Manila kumarhane-otelinin inşaatı çatı seviyesine ulaştı

Filipinler’deki 1,1 milyar dolarlık yeni kumarhane ve otel projesinin arkasındaki halka açık şirket Suntrust Resort Holdings Inc., 14 Ağustos’ta Filipin Borsasına sunduğu 2023 ikinci çeyrek kazanç raporunda, yukarıda bahsedilen Manila inşaat projesini söyledi. ulaşmış için “çatı seviyesi” 30 Haziran’dan itibaren. Ayrıca şirket, kumarhane-otel işini 2024’ün dördüncü çeyreğinde resmi olarak başlatma niyetini de yineledi.

Podyum cephesi hala bitmemiş:

Bahsi geçen kazanç raporunda, güneşli güveneskiden Suntrust Home Developers Inc. olarak bilinen şirket, söz konusu kumarhane ve otel projesinin geliştirilmesinden sorumlu olduğunu söyledi. LET Grup Holding Ltd.hangi tarafından listelendi Hong Kong ve eskiden olarak bilinir Suncity Grup Holding Ltd.VE ilgili kurumlarşunu ekledipodyum cephe işleri Devam ediyorum”.

Üstelik Suntrust da öyle dedi mimari işler ve son rötuşlar devam ediyor, bahsi geçen raporda Ancak geçen ay şirket yönetim kurulu 5 milyon dolarlık krediyi onayladı LET Grubu tarafından. Bu bağlamda, o sırada şirket şu yorumu yaptı: “Kredi, proje maliyetlerinin finanse edilmesine ve Westside City’deki otelin kumarhanesinin inşasına yardımcı olacaktır.”

Kumarhane ve otel düzeni:

Tamamlandığında, resmi olarak daha büyük olanın bir parçası olan yukarıda belirtilen yeni kumarhane ve otel projesi Westside Şehir Projesi İle ilgili Westside City Resort Dünya A.Ş. VE Travellers International Otel Grubu A.Ş.460 adet beş yıldızlı oda ve kumarhane alanı içerecek” dedi. “hem toplu hem de VIP pazarına uygun”, şirket tarafından daha önce açıklanan bilgilere göre.

İkinci çeyrekte net zarar:

gelince ikinci çeyrek kazançlarıSuntrust bildirdi PHP 164,1 milyonyaklaşık olarak 29 milyon dolarile karşılaştırıldığında net kayıp PHP 255,1 milyon 2022 döneminde net zarar.

İtibaren:

Suntrust Resort Holdings Inc. ile anlaşmalar emlak geliştirme. Turizmle ilgili işletmeler, mülk yönetimi ve kiralama segmentlerinde faaliyet göstermektedir. Turizmle ilgili iş bölümü, otelin ana kumarhanesini geliştirir ve işletir. Gayrimenkul yönetimi ve kiralama sektörü, ticari, sınai veya konut amaçlı gayrimenkullerin işletilmesi, kontrolü ve denetimini ifade eder. Şirket 18 Ocak 1956’da kuruldu ve resmi olarak faaliyete geçti ve merkezi Taguig Şehri, Filipinler.

Ayrıca, Suntrust %51’ine sahip. entegre tesis işletmecisi tarafından LET Grup Holding Ltd. Şirketin turizm gelişimine odaklanması göz önüne alındığında, turizmle ilgili operasyonlarının geliştirilmesini, inşasını ve operasyonlarını desteklemek için fazladan işçi alması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla