MGM Çin için 2022’de 666 milyon dolarlık kar kaybı bildirildi

Makao merkezli bir amiral gemisi geliştiricisi, Büyük Çin bölgesindeki oyun ve konaklama tesislerinin sahibi ve işletmecisi olan MGM China, resmen açıklandı COVID-19 salgınının devam eden sonuçları nedeniyle 2021’de 3,85 milyar HK$ veya yaklaşık 490 milyon ABD doları düşüşle karşılaştırıldığında, 2022’de grup çapında bir gecede 5,23 milyar HK$ veya yaklaşık 666 milyon ABD doları kar düşüşü.

22 MY mali sonuçlarına ilişkin rapor:

FY22 mali sonuçlarının resmi açıklamasında şirket ayrıca, 2022’de Düzeltilmiş FAVÖK’ün 1,27 milyar HK$, yani yaklaşık 162 milyon ABD Doları olduğunu açıkladı, yani FAVÖK karı yaklaşık 24 ABD Doları olan 187,2 milyon HK$’dan düştü milyon ABD doları, 2021 kazancında.

Kumarhane brüt geliri açısından rapor, kumarhane brüt gelirinin neredeyse yarı yarıya düşerek 5,58 milyar HK dolarına veya yaklaşık 711 milyon ABD dolarına düştüğünü ve büyük masa kazançlarının %40,4’ünün 4,47 milyar HK dolarına ulaştığını gösteriyor; 569 milyon $, VIP masasında %72,5’lik bir düşüşle 580,8 milyon HK$ veya yaklaşık 74 milyon ABD doları ve 42,4 $’lık bir düşüş slot makineleri 525,2 milyon HK$ veya yaklaşık 67 milyon ABD$ kazanç.

Bu bağlamda şirket, 31 Aralık 2022 tarihinde sona eren yıl için nihai temettü ödeme talimatı vermemiştir.

Bu yıl için büyük beklentiler:

Şirket yakın zamanda yukarıda belirtilen kârlılık sorunlarından bazılarını yaşamış olsa da, analistler MGM Çin 2023 yılında en çok kar elde edecek şirket olarak.

Bu iddiayı destekleyen, 1 Ocak 2023’ten bu yana yeni lisansların yayınlanmasının ardından en yeni oyun masalarından yaklaşık 200’ünün şirketin bağışına eklenmiş olmasıdır.

Ancak hepsi bu kadar değil; şirketin ayrıca önümüzdeki aylarda rakiplerinden %3’e varan oranda daha fazla pazar payı elde etmesi bekleniyor.

Şirketin en son oyun masaları hakkında yorum yapan bir yatırım bankacısı olan Morgan Stanley, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi: “MGM China, COVID öncesi toplu GGR seviyelerine ulaşan altı Makao bayisinden ilki olacak.”

İtibaren:

merkezli MakaoMGM China, MGM Grand Paradise SA’nın holding şirketidir.

Ayrıca, MGM Grand Paradise SA’nın sahibi ve işletmecisidir. MGM MakaoMakao Yarımadası’nda yer alan yenilikçi, birinci sınıf entegre bir tesis MGM Kotaymodern bir lüks lüks resort a Kotayresmi olarak 2018’in başlarında açıldı.

Bununla birlikte, MGM China Holdings çoğunluk hissesine sahiptir. MGM Resort Uluslararasıçekici destinasyon resort markalarından oluşan bir portföyü yöneten lider bir uluslararası konaklama şirketi Bellagio, MGM Büyük VE Mandalay Koyu

2007 yılında kurulmuş ve resmi olarak piyasaya sürülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla