Makao’nun gelirleri Mayıs 2023’te 1,93 milyar dolara yükseldi

En son verilere göre Macau’nun oyun endüstrisi 2023’te tam bir toparlanma yaşıyor gibi görünüyor. Inside Asian Gaming’in bildirdiği gibiMakao operatörleri, Mayıs ayında toplam 15,57 milyar MOP (1,93 milyar ABD Doları) brüt oyun geliri elde ederek, Makao bölgesinin yeniden açılmasının ardından bu yıl art arda beşinci ay gelir artışı kaydetti. 8 Ocak 2023.

Kaynak bildiriyor ki, Oyun İnceleme ve Koordinasyon Ofisi (DICJ) beri gerçekleşen gelir rakamının Makao kumar sektörü Mayıs 2023 %366 idi daha büyük kayıtlı olan Mayıs 2022 bölge sadece 3,34 milyar MOP (414 milyon ABD Doları) olan GGR’yi gördüğünde.

Artan gelir eğilimi:

Bununla birlikte, Mayıs ayında elde edilen gelir düzeyi de %5,7 daha fazla Makao operatörlerinin 14,72 MOP (1,82 milyar ABD Doları) brüt gelir elde ettiği Nisan 2023’ten bu yana sektör performansıyla karşılaştırıldığında GGR seviyesini kaydedin Ocak 2020 itibariyle. Bu nedenle Mayıs ayı rakamı, aydan aya artan gelir eğiliminin devamını temsil ediyor ve 2023’te bugüne kadarki en yüksek gelir rakamını oluşturuyor.

Aynı zamanda bu rakam, Makao’nun 2023’ün ilk beş ayında yıl başından bugüne kadar 64,93 milyar MOP (8,05 milyar ABD Doları) olarak toplanan GGR’sine önemli ölçüde katkıda bulunuyor. %173 daha fazla değer Inside Asian Gaming’e göre yıllık bazda.

Mayıs ayındaki güçlü endüstri performansı, Makao kumarhane endüstrisi için son üç yıldaki en iyi ilk çeyreğin uzatılmasına da işaret ediyor ve Nisan ve Mayıs gelir seviyeleri, daha da güçlü 2023’ün ikinci çeyreği. COVID-19 salgını ve ilgili kısıtlamalardan sert bir şekilde etkilenen bölge, yeniden açıldı onun oyun 8 Ocak 2023 itibarıyla tesisler ve gelir verileri neredeyse iki katına çıktı zaten Ocak 2023’te bir büyümeye devam Mayıs 2023’te yıllık %366 seviyelerine ulaştı.

Geliş Hızı:

8 Ocak 2023’ten bu yana büyüme, Gelenler anakaradan Çin, Hong Kong, ve yurtdışı. Aynı zamanda artırılmış Mayıs ayında 1 Mayıs tatil haftası ile birlikte bölge neredeyse ev sahipliği yapacaktı. 500.000 ziyaretçi ve Ben’in otel doluluk artışını kaydetti %85.

Stok Oynaklığı:

Ancak mükemmel performansa rağmen, Makao Kumarhane hisse senetleri son zamanlarda bazı dalgalanmalar yaşadı. Hong Kong Borsası, GGRAsia’ya göre. Global Gaming Expo (G2E) Asia 2023 Özel Sürümü: Singapur’daki bir konferans oturumu sırasında, Angela Hanley, bir Bloomberg İstihbarat analistikaynağa Macau’nun oyun geliri rakamlarının her ay tahminleri geçtiğini söyledi.

Makao operatörüne başvurduğu bildirildi hisse fiyatları ve yatırımcıların olduğunu söyledi “İlerleme hızını hiç ödüllendirmeyin.” Hanlee’ye göre, hisse senedi fiyatının büyümesi için temel faktörler şu anda önemli ölçüde yönlendirilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla