Londoner Macao, tamamen yenilendikten sonra açıldı

Londoner Macao yenilemeleri nihayet tamamlandı ve Cotai Strip entegre tesisi, kendisinin yeni yükseltilmiş versiyonunu sergilemek için büyük bir parti hazırladı.

Büyük parti:

Bunun yenilenmesi İngiliz temalı tatil köyü iki yıl sürdü ve Las Vegas’ın Kumları sonunda birçok VIP konuğa tanıtma şansım oldu.

Yolculuk başlıyoradı gibi olay Diyor. etkinliğin başlangıcını kutladı. Sands China Ltd oyun lisansıbu da on yıl sürecek. Şirket büyük bir yatırım sözü verdi. 3,7 milyar ABD doları (MOP 30,2 milyar) şehrin giderlerini ve gelişimini finanse etmek.

Birçok ünlü, COVID-19 salgını sektörü vurduğundan beri ilk kez Makao kırmızı halısındaydı. misafirler arasındaydı david beckhamSands’in küresel elçisi.

Geceyi süslemek için çeşitli mesleklerden birçok sanatçı işe alındı. Bunların arasında Lang Langünlü bir Çinli piyanist; MÜCEVHERbir Hong Kong şarkıcısı, hem de Ayang, ünlü bir Çinli aktör, şarkıcı ve müzikal tiyatro sanatçısı. Gecenin sonunda, kampanyanın ardından “Misafirim ol” misafirlere tanıtıldı, muhteşem akşam yemeği ve yemekte ünlü bir İngiliz caz efsanesi icra edildi. Jamie Culum.

Kutlama beklentileri aştı. Sheldon G. Adelson, Sands’in merhum CEO’su ve başkanıCotai’nin dünyanın en iyi kumar ve eğlence destinasyonlarından biri olmasını istedi ve görünüşe göre sonunda başardı.

İngiliz esintili tesis:

yenilenmiş versiyonu Londralı Makao beş oteli, üç kaplıcası ve dört sağlıklı yaşam merkezinin yanı sıra 20’den fazla restoranı ve diğer yiyecek satış noktaları vardır. Alışveriş tutkunları için 150 butik var, kimse sıkılmasın. Konferans olanakları da yenilenmiştir ve büyük bir Londra Arenası 6.000 koltuklu.

Tesis, en ünlülerinden ilham alan çeşitli olanaklarla Büyük Britanya’yı anımsatmaktadır. İngiliz kültürel mirası. Cephe, Westminster Sarayı ve Parlamento Evlerinden esinlenmiştir. Ek olarak, tatil yeri, daha fazla özgünlük için saat başı çalan Big Ben’in birebir kopyasına ev sahipliği yapmaktadır. Meşhur nöbet değiştirme şovunu taklit eden gardiyanlar bile tesiste aynı şeyi yapmak üzere eğitilirler. Crystal Palace, Londra’daki Victoria İstasyonu ve Piccadilly Circus gibi diğer birçok hizmet İngiliz mimarisinden esinlenmiştir.

Bu, Makao kumarhane tatil köyleri grubunun en son üyesidir. Avrupa şehirlerinden ilham alıyor. Halihazırda The Parisian Macao, The Venetian Macao ve The Plaza Macao var.

Robert G. Goldstein, Las Vegas Sands’in CEO’su ve başkanıdedi ki: “Sands China, Cotai’nin sürekli gelişimi yoluyla Sheldon Adelson’ın vizyonunu gerçekleştirdi. Bir zamanlar 250 dönümlük boş ıslah edilmiş arazinin olduğu yerde, önünde inanılmaz bir gelecek olan dünyanın en önemli turistik yerlerinden birini inşa ettik.”

Goldstein, kumarhanenin yenilenmesinin bütünü iyileştirmeye yardımcı olacağından emin. Makao ekonomisiözellikle Cotai Şeridi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla