MGM Resorts CEO’su Dubai’deki potansiyel kumarhaneyi duyurdu

MGM Resorts International, Dubai’de yeni kumarhaneyi inşa etmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Şirketin CEO’su Bill Hornbuckle’a göre MGM, daha önce Dubai’de sahip olduğu 150.000 metrekarelik devasa bir araziyi kumarhane olarak kullanmak üzere ayırdı.

Emirates için büyük planlar:

Hornbuckle yakın zamanda düzenlenen konferansta konuştu Küresel oyun teşhiriLas Vegas’ta düzenlendi.

Şirketin ünlü firmalarla işbirliği yaptığını söyledi. Wasl Varlık Yönetim Grubu ve Dubai mülkünün yeni kumarhane için mükemmel bir seçim olacağını söyledi. Etkinlikte şunları söyledi: “Erkenden oradaydık. Devam eden bir projemiz var. Bu adada bir MGM, bir Bellagio ve bir Aria var. Şimdi kumarhaneye ev sahipliği yapabilecek bir podyum ve kaide inşa ediyoruz. 3-4 olacağını düşünüyoruz [casinos] Emirates’te”.

Öyleyse ne zaman Birleşik Arap Emirlikleri Hükümet kumarhanelere izin vermeyi kabul ederse MGM yeni pazarı fethetmeye hazır olacak. Ancak MGM, BAE’ye genişlemeyi düşünen tek büyük şirket değil. 2021’de Wynn Tatil Köyleri için planlarını açıkladı Wynn Al Marjan Adası, aynı zamanda bir kumarhane de içerebilir. Mülk üzerinde çalışmalar çoktan başladı ve tesisin 2027 yılında açılması bekleniyor. Kumarhane, insan yapımı bir adada yer alacak. Ras Al Khaimahemirliklerden biri.

Bütün bunlar hükümetin ülkede entegre kumarhaneler ve tatil köyleri açmayı düşündüğünü gösteriyor. Buna ek olarak, Genel Ticari Kumar Düzenleme Kurumu BAE’deki ilk oyun düzenleme kurumu olan (GCGRA)’nın kurulacağı Eylül ayında açıklandı.

MGM’nin eski CEO’su Jim MurrenEmirlik kumarhane oyunlarını onaylarsa şirket için faydalı olabilecek başkan olacak.

Yeni bir pazar yaratmak:

Hornbuckle şunu ekledi: “Bir kumarhaneyi de içeren operasyonel bir ürünle Dubai’de olmak istiyorum, ancak her seferinde bir adım ve bir gün. Biz çok ilericiyiz ve orada olabilecekler konusunda heyecanlıyız.

Birleşik Arap Emirlikleri dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Ancak hükümet kumarhanelerin sahibi olmak istemiyor, dolayısıyla kabul edilebilecek birkaç seçenek var. Hornbuckle’ın belirttiği gibi iki partinin olması ihtimali var özsermaye almak oyun mekanına veya imzaya gelince kiralama sözleşmesi.

Muhtemelen mümkün olabilir uzun zamandır beklenen oyun kararı ülkenin liderleri tarafından imzalandı ancak henüz hiçbir şey yayınlanmadı.

Yeni kumarhanelerin nereye kurulacağı konusunda da birçok spekülasyon var. Saniye Halka açık oyun, Şövalye Frank Yapılan bir araştırmada, ankete katılanların %59’unun yeni bir kumarhanenin kurulacağını düşündüğü ortaya çıktı. Abu Dabive %58’i aynı şeyi düşünüyor Dubai. Diğer %48’lik kesim ise kumarhanelerin diğer beş emirlik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla