LeoVegas Group, İsveç’te üç B2B lisansı aldı

Kısa bir süre önce, çevrimiçi kumarhane, canlı kumarhane ve spor bahisleri sunan lider bir küresel iGaming şirketi olan Stockholm merkezli LeoVegas Group, üç beş yıllık lisans aldı, İsveç’te oyun yazılımı üretmek ve tedarik etmek için İsveç Kumar Otoritesi’nden “B2B lisansları” olarak adlandırılır. Ancak 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak bu lisanslar, şirketin oyun stüdyosu Blue Guru Games’e ve iki platforma verildi.

Bazı şirketlerin İsveç lisansına sahip olması gerekir:

Lisanslama, lisanslı operatörlere yazılım sağlamak için kritik öneme sahiptir ve lisanssız oyun şirketlerinin oyun üzerindeki etkilerini güçlendirmelerini önlemede önemli bir adımdır. İsveççe oyun pazarı.

Bu bağlamda İsveç Kumar Yasasına göre 1 Temmuz 2023 tarihinden itibaren çevrimiçi oyunlarda kullanılan oyun yazılımlarını üreten, tedarik eden, kuran veya değiştiren şirketlerin lisans alması gerekmektedir.

iGaming Sektöründe Önemli Bir Oyuncu:

Kuruluşundan bu yana, LeoVegas Grubu sürekli olarak hızlı büyüme için çalıştı, bu da onu oyun ve platform evrimi yoluyla iGaming endüstrisi değer zincirinde bir operatörden ayrılmaz bir oyuncu haline getirdi. Ayrıca, İsveç Kumar Otoritesi’nden yukarıda bahsedilen üç beş yıllık B2B lisansını almış olarak, doğru yönde ilerlemeye devam ettiğini gururla söyleyebilir. Ancak, yukarıda belirtildiği gibi, bu lisanslar orijinal olarak Blue Guru Games’e ve şirketin iki platformuna (PAM) verildi. Yeni lisanslar hakkında yorum yapan LeoVegas Group CEO’su Gustaf Hagman şunları söyledi: “İsveçli oyuncuları hedefleyen lisanslı ve lisanssız operatörlere aynı anda sağlanan önemli oyun yazılımlarının etkisini hafifletmeye yönelik kararlı bir adım olan B2B lisanslarının sunulmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Yürürlükteki yeni düzenlemelerle birlikte, yetkililerin lisanssız oyun oynamayı kolaylaştırarak İsveç lisans sistemini kasten baltalayan sağlayıcılara odaklanması artık çok önemli.”

1 Mayıs’ta LeoVegas Group satın alma planlarını açıkladı itme oyunu, ayrıca İsveç Kumar Otoritesi tarafından lisanslanmıştır ve iki B2B lisansına sahiptir. Satın alma işleminin 2023’ün üçüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

B2B lisanslama sistemi:

2019’da İsveç oyun lisanslarının piyasaya sürülmesi, İsveç’te faaliyet gösteren oyun şirketlerinin düzenlenmesi ve denetlenmesi için büyük bir reform oldu. Ek olarak, bu reform pazarlama ve tüketiciyi koruma düzenlemelerini güçlendirirken önemli ölçüde kumar vergisi geliri sağladı. Bununla birlikte, B2B lisanslama sistemi, büyük ölçüde İsveç Kumar Kurumunun, tek amacı İsveçli oyuncuları çekmek olan lisanssız operatörler tarafından eşzamanlı olarak kullanılmak üzere lisanslı İsveç şirketlerine yönelik önemli oyun yazılımlarını kısıtlama yeteneğine dayanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla