MCST, Güney Kore kumarhanelerinde ETG kullanımını resmen onayladı

Şimdiye kadar ilk kez tam otomatik Elektronik Masa Oyunları (ETG). kullanım için onaylanmıştır Ülkenin Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı’na göre Güney Kore kumarhanelerinde.

Onay:

bakanlığa göre: “Tam otomatik, oyun sıralarının yalnızca bir makine tarafından kontrol edildiği bu tür oyunlar için herhangi bir bağımsız elektronik masa üstü oyunu veya stadyum kurulumu anlamına gelir. Bir insan krupiyenin bulunduğu elektronik masa oyunları, “insanlı” (personelli) oyunlar olarak sınıflandırılır.

Bakanlık, tam otomatik ETG’ler için onayın Şubat ayında verildiğini, ancak bundan yalnızca 25 Nisan’da bakanlığın web sitesinde bahsedildiğini duyurdu. Ayrıca, kumarhane sektörü için düzenleyici otorite bakanlıktır. Güney Kore.

Kumarhaneler tekliflerine ETG’leri dahil ettiler:

temsilcisi Jeju Dream Tower Kumarhanesitatil adasında sadece yabancılara özel bir yer jejuGGRAsia’ya bunu söyledi “Bakanlığın kararının ardından, Nisan ayından bu yana 71 koltuklu bir ETG stadyumunu tam otomatik bir düzene dönüştürdü.” Buna ek olarak, Jeju Dream Tower, listelenen Kore Borsası tarafından işletilmektedir. Lotte Tur Geliştirme Co Ltd.

Jeju Dream Tower’ın yanı sıra, ülkede tekliflerine ETG’yi dahil eden başka kumarhaneler de var. İşte bunlardan bazılarına örnekler:

  • Kangwon Land Tatil Köyütarafından idare edilen Kangwon Arazi A.Ş. ve ülkedeki yerel halkın bahis yapmasına izin veren tek kumarhane, GGRAsia’ya ETG stadyumunu işlettiğini, ancak henüz tam otomasyona geçme seçeneğini kullanmadığını söyledi;
  • Büyük Kore Eğlence Co LtdSeven Luck markası altında yalnızca yabancılara açık üç kumarhane işleten GGRAsia’ya şu anda bazı yarı otomatik ETG’ler sunduğunu ve isterse tam otomasyona yükseltme seçeneğine sahip olduğunu söyledi.

Ancak, tekliflerine ETG’leri dahil etmeyen bazı kumarhaneler vardır, örneğin: Shinhwa dünya kumarhanesi GGRAsia’ya şu anda tam otomatik ETG’ler sunmadığını söyleyen, daha önce Landing International Ltd olarak bilinen Hong Kong’da listelenen Shin Hwa World Ltd tarafından işletilen Jeju’da.

İtibaren:

Güney Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı (MCST), Turizm, Kültür, Sanat, Din ve Spor Departmanını yöneten merkezi hükümet kurumudur. İki bakan yardımcısı, üç bakan yardımcısı, bir komisyonu ve 60’tan fazla dairesi vardır. İlk kültür bakanı romancı Lee O-young’du.

Milli Müze, Milli Tiyatro ve Milli Kütüphane gibi şubeler Bakanlığın sorumluluğundadır. Merkez, Sejong Şehrindeki Sejong Hükümet Kompleksi’nde yer almaktadır. Ayrıca, önceki konum Jongno Bölgesi’ndeydi, Seul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla