NetBet Italia, Inspired Entertainment ile ortaklık kurdu

Öncü bir çevrimiçi kumar platformu olan NetBet İtalya, düzenlenmiş kumar pazarları için dünya çapında tanınan bir içerik ve teknoloji sağlayıcısı olan Inspired Entertainment ile ortaklık kurdu. NetBet Italia, İtalyan çevrimiçi oyun pazarındaki lider konumunu güçlendirmek ve Inspired varlığını genişleterek daha geniş bir müşteri topluluğuna ulaşmak istiyor.

işbirliği şartları:

Ortaklık şartlarına göre Inspired, kanıtlanmış birinci sınıf oyun ürünleri portföyünü operatöre teslim edecek. Globe News Wire tarafından bildirildiği üzereNet Bet Italy artık kumarhane platformunda, aşağıdakiler gibi popüler sağlayıcıların oyunlarını içeren harika içerikler sunabilecek: Big Fishing Fortune™, Altın Nakit Ücretsiz Döndürme™ VE LinKing™ makarası.

Esinlenilmiş sağlayıcının stüdyolarında geliştirilen, en seçici oyuncuların kriterlerini karşılamak üzere uyarlanmış ve yaklaşık olarak sağlanan iGaming içeriğinin saygın bir sağlayıcısıdır. 35 yargı alanı bütün dünyada. Şirketin kapsamı kalitenin kanıtı içeriğinden ki eğlenceli ve ilgi çekici özellikler şimdi yardımcı olacak NetBet İtalya oyuncu deneyimini yükseltmek ve operatörün oyunun itibarını koruma hedefini yönlendirmek benzersiz oyun hedefi İtalyan pazarında. Bildirildiği üzere, ortak büyüme stratejisi, iki ortağı belirlenen hedefe ulaşmak için ideal bir kombinasyon haline getiriyor.

İdeal kombinasyon:

Böyle bir kombinasyon operatörü getirecek Premium içerik ve teklifinizi çeşitlendirme imkanı Geniş seçim yüksek kaliteli başlıklar. NetBet Italia, 2008 yılında faaliyetlerine başladı. ilk platformlardan biri çevrimiçi oyunlar sunuyor ve o zamandan beri büyüyor. Önde gelen tedarikçi ile yapılan son ortaklık, operatörün büyümesinde bir başka kilometre taşı olacak, ancak aynı zamanda her iki şirket için de büyüme için bir sıçrama tahtası olacak.

Ortaklık hakkında yorum yapan, NetBet Italia Halkla İlişkiler Müdürü Claudia Georgevici şunları söyledi: “Inspired ile güçlerimizi birleştirmekten ve olağanüstü oyunlarıyla çevrimiçi kumarhane portföyümüzü genişletmekten heyecan duyuyoruz. Inspired ile ortaklığımız, oyuncularımıza olağanüstü, sürükleyici ve ödüllendirici bir oyun deneyimi sağlama taahhüdümüzle mükemmel bir uyum içindedir. Bu popüler oyunların eklenmesinin oyuncularımızın çevrim içi kumarhane yolculuğunu daha da zenginleştireceğine eminiz.”

Claire Osborne, Inspired Interactive Başkan Yardımcısı eklediği bildirildi: “İtalya, Inspired için çok çeşitli fırsatlarla büyüyen bir pazar ve bu ortaklık, İtalya’daki varlığımıza daha fazla nüfuz etme yolunda atılmış büyük bir adımı işaret ediyor. NetBet İtalya oyuncularına yüksek kaliteli, grafik açısından zengin içerikten oluşan gelişen bir portföy sağlamaya kararlıyız ve önümüzdeki aylarda ve yıllarda onlarla başarılı bir ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Spinometal, Bulgaristan’daki genişleme için WINBET ile işbirliği yapıyor

Sektörün önde gelen iGaming içerik sağlayıcılarından biri olan Spinomenal, Bulgaristan pazarındaki işini artırmak için bir adım daha attı. Bölgesel olarak popüler iGaming platformu WINBET ile yapılan en son içerik ortaklığı, sağlayıcının Bulgar müşteri tabanındaki ayak izini artırmayı amaçlıyor. Aynı zamanda WINBET, anlaşmanın yerel operatörlere sunduğu portföyün genişletilmesi yoluyla operatöre fayda sağlaması için bir adım daha […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

City Of Emporia, yepyeni Rosie’s Gaming Emporium’a ev sahipliği yapacak

Kentucky merkezli önde gelen eğlence, oyun ve at yarışı şirketi Churchil Downs Incorporated (CDI), Virginia’nın bir şehri olan Emporia’da bulunan en son Rosie’s Gaming Emporium’un resmi açılışını duyurdu. Ek olarak yeni oyun tesisi, 25 Eylül’de resmi büyük açılışla Rosie’nin Virginia’daki yedinci oyun merkezi olma özelliğini taşıyor. Yeni oyun yapısının düzeni: Rosie’nin Mağazası Şirket yöneticilerine göre […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Macau’nun GGR’si Eylül ayının ilk 24 gününde 12 milyar MOP’a ulaştı

JP Morgan’ın vurguladığı gibi, bu yıl Eylül ayının ilk 24 günü boyunca, Macau’nun brüt oyun geliri (GGR), yaklaşık 12 milyar MOP veya yaklaşık 1,49 milyar $, 500 milyon MOP veya yaklaşık 62 milyar $, yani günde yaklaşık 0,1 milyon dolar olarak hesaplandı. New York merkezli bir yatırım bankası. Kumarhanelerin geçici olarak kapatılmasının nedeni olarak süper […]

Daha fazla