Marina Bay Sands bu yıl içinde güncellenecektir.

Singapur’daki Marina Bay Sands bir güncelleme alıyor! Şirket, mülkteki otel tesislerinin bu yıl içinde iyileştirileceğini duyurdu.

İnşaat işleri yaklaşık 1 milyar dolara mal olacak.

Las Vegas Sands Planları ve Projeleri:

Mülkün ana şirketi olan Las Vegas Sands, Başkan ve CEO, Robert Goldsteingüncellemeyi duyurdu 2022 yıllık raporu Şirketin. Cuma günü açıklandı ve haberler gerçekten çok iyi.

Goldstein yorumladı yeniden yatırım planıbitti diyor ve neredeyse tamamlandı.

Bu güncellemenin planlanan başka bir genişletme projesiyle ilgisi yoktur. Diğer bir proje ise, halihazırda inşa edilmiş olan üç kulenin yanına inşa edilmesi beklenen dördüncü sırada yer alan 3,3 milyar dolarlık bir kuledir. Marina Körfezi Kumları.

Yeni planla ilgili lüks süitleri yenilemek Marina Bay Sands Kule 1 ve Kule 2’de. Goldstein, bu güncellemelerin “sürükleyici seyahat deneyimleri arayan birinci sınıf müşteriler için süit ürün teklifimizi ve Singapur’daki pazar lideri entegre tesisimizin çekiciliğini önemli ölçüde geliştirmek için tasarlanmıştır.”

Şirket sattı Las Vegas Kaynakları geçen yıl 6,25 milyar dolar değerinde, bu da kalan mülklerin tadilatına ve modernizasyonuna yatırım yapmalarına olanak sağladı. izin verdi Las Vegas Kumları (LSV) bilançosunun gücünü ve likiditesini artırmak ve daha fazla yatırım yapmak için çeşitli büyüme fırsatları. Şirketin yatırım yaptığı Makao VE Singapur kumarhaneler de, her iki düzenlenmiş pazardaki konumunu güçlendiriyor.

LVS ayrıca üç lisanstan birini güvence altına almayı umuyor. New York pazarıentegre bir tesis inşa etmeyi planladığı yer. Ek olarak, şirket genişlemeye ilgi duyduğunu açıkladı. Tayland ülke kumarhane kumarını yasallaştırdığı anda.

Hızlı büyüyen Asya pazarları:

Goldstein ekledi: “Asya’da seyahat ve turizm harcamaları toparlanmaya devam ederken, büyüme sağlamak için çok iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz. Hem Makao hem de Singapur’daki mülklerimize ve topluluklarımıza gelecekteki yatırımları dört gözle bekliyoruz. Ek olarak, sermaye yatırımının bu yetki alanlarına önemli bir ekonomik fayda sağlarken şirket için güçlü getiriler sağlayabileceği, hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de başka yerlerde gelişmekte olan yetki alanlarında önemli gelişme fırsatları potansiyeli olduğuna inanıyoruz.”

Devasa LVS projelerinden biri olan Marina Bay Sands’in 3,3 milyar dolarlık genişlemesi, ertelendi son zamanlarda. Başlangıcı 12 ay ertelendi ve işe başlaması bekleniyor gelecek yıl nisan ne zaman Singapur Turizm Kurulu gayrimenkul geliştirme çalışmalarına başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla