Mets sahibi teklifi, NYCFC geliştirme planlarını elinde tutuyor

Ön Büro Sporları tarafından bildirildiği üzereMajor League Baseball’dan New York Mets’in sahibi Steve Cohen, yakındaki Major League Soccer’dan New York City FC’nin (NYCFC) Mets’in otoparkını ücretsiz kullanmasına izin vermeyecek. Cohen’in, New York, Queens’de bulunan City Field Stadyumu sitesinde bir kumarhane geliştirme projesini müzakere ettiği bildiriliyor.

Stadyum yerleri:

Citi alanı Flushing Meadows–Corona Park’ta bulunan bir beyzbol stadyumudur. kraliçeler, CNY. 2009’da açıldı ve Major League Baseball’un ana sahasıdır. New York Metsi. ONLAR Yankees stadyumu bir beyzbol ve futbol stadyumu ve takımın ana sahasıdır. New York Yankileri Major League Baseball ve New York FC Major League Soccer’dan. İki stadyum arasındaki mesafe yaklaşık 7 mildir.

Mets otoparkını kullanmak için yeni gelişme:

ONLAR NYCFC Çoktan müzakerelere başladı 25.000 kişilik yeni bir stadyum ve konut geliştirmenin kendi alanlarında Yankees’ten bağımsız hale gelmesi için oyun programları kaygı. Yeni stadın yeri olmalı mahallede arasında Mets’in Citi Field stadyumuancak MLS ekibinin planlarının şu olaylardan etkilendiği bildirildi: Cohen’in gelişim planları aynı alan için.

Kaynağın aktardığına göre futbol kulübü, otoparkı kullanmak istiyor. Citi alanı ev oyunları için, ancak ziyaretçi park yeri sunmak gerekli değildir. Her iki durumda da, kulübün hamle için Mets’ten onay alması gerekiyor. Aynı zamanda, Cohen’in yakınlarda bir yer aradığı bildiriliyor. Citi alanı bir kumarhane inşa etmek ve potansiyel onayı park etme anlaşması için kullanmak şartları koşullandırmak NFCYC ile avantajına.

Mets Koşullandırma Projeyi Destekliyor:

ONLAR NYCFC yeni bir stadyum projesi çoklu işleme için tasarlandığı bildirildi topluluk faydaları eğlence tesisine ek olarak. Plana göre, Mets’in Citi Field yakınında yer alacak yeni stadyum geliştirme, 2.500 adet uygun fiyatlı konutun yanı sıra bir 650 kişilik okul Projenin, çeşitli yapıların dahil edilmesi ve inşa edilmesi için gerekli koşulları sağlayan yeri bir eğlence ve yerleşim alanına dönüştüreceği bildiriliyor. Ortaklar içerikler ve yapılar.

Front Office Sports’un haberine göre, projenin ikinci etabında futbol stadyumu, ilk etabında ise yerleşim alanı inşa edilecek. Stadyum ile aynı zamanda inşa edilecekti 350 odalı otel 2024 yılı sonunda başlayabilecek projenin ikinci fazında Dünya Kupası 2026 ve 2027 Major League Soccer sezonu.

Cohen kumarhane lisansı istiyor:

Ancak Mets’in stadyum otoparkını ev oyunları için kullanma planları, Citi Field çevresindeki bölgedeki kumarhane tesisi için en iyi geliştirme anlaşmasını ararken, park anlaşmasını elinde tutan Major League Baseball sahibine bağlı. NYCFC askıya alındığında, Cohen işbirliği yapmak için zaman ayırıyor Seminole Hard Rock için bir teklifte New York kumarhane lisansıvs Las Vegas Sands, Resorts World, İlgili Cos. ve Wynn Tatil Köyleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Birleşik Krallık pazarı için Global And Metropolitan Gaming Alliance’ı hedefleyin

1 Haziran’da, devlet piyangoları ve diğer piyango operatörlerine B2G ve B2B teknolojisi ve hizmetleri sağlayıcısı olan NeoGames SA, tanınmış iGaming iştiraki Aspire Global’in kazançlı bir anlaşma imzaladı İngiltere merkezli Metropolitan Gaming ve yeni çevrimiçi kumarhanesi ile. Anlaşma, Aspire Global’in tüm iGaming çözümleri paketinin Metropolitan çevrimiçi oyun platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor. Ortaklığın hedefleri: Bu işbirliği ile, […]

Daha fazla