Marina Bay Sands bu yıl içinde güncellenecektir.

Singapur’daki Marina Bay Sands bir güncelleme alıyor! Şirket, mülkteki otel tesislerinin bu yıl içinde iyileştirileceğini duyurdu.

İnşaat işleri yaklaşık 1 milyar dolara mal olacak.

Las Vegas Sands Planları ve Projeleri:

Mülkün ana şirketi olan Las Vegas Sands, Başkan ve CEO, Robert Goldsteingüncellemeyi duyurdu 2022 yıllık raporu Şirketin. Cuma günü açıklandı ve haberler gerçekten çok iyi.

Goldstein yorumladı yeniden yatırım planıbitti diyor ve neredeyse tamamlandı.

Bu güncellemenin planlanan başka bir genişletme projesiyle ilgisi yoktur. Diğer bir proje ise, halihazırda inşa edilmiş olan üç kulenin yanına inşa edilmesi beklenen dördüncü sırada yer alan 3,3 milyar dolarlık bir kuledir. Marina Körfezi Kumları.

Yeni planla ilgili lüks süitleri yenilemek Marina Bay Sands Kule 1 ve Kule 2’de. Goldstein, bu güncellemelerin “sürükleyici seyahat deneyimleri arayan birinci sınıf müşteriler için süit ürün teklifimizi ve Singapur’daki pazar lideri entegre tesisimizin çekiciliğini önemli ölçüde geliştirmek için tasarlanmıştır.”

Şirket sattı Las Vegas Kaynakları geçen yıl 6,25 milyar dolar değerinde, bu da kalan mülklerin tadilatına ve modernizasyonuna yatırım yapmalarına olanak sağladı. izin verdi Las Vegas Kumları (LSV) bilançosunun gücünü ve likiditesini artırmak ve daha fazla yatırım yapmak için çeşitli büyüme fırsatları. Şirketin yatırım yaptığı Makao VE Singapur kumarhaneler de, her iki düzenlenmiş pazardaki konumunu güçlendiriyor.

LVS ayrıca üç lisanstan birini güvence altına almayı umuyor. New York pazarıentegre bir tesis inşa etmeyi planladığı yer. Ek olarak, şirket genişlemeye ilgi duyduğunu açıkladı. Tayland ülke kumarhane kumarını yasallaştırdığı anda.

Hızlı büyüyen Asya pazarları:

Goldstein ekledi: “Asya’da seyahat ve turizm harcamaları toparlanmaya devam ederken, büyüme sağlamak için çok iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz. Hem Makao hem de Singapur’daki mülklerimize ve topluluklarımıza gelecekteki yatırımları dört gözle bekliyoruz. Ek olarak, sermaye yatırımının bu yetki alanlarına önemli bir ekonomik fayda sağlarken şirket için güçlü getiriler sağlayabileceği, hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de başka yerlerde gelişmekte olan yetki alanlarında önemli gelişme fırsatları potansiyeli olduğuna inanıyoruz.”

Devasa LVS projelerinden biri olan Marina Bay Sands’in 3,3 milyar dolarlık genişlemesi, ertelendi son zamanlarda. Başlangıcı 12 ay ertelendi ve işe başlaması bekleniyor gelecek yıl nisan ne zaman Singapur Turizm Kurulu gayrimenkul geliştirme çalışmalarına başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla