MGM Çin için 2022’de 666 milyon dolarlık kar kaybı bildirildi

Makao merkezli bir amiral gemisi geliştiricisi, Büyük Çin bölgesindeki oyun ve konaklama tesislerinin sahibi ve işletmecisi olan MGM China, resmen açıklandı COVID-19 salgınının devam eden sonuçları nedeniyle 2021’de 3,85 milyar HK$ veya yaklaşık 490 milyon ABD doları düşüşle karşılaştırıldığında, 2022’de grup çapında bir gecede 5,23 milyar HK$ veya yaklaşık 666 milyon ABD doları kar düşüşü.

22 MY mali sonuçlarına ilişkin rapor:

FY22 mali sonuçlarının resmi açıklamasında şirket ayrıca, 2022’de Düzeltilmiş FAVÖK’ün 1,27 milyar HK$, yani yaklaşık 162 milyon ABD Doları olduğunu açıkladı, yani FAVÖK karı yaklaşık 24 ABD Doları olan 187,2 milyon HK$’dan düştü milyon ABD doları, 2021 kazancında.

Kumarhane brüt geliri açısından rapor, kumarhane brüt gelirinin neredeyse yarı yarıya düşerek 5,58 milyar HK dolarına veya yaklaşık 711 milyon ABD dolarına düştüğünü ve büyük masa kazançlarının %40,4’ünün 4,47 milyar HK dolarına ulaştığını gösteriyor; 569 milyon $, VIP masasında %72,5’lik bir düşüşle 580,8 milyon HK$ veya yaklaşık 74 milyon ABD doları ve 42,4 $’lık bir düşüş slot makineleri 525,2 milyon HK$ veya yaklaşık 67 milyon ABD$ kazanç.

Bu bağlamda şirket, 31 Aralık 2022 tarihinde sona eren yıl için nihai temettü ödeme talimatı vermemiştir.

Bu yıl için büyük beklentiler:

Şirket yakın zamanda yukarıda belirtilen kârlılık sorunlarından bazılarını yaşamış olsa da, analistler MGM Çin 2023 yılında en çok kar elde edecek şirket olarak.

Bu iddiayı destekleyen, 1 Ocak 2023’ten bu yana yeni lisansların yayınlanmasının ardından en yeni oyun masalarından yaklaşık 200’ünün şirketin bağışına eklenmiş olmasıdır.

Ancak hepsi bu kadar değil; şirketin ayrıca önümüzdeki aylarda rakiplerinden %3’e varan oranda daha fazla pazar payı elde etmesi bekleniyor.

Şirketin en son oyun masaları hakkında yorum yapan bir yatırım bankacısı olan Morgan Stanley, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi: “MGM China, COVID öncesi toplu GGR seviyelerine ulaşan altı Makao bayisinden ilki olacak.”

İtibaren:

merkezli MakaoMGM China, MGM Grand Paradise SA’nın holding şirketidir.

Ayrıca, MGM Grand Paradise SA’nın sahibi ve işletmecisidir. MGM MakaoMakao Yarımadası’nda yer alan yenilikçi, birinci sınıf entegre bir tesis MGM Kotaymodern bir lüks lüks resort a Kotayresmi olarak 2018’in başlarında açıldı.

Bununla birlikte, MGM China Holdings çoğunluk hissesine sahiptir. MGM Resort Uluslararasıçekici destinasyon resort markalarından oluşan bir portföyü yöneten lider bir uluslararası konaklama şirketi Bellagio, MGM Büyük VE Mandalay Koyu

2007 yılında kurulmuş ve resmi olarak piyasaya sürülmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla