MLB Oakland A, Tropicana sahasında bir stadyum inşa edecek

American League West bölümünün bir üye beyzbol kulübü olan The Oakland Athletics, bir kumarhane geliştiricisi ve lüks eğlence sağlayıcısı olan Bally’s Corp. ile efsanevi Tropicana Las’ın şu anki konumunda 1.5 milyar $’lık 30.000 $’lık bir basketbol sahası inşa etmek için bir anlaşma imzaladı. Vegas Tatil Köyü, Review-Journal raporları.

Kulübün kaldıracağı yeni geliştirme sahasına ilişkin kararı Las Vegas şeridi Dönüm noktası sahipliğinin, üç potansiyel konumun değerlendirilmesini takip ettiği ve onay ile karışık duygular arasında kutuplaşan izleyici tepkilerine neden olduğu bildiriliyor.

Tropicana Anlaşması:

Review-Journal’a göre, popüler GİBİ basketbol sahasının gelişimini tartışıyorlardı. Tropicana, Las Vegas festival alanı sitesi veya Rio konum. Nihai karar geçen ay verildi. A’nın başkanı Dave Kaval Kulübün anlaşmaya vardığını açıkladı. Tropicana sitesi için ile bally’nin şirketi. Bir kaynağa göre, anlaşma bir seçenek içeriyor Yazan Bally sitenin kalan alanına bir kumarhane tesisi inşa etmek.

Vardiya daha az finansman gerektirir:

için plan taşınmak doğu basketbol sahası sahası, az miktarda kamu finansmanı gerektirecektir. Nevada Yasama Meclisi ve GİBİ bildirildiğine göre ihtiyacı olacak 395 milyon dolar Daha önce stadyum için 500 milyon dolar talep etmek yerine, bir stadyum için vergi fonunda Red Rock Resort’ ilk iniş Vahşi Batı’nın vahşi yüzü. Ancak bu plan aynı zamanda 1950’lerin simgeleşmiş mülkü The TropicanaReview-Journal’ın bildirdiği gibi, mekanın 35 dönümlük arazisinin dokuzunda bir stadyuma yer açmak için yıkılacak.

“Düşük meyve”:

Kaynak, A’s, Bally’s Corp. veya Red Rock Resorts’tan site değişikliği hakkında herhangi bir yorum almadı. Ancak Review-Journal, Bally’s Corp. Başkanı George Papanier geçtiğimiz günlerde şunları söyledi: “A’nın hikayesi kendini gösterecek. Özelliği görme şeklimiz [Tropicana] koşabileceğimiz ve bu mülkün kendi masrafını çıkarmasına izin verecek az meyvemiz olduğunu hissetmemizdir.

Bally’nin başkanı şunları ekledi: “35 dönümlük bir arazide oturuyoruz ve burayı Las Vegas Strip’in en işlek dört köşesinden biri olarak değerlendiriyoruz. Dolayısıyla, potansiyel dış yatırıma çok fazla ilgi var. Disiplinli bir şirketiz ve yine bu yatırıma uzun vadeli bakıyoruz. Uygun şartlarla doğru projeyi ararken sabırlı olacağız” dedi. Review-Journal tarafından bildirildiği gibi, doğru anlaşma görünüşe göre o gün daha sonra meydana geldi A’nın anlaşması kapatıldığında.

Gelecek yıl temel atılacak:

ONLAR Beyzbol Ligi imtiyazı Gelecek yıl şantiyede temel atmayı ve Tropicana yıkıldıktan sonra tesisi 2027 veya 2028’de açmayı planladığı bildiriliyor. İkonik bina şu adreste yer almaktadır: Las Vegas şeridi birden fazla erişim sağlar 25.000 ev için finansman mevzuatını beklediği bildirilen siteden yürüme mesafesinde GİBİ stadyum geliştirme.

Mevzuat ayrıca, A’lar mülkte üretilen satış, mülkiyet ve canlı eğlence vergi gelirlerini ve vergilerini işlemek için o sitede bir stadyum inşa etmek için tüm onayları alırsa vergi bölgesinin oluşturulmasını sağlar. Las Vegas beyzbol sahası 30 yıl vadeli vergilerle geri ödenmek üzere tahvil ihraç edilerek finanse edilecektir. Bu yılki oturum olarak ev 28 günde bittiği bildirilen A’nın süratle işleme girmesi gerekiyor.

Kaynağa göre Vali Joe Lombardo, A’lar için bir paket üzerinde çalışıyor. Lombardo’nun açıklamasının şöyle olduğu bildirildi: “Bunun yasama meclisi tatilden önce gerçekleşmesini görmek bizim tercihimizdir. Ancak bu mümkün değilse farklı seçenekleri değerlendireceğiz.” Öte yandan, Las Vegas ziyaretçileri kendileri için konuşuyor. “Tropicana Hiçbir Yere Gidiyor” New York’tan Tony Fields bildirildiğine göre. Tropicana bir referans noktasıdır. Burası Sammy Davis, Jr., Frank Sinatra ve Dean Martin’in oyun alanı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Birleşik Krallık pazarı için Global And Metropolitan Gaming Alliance’ı hedefleyin

1 Haziran’da, devlet piyangoları ve diğer piyango operatörlerine B2G ve B2B teknolojisi ve hizmetleri sağlayıcısı olan NeoGames SA, tanınmış iGaming iştiraki Aspire Global’in kazançlı bir anlaşma imzaladı İngiltere merkezli Metropolitan Gaming ve yeni çevrimiçi kumarhanesi ile. Anlaşma, Aspire Global’in tüm iGaming çözümleri paketinin Metropolitan çevrimiçi oyun platformuna resmi entegrasyonunu içeriyor. Ortaklığın hedefleri: Bu işbirliği ile, […]

Daha fazla