MGM Resorts ve BetMGM özel bir slot deneyimi yayınladı

BetMGM VE MGM Resort Uluslararası teslim etmek için güçlerini birleştirdiler MGM Zenginlikleriher ikisinde de mevcut olacak kişiselleştirilmiş slot deneyimi karasal ve çevrimiçi ortamlar.

Çevrimiçi ve kara tabanlı kumarhanelerde mevcuttur:

Bu şirket için türünün ilk örneğidir. Ana avantaj, ürünün çevrimiçi oynamayı tercih eden oyuncular tarafından kullanılabilir olmasıdır. BetMGM iCasino platformu Michigan, New Jersey ve Pennsylvania’da ve bundan hoşlananlar için geleneksel slot oyunu olarak kara tabanlı kumarhane deneyimi. Oyuncular, dünyadaki tüm MGM Resorts kumarhanelerinde slot deneyiminin tadını çıkarabilecekler. Amerika Birleşik Devletleri’nin her yerinde

Çevrimiçi kumarhanelere gelince, oyunlar gelecekte Batı Virginia’da da piyasaya sürülecek. Oyun oyuncu hangi sürümü oynamaya karar verirse versin aynı olacaktır.

Oyunculara sunulacak iki oyun ise şöyle: MGM Riches Üçlü Yakut VE MGM Zenginlikleri 5x Safir. Her ikisi de işbirliğiyle oluşturuldu Everi Holding A.Ş..

İçinde Bir basın açıklaması, Slot stratejisinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Mike Gatten, MGM Resort Uluslararasıdedi ki: “MGM Riches, slot müşterilerimizi oynamayı seçtikleri her yerde meşgul etmek ve eğlendirmek için tasarlandı. Yaptığımız işin merkezinde misafir deneyimiyle, en sevdikleri oyunları oynamayı ve tesislerimizden birinde olmadıklarında bile ödüller kazanmayı seven sadık slot müşterilerimiz için bu özel oyunu yarattık.”

Sadakat Programı üyeleri için BetMGM’ye basın, Seviye Kredileri her turda hazırlanırlar. Oyuncunun elde ettiği avantajlar MGM Resorts ve platformda kullanılabilir. Üye değilseniz, platform üzerinden üye olabilir ve faydalar oyun turnuvaları, otel konaklamaları, ücretsiz akşam yemekleri ve çok daha fazlası gibi.

BetMGM Oyunlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Angus Nisbetdedi ki: “MGM Riches’in lansmanı, BetMGM’nin önde gelen çevrimiçi kumarhane tekliflerini MGM Resorts’un ikonik destinasyonlarına doğrudan bağlar. Bu türünün tek örneği slotu sunmaktan heyecan duyuyoruz ve oyuncularımıza yenilikçi içerik getirmeye devam ediyoruz.”

Projenin önemli kısmı:

Everi’de satış, pazarlama ve dijitalden sorumlu başkan yardımcısı David Luccheseproje hakkında yorum yaptı ve bunun MGM Resorts ve BetMGM’nin gösterdiği ilginin en güzel örneklerinden biri olduğunu belirtti. himaye taahhüdü. Aynı zamanda ne kadar meşgul olduklarını da gösterir. en iyi operatörler hem karasal dünyada hem de çevrimiçi olanda. Ancak aynı zamanda Everi’nin başarısının bir örneğidir ve şirketin başarısını gösterir. müşteri odaklı yaklaşım en iyilerinden biri. Bu, yaklaşık olarak oluşan Everi portföyüne mükemmel bir ektir. 70 büyüleyici başlık. Hepsi aracılığıyla kullanılabilir Spark uzak oyun sunucusu.

MGM Resorts ve BetMGM’nin temel misyonu söz konusu olduğunda, odak noktaları aktif olmaya devam ediyor sorumlu oyun eğitimi. Tüm çalışanları, müşterilere ve aşağıdakiler gibi kaynaklara yardımcı olmak üzere eğitilmiştir: oyunun anlamı onlar da mevcuttur. Game Sense, sektörün önde gelen programlarından biridir ve hem perakende hem de çevrimiçi müşteriler tarafından kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla