Kuzey Karolina Yasama Meclisi Kumarhane Geliştirme Yasa Tasarısını Reddetti

Kuzey Carolina Yasama Meclisi’ndeki Cumhuriyetçilerin eyalette üç kumarhanenin geliştirilmesine izin veren bir yasa tasarısı hazırlamasının ardından, nihai bütçenin böyle bir teklif olmadan geçeceği bildirildi. Associated Press (AP) tarafından bildirildiği üzere, Kuzey Carolina milletvekilleri bunun yerine Medicaid kapsama programını mümkün olan en kısa sürede yüz binlerce yetişkin için uygulamaya koyacak ve Rockingham, Anson ve Nash ilçeleri için önerilen gelişmeleri bir sonraki duyuruya kadar askıya alacak. bildir. .

Önerilen kumarhaneler bütçenin dışında kalıyor:

Bunun ileriye yönelik en iyi ve en ihtiyatlı yol olduğuna inanıyoruz.” Senato lideri Phil Berger o vesileyle bunu söyledi. Eyalet Meclisi ve Senato’daki hararetli tartışmalara rağmen, nihai bütçe, dört yeni kumarhanenin yetkilendirilmesini veya oyun makinelerine yönelik düzenleyici çerçeveyi içermeyecek.

Kaynağa göre, Senato Cumhuriyetçileri bu ayın başlarında kumar genişletme maddesinin iki yıllık bütçeye dahil edilmesini istedi. AP’nin bildirdiğine göre, talep başarısız olunca temsilciler söz konusu oyun ürünlerini bütçe dışında ve ayrı bir faturada sınıflandırmayı düşündüler. Medicaid harcama planının önerilen kumarhane genişletmesini içeren son seçenek olduğu bildirildi.

Çelişen sağlık hukuku:

Bu adım büyükleri etkileyecekti sağlık faturası tarafından Mart 2023’te işlem gördü Demokrat Vali Roy Cooper ve kök salmış 2010 Federal Sağlık Hizmetleri Yasası. Kumar yasasını ileriye taşımak için tüm seçenekler tükendiğinden Berger’in konunun kumar olduğunu söylediği bildirildi “öngörülebilir gelecekte işleri bitti.” Temsilciler Meclisi Sözcüsü Tim Moore eklendi “Açıkçası fikir ayrılıkları vardı ve sonuçta bu konunun hareketi engellememesi gerektiğini düşündük.” AP’ye göre.

Medicaid’in birinci önceliği:

Öte yandan Cooper ve yasamacı müttefikleri şöyle düşünüyor: Sağlık yardımı genişletmesi devletin mutlak önceliğidir. Bazı Cumhuriyetçiler dört kumarhaneyi yasallaştırma çabalarından memnun olmasa da, Senato Başkanı Berger tartışmayı böylece sonlandırdı “Sağlık yardımının genişletilmesi hâlâ bütçenin yasalaşmasına bağlı olacak” AP’nin raporu.

Aynı kaynak, Demokratların ve Hıristiyanların sağlık programının bütçeye dahil edilmesi yönündeki çabalardan memnun olduklarını belirtiyor. “Son günlerde Temsilciler Meclisi ve Senato’daki Demokratlar kumarhanelere karşı ve Medicaid’in genişletilmesinden yana birleştiler.” Wake County Demokratlarından Senatör Jay Chaudhuri’nin şunları söylediği bildirildi. “Bugün devlete Demokratların neden hala önemli olduğunu gösterdik.”

Kabile dışı oyunların genişletilmesi durduruldu:

Bir devlet bütçesinin, eyalet genelindeki girişimler ve programlar için fon dağıtmaya başlayacağı 1 Temmuz 2024’ten itibaren faaliyete geçeceği bildiriliyor. Kumarhane tatil köyleri geliştirme teklifi Rockingham, Anson ve Nash İlçeleri genişletilmesi gerekiyordu kabile dışı kumar tesisleri tarafından işletilen üç kumarhaneye ev sahipliği yapan Kuzey Carolina’da Doğu Cherokee Kızılderilileri Grubu ve Catawba Hint UlusuAP’nin bildirdiği gibi.

Taraftarların kumar tesislerinin kırsal turizmi geliştireceğini ve yaklaşık olarak gelir yaratacağını savundukları bildirildi. 1.750 iş VE 500 milyon dolar yatırımların yanı sıra yüz milyonlarca dolar gelir elde edilmesi vergi ödemeleri Eyalette. Senato Lideri Berger, Rockingham ilçesinden gelen, bildirildiğine göre şu yorumu yaptı: “Gerçeklerin bu önerilerin kırsal alanlar için yapacaklarıyla neredeyse alakasız olduğu oldukça açıktı. Böyle bir ortamda ilerleme kaydetmenin zor olduğunu öğrendim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Triple Edge Studios, Devilish Fortunes slotunu piyasaya sürüyor

Games Global’in sahibi olduğu özel bir stüdyo olan Triple Edge Studios™, en yeni sansasyonel oyununu piyasaya sürdü Kötü Şanslar™. Bu slotta oyuncular Lucky adında küçük bir şeytanla tanışma, onunla bir anlaşma yapma ve sonunda kendilerini bekleyen 5 Rising Rewards™ jackpotunu alma fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu şeytan temalı olanı yuva yukarıda bahsedilen Lucky’ye […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Max Win Gaming, yeni Midnight Thirst Deadspins slotunu piyasaya sürüyor

Max Win Gaming, heyecan verici yeni slotunda biraz kan döküyor, Geceyarısı Susuzluğu Deadspins. Ana karakterler arasındaki aşk-nefret ilişkisi heyecanı başka bir seviyeye taşıyor ve muhteşem ödüller deneyimi tamamlamak için var. Kan ararken: Bu heyecan verici oyun tarafından desteklenmektedir Kızıl Kaplanve oyuncuların susuzluklarını gidermek ve bir gün veya gece daha hayatta kalmak için yeni kan arayan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Prime ağındaki ilk ikramiye yaklaşık 245.000 € tutarındadır

Uzun bir bekleyişin ardından, SOFTSWISS Jackpot Toplayıcı tarafından resmi olarak geçen yılın Ekim ayında tanıtılan 1. Prime Network Jackpot, nihayet 7 Şubat’ta kazanıldı. Şanslı kazanan 244.742,34 € tutarındaki ödülü evine götürdü. Prime Network Jackpot Kampanyası: THE kumarhane operatörleri bunların bir parçası olan Prime Network İkramiye Kampanyası ortaklaşa kurdular paylaşılan ödül havuzları oyuncu odaklı, yani ödül […]

Daha fazla