu odaklı, yani ödül […]

Daha fazla