Mammoth Peak: Hold & Win: Playson’ın yeni slotu yayınlandı

Hoşgeldiniz buz Devri! Dünya soğuktur ve hayvanlar, her şeyi fetheden soğuk rüzgar ve buzun acımasızlığından kurtulmanın yollarını ve sığınak ararlar. Ama orada bir ışık kıvılcımı bu karanlık zamanlarda bile – ve sadık olanlar için playson Hayranlar, o kıvılcım ateşe dönüştü!

Playson’ın en son slot sürümünde, Mammoth Peak: Tutun ve kazanınoyuncu tanışma şansına sahip olacak ünlü hayvanlar buzul çağında yaşamış olan. Ve sadece tanışmak için değil, onlarla arkadaş olmak için.

Mamutlar, kaplanlar ve dodo kuşları bekliyorlar ve oyuncunun bu macerada hayatta kalmasına ve biraz kazanmasına yardımcı olmak için buradalar. harika ödüller.

Bu 5×3 video yuvaları sahibi 20 ödeme çizgisi VE iki özel mod. Böylece büyük ödüller kazanma şansı çok yüksek.

Harika mekanikler ve etkileyici özellikler:

İlk özel mod, iyi bilinen moddur. Ücretsiz döndürme turu – ama ilginç bir bükülme ile. Her bir ücretsiz döndürme özelliği turu iki Wild sembolü, bu da kazanma potansiyelinizi büyük ölçüde artırabilir. Ayrıca, bir oyun bonusları. Bonus oyunu sırasında, oyuncu aşağıdakilerden birini kazanabilir: ikramiyeler: Mini, Minör, Majör ve Grande.

Bonus sembolleri makaraların üzerine geldiğinde, oluşmaları gerekir. kazanan bir çizgi beşi karakterize eden. Kazanma hakkı verildiğinde kaybolurlar ve daha fazla sembolün konması için bir yer oluştururlar ve almak için daha fazla ödül.

ayrıca bir de var volkan özelliği. Oyuncu bir yanardağa başarılı bir şekilde ulaşırsa, yangın başlar ve her şey daha da ısınır. Pil yakında, ek bonus oyunu şu durumlarda tetiklenir: Bonus sembolleri topraklar.

Oyun mekanik çok ileri düzeydedirler. Bazı özellikler bunlar Stacked Wild sembolü, Stacked Wild X2 sembolü, Scatter sembolü, Bonus sembolü ve Hold and Win bonus oyunudur.

Bahsedilen ikramiyeler ve bonus oyun bedava dönüşleri ve bu ilginç oyunun en yeni cevheri Volcano Feature da zaten var.

Playson – ve Yüce Lider:

Bu kadar gelişmiş mekanik ve harika özelliklerle, bu hiç de şaşırtıcı değil playson biri büyük oyun içeriği sağlayıcıları piyasada. Portföyü şunlardan oluşur: 85’in üzerinde benzersiz oyun tüm cihazlar için uygundur.

Playson her şeyde var büyük Avrupa pazarlarıMalta, İtalya, İsveç, İspanya, Birleşik Krallık, Romanya ve çok daha fazlası gibi.

Şirketin ortakları memnun etkileyici mekanik VE özellikler şirketin sunduğu, hem de şaşkınlıkla tanıtım araçları VE dahili ağ promosyonları. Müşteri Hizmetleri 7/24 ulaşılabilir olan, yalnızca bu başarılı sağlayıcı söz konusu olduğunda değer katar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla