Michigan’da gelişen çevrimiçi oyunlar, 1 milyar doları aşan gelirler

Yakın zamanda bir gelir raporu yayınlayan Michigan Oyun Kontrol Kurulu’na göre, Michigan kumarhaneleri 2023’te beklenenden daha iyi performans gösteriyor.

2023 ve 2022:

THE 1 milyar dolar gelir sağlayan marka 2023 için planlananlar ilk yedi ayda gerçekleşti ve Temmuz ayı geliri hikayenin bir parçası oldu listede dördüncü en karlı gelir aylarından biri.

Tüm 15 çevrimiçi kumarhane toplam oluşturulan durumda 153,6 milyon dolar sadece temmuz ayında. Temmuz geliri %1,7 daha fazla Haziran ayına göre kaydedilen artış ise geçen yıla göre %21,3 oldu. 126,6 milyon dolar.

Paul Costanzo, PlayMichigan’ın baş analistiDedi ki: “Normalde Michigan’da bir yaz, çevrimiçi kumarda bir yavaşlama anlamına gelir, ancak Temmuz ayında gördüğümüz şey bu değildi, çünkü Michigan’ın çevrimiçi kumarhaneleri tüm zamanların en iyi dördüncü ayını yaşadı. Sektör, 2023 yılı için 1 milyar dolarlık gelir sınırını aştı ve halihazırda 2022 toplamının 2/3’ünü oluşturdu. Temmuz 2022’deki toplamın %20’sinden fazlasını oluşturduğu için yine bir yıl öncesine göre önemli bir sıçrama görüyoruz.” .

Daha da büyük bir başarı ise geçen yılki kilometre taşının yalnızca yedi ay sonra aşılması ve gelirin şimdiden artmasıdır 27 milyon dolar daha 2022’ye göre.

BetMGM Michigan en çok kazanan oldu 49 milyon dolar Temmuz ayındaki gelir.

Büyük Beklentiler:

Devletin son yedi ayda elde ettiği gelirler 1,09 milyar dolar Toplamda, yani gelirin 2019’da olduğu geçen yılın ilk yedi ayına göre %23,2 daha yüksek 883,6 milyon dolar. Uzmanlara göre devletin yaklaşık gelir elde etmesi bekleniyor 1,87 milyar dolar 2023 yılında gelir. Ancak trendin devam etmesi durumunda gelirin daha da yüksek olması mümkündür. geçen yıla göre %23,2 daha iyi performans gösterdi devam ederse, gelir 1,95 milyar dolar.

O gelince vergi gelirleriAğustos ayı geliri açıklandıktan sonra toplam yaşam boyu tutar muhtemelen 1 milyar dolardan fazla. İle Temmuz sonuçlarıvergi geliri 980,3$ şu anda çevrimiçi oyunlardan.

Bütün bunlar ne için? WynnBet devletteki operasyonlar? Şirket, diğer sekiz eyaletteki operasyonların kapatılmasının ardından Wynn’in Michigan operasyonlarının inceleme altında olması nedeniyle en çok ilgilenen taraflar arasında yer alıyor gibi görünüyor.

Ancak şirket bu kadar başarılı olamadı Temmuz ayında 3,87 milyon dolarBu, WynnBet’in Eylül 2022’den bu yana elde ettiği en düşük gelirdi; hatta geçen yılın Temmuz ayından bile daha düşüktü. 3,92 milyon dolar.

Wynn’in Michigan operasyonlarının geleceğine şunlara göre karar verilecek: Pazar büyümesi ve buna değer kendi operasyonları eyalette.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla