Max Win Gaming, yeni Midnight Thirst Deadspins slotunu piyasaya sürüyor

Max Win Gaming, heyecan verici yeni slotunda biraz kan döküyor, Geceyarısı Susuzluğu Deadspins. Ana karakterler arasındaki aşk-nefret ilişkisi heyecanı başka bir seviyeye taşıyor ve muhteşem ödüller deneyimi tamamlamak için var.

Kan ararken:

Bu heyecan verici oyun tarafından desteklenmektedir Kızıl Kaplanve oyuncuların susuzluklarını gidermek ve bir gün veya gece daha hayatta kalmak için yeni kan arayan gizemli vampirlerle karşılaşmalarına olanak tanır. Ancak bu oyunda her şey kazanmakla ilgili değil. Kazanç olmadan her dönüş elde edildiğinden kayıplar da oldukça iyidir çarpanları artırır ve şansını artırır ücretsiz döndürme turuna girin.

THE 5×4 makara yuvası yine de hiç karanlık değil. Karakterler karikatürize, harika bir müzik ve oyunu daha da iyi hale getiren bazı esprili unsurlara sahip. Temel oyun belirlendi bir kale mahzenive ücretsiz döndürme turu tetiklendiğinde karakterler çıkar dünyayı fethetmek.

Bu çatlak teklifler 1.023 farklı yol kazandı ve sahip oldu A %96,36 RTP. Başarı oranı %38,49ve yuva şu şekilde tanımlanır: son derece uçucu.

Zafer elde edildikten sonra, zincirleme reaksiyon özellik tüm kazanan sembolleri kaldırır ve yenilerini silmenize olanak tanır. 10’dan A’ya kadar olan kartlar daha düşük ödeme yapan sembollerdir ve beş sembol içeren bir kazanç için oyuncuya bahsin 0,3 veya 0,4 katını getirebilir veya kazanan semboller topları veya kafatasları olan yarasalar, bir kadın veya bir vampir ise bahsin 1x-5 katı kadarını getirebilir.

Tur kazanılmadan verilen ödül:

Galibiyet gerçekleşmezse, ilerleyen çarpan hem temel oyunda hem de bedava döndürmelerde artar. Kazanılmayan her dönüş, ilerleme çubuğunu bir artırır ve çarpanı artırmak için üçe ihtiyaç vardır. Kazandığınızda ilerleme çubuğu sıfırlanır. Çarpan olabilir 1x, 3x veya 6xve eğer dördüncü seviyeye ulaşılırsa, THE Ücretsiz döndürme etkinleştirilir.

Temel oyun sırasında, galibiyetsiz dokuz dönüş free spinlerin etkinleştirilmesine yol açabilir. Tur 6x çarpan ve dokuz dönüşle başlar. Yeni çarpan seviyesine her ulaşıldığında oyuncu kazanır üç ek bedava dönüş.

Bunun yanı sıra oyuncular doğrudan bedava dönüşlere geçebilirler. THE Bonus satın alma özellikleri. Bu, %96,47’lik bir RTP’yi ve bonus maliyetlerinde ilerlemeyi garanti eder Temel bahsin 80 katı.

Slot popüler hale geliyor Maksimum kazanç oyunu gibi versiyonlar İhtişam Ormanı, Meyve grevi, Nefis Wild’larVe bircok digerleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Prime ağındaki ilk ikramiye yaklaşık 245.000 € tutarındadır

Uzun bir bekleyişin ardından, SOFTSWISS Jackpot Toplayıcı tarafından resmi olarak geçen yılın Ekim ayında tanıtılan 1. Prime Network Jackpot, nihayet 7 Şubat’ta kazanıldı. Şanslı kazanan 244.742,34 € tutarındaki ödülü evine götürdü. Prime Network Jackpot Kampanyası: THE kumarhane operatörleri bunların bir parçası olan Prime Network İkramiye Kampanyası ortaklaşa kurdular paylaşılan ödül havuzları oyuncu odaklı, yani ödül […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Topluluk programlarını içerecek Cohen kumarhane yatırımları

On bir kumarhane şirketi, New York şehir merkezinde mevcut üç kumarhane lisansı için yarışıyor. Sabırlı koşuculardan biri, Queens’teki Citi Field yakınlarında 8 milyar dolarlık bir kumarhane tesisi geliştirmek için yakın zamanda kumarhane ve eğlence devi Hard Rock International ile ortaklık kuran Mets’in sahibi Steve Cohen. Ancak yerel halkın bazı üyeleri, bitişikteki Flushing Meadows Corona Park’taki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BetMGM 2023’te 1,96 milyar dolar gelir elde etti

Önde gelen spor bahisleri ve iGaming şirketi BetMGM, 2023 mali sonuçlarını açıkladı. Kumarhane ve eğlence devleri MGM Resorts ve Entain arasındaki ortak girişimin, 2023 yılında neredeyse beklentileri aşarak yaklaşık 2,00 milyar dolar oyun geliri elde ettiği bildirildi. Daha spesifik olarak BetMGM, pazardaki lider konumunu güçlendirmek için 31 Aralık 2023’te sona eren 12 aylık dönemde 1,96 […]

Daha fazla