Macau David Group, Fiji’de 895 $’lık kumarhane geliştirmeyi planlıyor

Macau seyahat operatörü ve yatırım şirketi David Group, Fiji adasında 2 milyar FJ $ (895 milyon $) tutarında bir kumarhane ve otel tesisi geliştirme projesine girme planlarını duyurdu. Şirketin proje başkanı Sandeep Singh’in, projenin ilgili makamlardan onay alındıktan sonra 2026 yılında başlatılacağını söylediği bildirildi.

İki aşamada geliştirme:

Fiji Times’ın haberine göre proje yöneticisi, Fiji’deki lüks otel ve eğlence kompleksi projesinin şunları içereceğini söyledi: iki aşama.

“Geliştirmenin ilk aşaması 1 milyar FJ $’a mal oldu [$447.5 million] müstakil bir kumarhane ve restoranlar, konferans salonları, iş merkezi, alışveriş merkezi, marina ve bu çok yönlü gelişmeyi birbirine bağlamak için gerekli altyapının bulunduğu 1000 odalı entegre lüks 7 yıldızlı otelden oluşuyor.” Singh’in söylediği bildirildi. “İkinci aşama bir milyar FJ$’a daha mal olacak [$447.5 million] Disney tarzı bir eğlence parkı, kapalı bir ragbi stadyumu, bir eğlence kompleksi ve lüks bir alt bölüm içerecektir.

Yerel ekonomiyi teşvik edin:

Bildirildiği üzere beklenen proje, hükümetin özel sektörü destekleyerek ülke ekonomisine değer katması ve hizmet ihracatını artırma politikasına uyuyor. Planlanan tesisin aynı zamanda yabancı ziyaretleri de artırması bekleniyor; Singh’in söylediği bildirildi:“Aynı zamanda Fiji’deki turizm endüstrisinin kapasitesini ve ölçeğini artırma ihtiyacını da karşılıyor.” Fiji Times ayrıca kumarhane turizminin adada önemli ölçüde mevcut olmadığını bildiriyor, ancak Singh bunu sürdürüyor kumarhane geliştirme ‘Bu, Fiji’nin turizm sektörünü çeşitlendirmek ve Çin’den daha fazla turist çekmek için bir fırsat sağlayacaktır.’

600 yerel işi güvence altına alın:

Saniye Asya Oyunları Özetiproje bundan daha uzun sürecek 600 kişi yerel topluluktan. Ancak proje tamamlandığında yerel ziyaretçilere izin verilmeyeceği bildiriliyor. Singh’in şunları söylediği bildirildi: “Fiji vatandaşlarının kumarhaneye girmesine izin verilmeyecek ve sıkı güvenlik protokollerimiz bu gereksinimin karşılanmasını sağlayacaktır.”

Onaylandığı takdirde geliştirme 2026’da başlayacak ve lokasyon henüz belirlenmeyecek.“Güney Denarau’da veya Nadi’deki Wailoaloa’da olabilir, ancak şu anda elimizde bir ruhsat yok çünkü elimizde ruhsat olmadan arazi satın alamıyoruz.” Şarkı söyle dedi. Geliştirici lisansı ararken, Karryon Hükümetin öncelikli olarak oyun lisansı kurallarına ve düzenlemelerine uymaya kararlı olması nedeniyle sonraki adımlar konusunda temkinli davrandığını bildirdi.

Başbakan Sitiveni Rabuka’nın şunları söylediği bildirildi: “Bu konuda kendi görüşlerimiz olabilir, ancak Fiji’deki sosyal paydaşlar başta olmak üzere tüm paydaşların çıkarları dikkate alınarak çok dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor.” Bu arada aynı kaynak yurt dışı ziyaretlerini de aktarıyor Fiji Yalnızca Avustralya’dan gelen ziyaretçi sayısının bir yıldan fazla süredir salgın öncesi seviyeleri aşmasıyla patlama yaşanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

HG, yeni bir sayı oyunu için Boomerang Digital ile iş birliği yapıyor

Anında kazandıran oyunlar ve sanal gerçeklik video oyunlarında Birleşik Krallık merkezli uzman Highlight Games Ltd. (HG), yenilikçi teknoloji markalarıyla tanınan Birleşik Krallık merkezli bir şirket olan Boomerang Digital ile resmi olarak bir ittifaka girdiğini açıklamaktan büyük heyecan duyuyor , “Loto Golleri” başlıklı yeni bir sayı oyununu resmi olarak başlatmak için. Yeni sayılar oyunu: Bu ittifakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

SOFTSWISS Londra’da Yılın Kripto Şirketi Seçildi

iGaming sektörünün önde gelen teknoloji sağlayıcılarından SOFTSWISS, yakın zamanda Londra’da düzenlenen Uluslararası Oyun Ödülleri’nde Yılın Kripto Şirketi seçildi. Deneyimli teknoloji şirketine üst üste ikinci kez verilen unvan, şirketin çok çeşitli sektör paydaşlarına düzenli olarak mükemmel oyun çözümleri sunma konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Oyun Ödülleri Töreni: Dünya çapında tanınan oyunların tanıtımı amacıyla düzenlenen oyun ödül töreni […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

DrafKings eski yönetici Michael Hermalyn’e dava açtı

DraftKings’in önceki yöneticiyi resmen suçladığı bildirildi “Gizli bir plan” tarafından korunan federal davaya dayanarak, Fanatics’e gitmeden önce müşteri verilerini çalmak Ön büro sporları. Suçlama: A hukuk davası Sunulan Massachusetts 5 Şubat bunu belirtiyor Michael HermalynKısa bir süre önce Fanatics VIP’nin başkanlığına atanan kişi, yüksek hacimli bahisçileri hedef alıyordu, “çaldı çoğu DraftKings’in ticari açıdan en hassas […]

Daha fazla