Maverick Gaming Poker Room Haziran’da resmen açılacak

23 Mayıs’ta, Eric Persson’a ait bir poker öncüsü olan Washington merkezli Maverick Gaming, açıklığa kavuşmuş 66 yıllık Strip beldesinde yer alacak olan Maverick Gaming poker odasını resmi olarak açmak için Rhode Island merkezli Bally’s Corporation ile bir ittifak.

Ancak anlaşmanın şartları açıklanmadı.

Haziran ayında açılıyor:

Maverick, şu anda 4 ticari kumarhanenin sahibidir. nevada3 inç Kolorado ve 23 kumarhane Washingtonkabile işletmeleri ile çalışarak elde ettiği, bu da onun gerçekten sektörün öncülerinden biri olduğunu gösteriyor. Planlanan açılış hakkında yorum yapan Maverick’in pazarlama müdürü Jeremy Weinstein şunları söyledi: “Şirket, günde iki kez düzenlenen turnuvalarla ve en düşük komisyonla (oyunlarda kumarhaneye ödenen komisyon) oyuncuları yakalamayı planlıyor. şerit

Ayrıca poker odası da planlanmıştır. büyük bir açıklığa sahip olmak Haziran ayında, tarih ve çalışma saatleriyle ilgili ayrıntılar yakında açıklanacak. Ama hepsi bu kadar değil; Oda, Tropicana’daki Bally’s Big Bet Poker canlı yayın stüdyosunun bitişiğinde olacağı için.

Ortaklıktan ağın showrunner’ları ve yönetici yapımcıları sorumludur:

Ortaklık, Bally’s Big Bet Poker canlı yayın ve televizyon dizisi Houston Curtis ve Outlaw Media Group’tan Rick Mahr’ın ağ showrunner’ları ve yönetici yapımcıları tarafından yönetildi ve bir poker oyuncusu olan Maverick CEO’su Eric Persson tarafından desteklendi. Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Arik Knowles yaptığı açıklamada, Tropicana Vegasdedi ki: “Masalarımızda her beceri seviyesinden oyuncuya VIP gibi davranarak kapsayıcılık ve rahatlık konusundaki bahsi yükseltmek amacıyla Bay Persson ve Maverick Gaming ile birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” Curtis ekledi: “Ne zaman Yazan Bally bize Tropicana Las Vegas’ta Bally’s Big Bet Poker markasını genişletme fırsatı verdi, Eric’in hem masada hem de masa dışında inanılmaz bir varlık olduğunu hemen düşündük. Persson’un endüstri deneyimi ve başarılı poker odaları kurma konusundaki kanıtlanmış yeteneği, Bally’nin çok kanallı ağıyla mükemmel bir uyum içindedir. Sonra, tabii ki Eric’in üst düzey bir profesyonel oyuncu olarak muazzam etkisi ve hayranlığı var.”

Ayrıca oda, bir oyunda 1$ Küçük Körleme ve 3$ Büyük Körleme ve diğerinde 5$ Büyük Körleme ile 2$ Küçük Körleme içeren Limitsiz Hold ‘Em oyunları sunacak. Bir sonraki poker odasında yaklaşan eksiksiz poker odası deneyiminin bir parçası olarak Eric Persson, Bally’s Big Bet Poker®’de dünya şampiyonlarını, nakit oyun ezicilerini, efsanevi spor yıldızlarını ve ünlüleri içerecek olan poker dünyasının devleriyle karşılaşacak. Hollywood.

Bağlayıcı sözleşme:

Oyun ve Boş Zaman Özellikleri A.Ş. Providence, Bally’s tarafından işletilen kumarhane ile Tropicana’daki arazinin sahibi. Ayrıca, her iki şirket de yakın zamanda kontrol etti. “Las Vegas’a taşınmak amacıyla 1.5 milyar dolarlık, 30.000 kişilik, açılır kapanır çatılı bir beyzbol stadyumu inşa etmeyi uman Major League Baseball’un Oakland Athletics takımıyla bağlayıcı bir anlaşma imzaladılar.” .

Ancak bu gerçekleşirse, Bally’s yeni bir tesis inşa edeceğini ve muhtemelen ülke genelindeki diğer mülklerde olduğu gibi Bally’s markası altında açacağını vurguladı. Şu anda en büyük girişimi yeni bir kumarhane inşa etmek. Chicago.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla