Londoner Macao, tamamen yenilendikten sonra açıldı

Londoner Macao yenilemeleri nihayet tamamlandı ve Cotai Strip entegre tesisi, kendisinin yeni yükseltilmiş versiyonunu sergilemek için büyük bir parti hazırladı.

Büyük parti:

Bunun yenilenmesi İngiliz temalı tatil köyü iki yıl sürdü ve Las Vegas’ın Kumları sonunda birçok VIP konuğa tanıtma şansım oldu.

Yolculuk başlıyoradı gibi olay Diyor. etkinliğin başlangıcını kutladı. Sands China Ltd oyun lisansıbu da on yıl sürecek. Şirket büyük bir yatırım sözü verdi. 3,7 milyar ABD doları (MOP 30,2 milyar) şehrin giderlerini ve gelişimini finanse etmek.

Birçok ünlü, COVID-19 salgını sektörü vurduğundan beri ilk kez Makao kırmızı halısındaydı. misafirler arasındaydı david beckhamSands’in küresel elçisi.

Geceyi süslemek için çeşitli mesleklerden birçok sanatçı işe alındı. Bunların arasında Lang Langünlü bir Çinli piyanist; MÜCEVHERbir Hong Kong şarkıcısı, hem de Ayang, ünlü bir Çinli aktör, şarkıcı ve müzikal tiyatro sanatçısı. Gecenin sonunda, kampanyanın ardından “Misafirim ol” misafirlere tanıtıldı, muhteşem akşam yemeği ve yemekte ünlü bir İngiliz caz efsanesi icra edildi. Jamie Culum.

Kutlama beklentileri aştı. Sheldon G. Adelson, Sands’in merhum CEO’su ve başkanıCotai’nin dünyanın en iyi kumar ve eğlence destinasyonlarından biri olmasını istedi ve görünüşe göre sonunda başardı.

İngiliz esintili tesis:

yenilenmiş versiyonu Londralı Makao beş oteli, üç kaplıcası ve dört sağlıklı yaşam merkezinin yanı sıra 20’den fazla restoranı ve diğer yiyecek satış noktaları vardır. Alışveriş tutkunları için 150 butik var, kimse sıkılmasın. Konferans olanakları da yenilenmiştir ve büyük bir Londra Arenası 6.000 koltuklu.

Tesis, en ünlülerinden ilham alan çeşitli olanaklarla Büyük Britanya’yı anımsatmaktadır. İngiliz kültürel mirası. Cephe, Westminster Sarayı ve Parlamento Evlerinden esinlenmiştir. Ek olarak, tatil yeri, daha fazla özgünlük için saat başı çalan Big Ben’in birebir kopyasına ev sahipliği yapmaktadır. Meşhur nöbet değiştirme şovunu taklit eden gardiyanlar bile tesiste aynı şeyi yapmak üzere eğitilirler. Crystal Palace, Londra’daki Victoria İstasyonu ve Piccadilly Circus gibi diğer birçok hizmet İngiliz mimarisinden esinlenmiştir.

Bu, Makao kumarhane tatil köyleri grubunun en son üyesidir. Avrupa şehirlerinden ilham alıyor. Halihazırda The Parisian Macao, The Venetian Macao ve The Plaza Macao var.

Robert G. Goldstein, Las Vegas Sands’in CEO’su ve başkanıdedi ki: “Sands China, Cotai’nin sürekli gelişimi yoluyla Sheldon Adelson’ın vizyonunu gerçekleştirdi. Bir zamanlar 250 dönümlük boş ıslah edilmiş arazinin olduğu yerde, önünde inanılmaz bir gelecek olan dünyanın en önemli turistik yerlerinden birini inşa ettik.”

Goldstein, kumarhanenin yenilenmesinin bütünü iyileştirmeye yardımcı olacağından emin. Makao ekonomisiözellikle Cotai Şeridi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla