Maverick Gaming Poker Room Haziran’da resmen açılacak

23 Mayıs’ta, Eric Persson’a ait bir poker öncüsü olan Washington merkezli Maverick Gaming, açıklığa kavuşmuş 66 yıllık Strip beldesinde yer alacak olan Maverick Gaming poker odasını resmi olarak açmak için Rhode Island merkezli Bally’s Corporation ile bir ittifak.

Ancak anlaşmanın şartları açıklanmadı.

Haziran ayında açılıyor:

Maverick, şu anda 4 ticari kumarhanenin sahibidir. nevada3 inç Kolorado ve 23 kumarhane Washingtonkabile işletmeleri ile çalışarak elde ettiği, bu da onun gerçekten sektörün öncülerinden biri olduğunu gösteriyor. Planlanan açılış hakkında yorum yapan Maverick’in pazarlama müdürü Jeremy Weinstein şunları söyledi: “Şirket, günde iki kez düzenlenen turnuvalarla ve en düşük komisyonla (oyunlarda kumarhaneye ödenen komisyon) oyuncuları yakalamayı planlıyor. şerit

Ayrıca poker odası da planlanmıştır. büyük bir açıklığa sahip olmak Haziran ayında, tarih ve çalışma saatleriyle ilgili ayrıntılar yakında açıklanacak. Ama hepsi bu kadar değil; Oda, Tropicana’daki Bally’s Big Bet Poker canlı yayın stüdyosunun bitişiğinde olacağı için.

Ortaklıktan ağın showrunner’ları ve yönetici yapımcıları sorumludur:

Ortaklık, Bally’s Big Bet Poker canlı yayın ve televizyon dizisi Houston Curtis ve Outlaw Media Group’tan Rick Mahr’ın ağ showrunner’ları ve yönetici yapımcıları tarafından yönetildi ve bir poker oyuncusu olan Maverick CEO’su Eric Persson tarafından desteklendi. Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Arik Knowles yaptığı açıklamada, Tropicana Vegasdedi ki: “Masalarımızda her beceri seviyesinden oyuncuya VIP gibi davranarak kapsayıcılık ve rahatlık konusundaki bahsi yükseltmek amacıyla Bay Persson ve Maverick Gaming ile birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” Curtis ekledi: “Ne zaman Yazan Bally bize Tropicana Las Vegas’ta Bally’s Big Bet Poker markasını genişletme fırsatı verdi, Eric’in hem masada hem de masa dışında inanılmaz bir varlık olduğunu hemen düşündük. Persson’un endüstri deneyimi ve başarılı poker odaları kurma konusundaki kanıtlanmış yeteneği, Bally’nin çok kanallı ağıyla mükemmel bir uyum içindedir. Sonra, tabii ki Eric’in üst düzey bir profesyonel oyuncu olarak muazzam etkisi ve hayranlığı var.”

Ayrıca oda, bir oyunda 1$ Küçük Körleme ve 3$ Büyük Körleme ve diğerinde 5$ Büyük Körleme ile 2$ Küçük Körleme içeren Limitsiz Hold ‘Em oyunları sunacak. Bir sonraki poker odasında yaklaşan eksiksiz poker odası deneyiminin bir parçası olarak Eric Persson, Bally’s Big Bet Poker®’de dünya şampiyonlarını, nakit oyun ezicilerini, efsanevi spor yıldızlarını ve ünlüleri içerecek olan poker dünyasının devleriyle karşılaşacak. Hollywood.

Bağlayıcı sözleşme:

Oyun ve Boş Zaman Özellikleri A.Ş. Providence, Bally’s tarafından işletilen kumarhane ile Tropicana’daki arazinin sahibi. Ayrıca, her iki şirket de yakın zamanda kontrol etti. “Las Vegas’a taşınmak amacıyla 1.5 milyar dolarlık, 30.000 kişilik, açılır kapanır çatılı bir beyzbol stadyumu inşa etmeyi uman Major League Baseball’un Oakland Athletics takımıyla bağlayıcı bir anlaşma imzaladılar.” .

Ancak bu gerçekleşirse, Bally’s yeni bir tesis inşa edeceğini ve muhtemelen ülke genelindeki diğer mülklerde olduğu gibi Bally’s markası altında açacağını vurguladı. Şu anda en büyük girişimi yeni bir kumarhane inşa etmek. Chicago.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla