MCST, Güney Kore kumarhanelerinde ETG kullanımını resmen onayladı

Şimdiye kadar ilk kez tam otomatik Elektronik Masa Oyunları (ETG). kullanım için onaylanmıştır Ülkenin Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı’na göre Güney Kore kumarhanelerinde.

Onay:

bakanlığa göre: “Tam otomatik, oyun sıralarının yalnızca bir makine tarafından kontrol edildiği bu tür oyunlar için herhangi bir bağımsız elektronik masa üstü oyunu veya stadyum kurulumu anlamına gelir. Bir insan krupiyenin bulunduğu elektronik masa oyunları, “insanlı” (personelli) oyunlar olarak sınıflandırılır.

Bakanlık, tam otomatik ETG’ler için onayın Şubat ayında verildiğini, ancak bundan yalnızca 25 Nisan’da bakanlığın web sitesinde bahsedildiğini duyurdu. Ayrıca, kumarhane sektörü için düzenleyici otorite bakanlıktır. Güney Kore.

Kumarhaneler tekliflerine ETG’leri dahil ettiler:

temsilcisi Jeju Dream Tower Kumarhanesitatil adasında sadece yabancılara özel bir yer jejuGGRAsia’ya bunu söyledi “Bakanlığın kararının ardından, Nisan ayından bu yana 71 koltuklu bir ETG stadyumunu tam otomatik bir düzene dönüştürdü.” Buna ek olarak, Jeju Dream Tower, listelenen Kore Borsası tarafından işletilmektedir. Lotte Tur Geliştirme Co Ltd.

Jeju Dream Tower’ın yanı sıra, ülkede tekliflerine ETG’yi dahil eden başka kumarhaneler de var. İşte bunlardan bazılarına örnekler:

  • Kangwon Land Tatil Köyütarafından idare edilen Kangwon Arazi A.Ş. ve ülkedeki yerel halkın bahis yapmasına izin veren tek kumarhane, GGRAsia’ya ETG stadyumunu işlettiğini, ancak henüz tam otomasyona geçme seçeneğini kullanmadığını söyledi;
  • Büyük Kore Eğlence Co LtdSeven Luck markası altında yalnızca yabancılara açık üç kumarhane işleten GGRAsia’ya şu anda bazı yarı otomatik ETG’ler sunduğunu ve isterse tam otomasyona yükseltme seçeneğine sahip olduğunu söyledi.

Ancak, tekliflerine ETG’leri dahil etmeyen bazı kumarhaneler vardır, örneğin: Shinhwa dünya kumarhanesi GGRAsia’ya şu anda tam otomatik ETG’ler sunmadığını söyleyen, daha önce Landing International Ltd olarak bilinen Hong Kong’da listelenen Shin Hwa World Ltd tarafından işletilen Jeju’da.

İtibaren:

Güney Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı (MCST), Turizm, Kültür, Sanat, Din ve Spor Departmanını yöneten merkezi hükümet kurumudur. İki bakan yardımcısı, üç bakan yardımcısı, bir komisyonu ve 60’tan fazla dairesi vardır. İlk kültür bakanı romancı Lee O-young’du.

Milli Müze, Milli Tiyatro ve Milli Kütüphane gibi şubeler Bakanlığın sorumluluğundadır. Merkez, Sejong Şehrindeki Sejong Hükümet Kompleksi’nde yer almaktadır. Ayrıca, önceki konum Jongno Bölgesi’ndeydi, Seul.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla