Makao kumarhaneleri Ekim ayındaki Altın Hafta boyunca daha da toparlanacak

Tarafından bildirildiği gibi Asya Oyunlarının İçindeMacau’daki oyun gelirinin önümüzdeki tatil döneminde %100 oranında toparlanması ve 2019’da gerçekleşen Ekim Altın Haftasında görülen seviyelere yaklaşması bekleniyor. Ayrıca bu, şehirdeki işletmelere gelir sağlamak için yeterli olmalı. “unutmak için bir ay”.

Tahmin:

JP MorganBir yatırım bankası, yukarıdaki öngörüyü 18 Eylül’de, bir yatırım bankasının tavsiyesi üzerine açıkladı. kanal kontrolleri O toplam brüt oyun geliri (GGR) Eylül ayının ilk 17 günü içinde geldi MOP8,1 milyar dolar VEYA MOP476 milyon dolar Bir gün. Bu bağlamda analistler Selina Li, DS Kim VE Mufan Şi Dedi ki: “Bu, aşırı hava olaylarının sektörü ciddi şekilde etkilediği ayın ilk haftalarındaki 430 milyon MOP’a kıyasla, geçen hafta günde 540 milyon MOP ile 550 milyon MOP arasında bir orana işaret ediyor.”

GİBİ beklentiler artık yüksek Yukarıda adı geçen Altın Hafta için analistler, görünüm ve nakit akışı trafik kurtarma konusunda fikir birliğine varmak için %85 detay seviyesinden Altın Hafta 2019 VE büyük brüt oyun geliri geri vermek 100%. Ancak JP Morgan bireysel bir notta şunları söyledi: “Ziyaretlerdeki toparlanmanın COVID öncesi seviyelerin %85 veya daha fazlasına ulaşması durumunda çoğu yatırımcı tatmin olacaktır ve kontrollerimiz ve son ziyaret trendlerimiz burada çok az aşağı yönlü risk olduğunu gösteriyor.”

Kârdaki artışın nedeni ağustos ayındaki günlük turist akını:

Makao GGR’sinden bu yana her ay büyüdü 2023 yılının ilk 8 ayına haberlerle baktığımızda Kovid sonrası gelirler ağustos ayında zirveye ulaştı 17,21 milyar MOP doları ile ana neden turistlerdir, dolayısıyla yukarıda belirtilenlerin önemi Ekim altın haftasıay takvimine göre kutlanan sonbahar ortası festivali. Bu yıl 29 Eylül’de başlıyor ve 6 Ekim’e kadar sürüyor Çin Ulusal Günü 1 Ekim’de. Bu tatil haftaları önemli çünkü turist akınına uğruyorlar MakaoYukarıda bahsedildiği gibi kumarhanelere ve diğer turizm tesislerine de fayda sağlar.

Ağustos ayındaki turist ziyaretlerine gelince, 100.000 turist Makao Hükümet Turizm Ofisi müdürü Maria Helena de Senna Fernandes, ağustos ayının sonlarında yerel basına yaptığı açıklamada, “Makao’yu Ağustos ayının ilk yarısında her gün ziyaret ederek hükümetin tahminlerini aştığını” söyledi. Ayrıca şehrin İstatistik ve Nüfus Sayımı Servisi, Temmuz ayına ait turist varlığına ilişkin veriler sağladı; burada belirtilen ayda günlük turist sayısının şu şekilde olduğu belirtilebilir: 89.000yani neredeyse 2,76 milyon tüm ay boyunca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla