Mammoth Peak: Hold & Win: Playson’ın yeni slotu yayınlandı

Hoşgeldiniz buz Devri! Dünya soğuktur ve hayvanlar, her şeyi fetheden soğuk rüzgar ve buzun acımasızlığından kurtulmanın yollarını ve sığınak ararlar. Ama orada bir ışık kıvılcımı bu karanlık zamanlarda bile – ve sadık olanlar için playson Hayranlar, o kıvılcım ateşe dönüştü!

Playson’ın en son slot sürümünde, Mammoth Peak: Tutun ve kazanınoyuncu tanışma şansına sahip olacak ünlü hayvanlar buzul çağında yaşamış olan. Ve sadece tanışmak için değil, onlarla arkadaş olmak için.

Mamutlar, kaplanlar ve dodo kuşları bekliyorlar ve oyuncunun bu macerada hayatta kalmasına ve biraz kazanmasına yardımcı olmak için buradalar. harika ödüller.

Bu 5×3 video yuvaları sahibi 20 ödeme çizgisi VE iki özel mod. Böylece büyük ödüller kazanma şansı çok yüksek.

Harika mekanikler ve etkileyici özellikler:

İlk özel mod, iyi bilinen moddur. Ücretsiz döndürme turu – ama ilginç bir bükülme ile. Her bir ücretsiz döndürme özelliği turu iki Wild sembolü, bu da kazanma potansiyelinizi büyük ölçüde artırabilir. Ayrıca, bir oyun bonusları. Bonus oyunu sırasında, oyuncu aşağıdakilerden birini kazanabilir: ikramiyeler: Mini, Minör, Majör ve Grande.

Bonus sembolleri makaraların üzerine geldiğinde, oluşmaları gerekir. kazanan bir çizgi beşi karakterize eden. Kazanma hakkı verildiğinde kaybolurlar ve daha fazla sembolün konması için bir yer oluştururlar ve almak için daha fazla ödül.

ayrıca bir de var volkan özelliği. Oyuncu bir yanardağa başarılı bir şekilde ulaşırsa, yangın başlar ve her şey daha da ısınır. Pil yakında, ek bonus oyunu şu durumlarda tetiklenir: Bonus sembolleri topraklar.

Oyun mekanik çok ileri düzeydedirler. Bazı özellikler bunlar Stacked Wild sembolü, Stacked Wild X2 sembolü, Scatter sembolü, Bonus sembolü ve Hold and Win bonus oyunudur.

Bahsedilen ikramiyeler ve bonus oyun bedava dönüşleri ve bu ilginç oyunun en yeni cevheri Volcano Feature da zaten var.

Playson – ve Yüce Lider:

Bu kadar gelişmiş mekanik ve harika özelliklerle, bu hiç de şaşırtıcı değil playson biri büyük oyun içeriği sağlayıcıları piyasada. Portföyü şunlardan oluşur: 85’in üzerinde benzersiz oyun tüm cihazlar için uygundur.

Playson her şeyde var büyük Avrupa pazarlarıMalta, İtalya, İsveç, İspanya, Birleşik Krallık, Romanya ve çok daha fazlası gibi.

Şirketin ortakları memnun etkileyici mekanik VE özellikler şirketin sunduğu, hem de şaşkınlıkla tanıtım araçları VE dahili ağ promosyonları. Müşteri Hizmetleri 7/24 ulaşılabilir olan, yalnızca bu başarılı sağlayıcı söz konusu olduğunda değer katar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla