NetEnt, bağımlılık yaratan yeni slot oyunu Lost Relics 2’yi piyasaya sürdü

Önceki sürümünün büyük başarısından sonra, Kayıp emanetlerÜnlü sağlayıcı NetEnt, son versiyonunda oyuncularını bir kez daha büyük maceraya çıkarmaya karar verdi, Kayıp Emanetler 2.

Ormanı keşfedin ve gizemli sandıkları bulun:

Bilinmeyen dünyalara doğru yapılan bu yolculuk, heyecan verici özelliklerkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak harika bir oyun deneyimi ile birlikte. Gizli sandıklar en cesurlar bekliyor; kendilerini test etmek ve sonunda onlara ulaşmak oyunculara kalmış.

için yol gizemli tapınak Kelimelerin içinde bir meydan okuma gizlidir ve herkes tüm engelleri aşıp onu bulamayabilir. Oyuncu nihayet ona ulaştıktan ve eşleşen sembolleri bulduktan sonra, Küme öder Bu özellik sembol döşemelerinin kırılmasına yardımcı olur. Daha sonra göğüs kısmı ortaya çıkar. Gizemli sandık tamamen ortaya çıktığında oyuncu onu açabilir ve bulabilir. büyük hazine onları bekliyor: oyunculara verilebilecek çeşitli ödüller var; bunlar arasında çeşitli çarpanlar, rastgele wild semboller, anında ödenebilecek para ve Free Spins özelliği yer alıyor. Bir de özel bir mücevher var: muhteşem bir tane Seviye atlama ödülü Bonus oyunu sırasında.

Ne zaman Ücretsiz döndürme etkinleştirildiğinde çarpanlar ortaya çıkar ve birikmeye başlar. Bununla birlikte tüm oyun ağı bunu yapabilir genişletilmek ve olmak 10×10Bu da oyunun kazanma potansiyelini ve kazanma şansını önemli ölçüde artırır. Küme öder.

Yeni başlık Kadim vahşi ormanın tüm gizemini beraberinde getiriyor ve oyuncuları, büyük hazinelerle dolu çok sayıda gizli sandığa ulaşıp açmaya çalışırken unutulmaz bir maceraya sürüklüyor.

Orijinal oyuna benziyor ama farklılıklar hâlâ belirgindir. Hazine avı aynı kalıyor ancak özellikler, sevilen orijinal oyuna yeni bir heyecan katacak şekilde geliştirildi.

NetEnt – oyun alanında endüstri lideri:

NetEnt 20 yıldır kendisini birinci sınıf oyun çözümlerinin lider sağlayıcısı olarak kanıtlamıştır. Kapsamlı ortak ağı, şirkete yenilikçi ve ileri teknolojiye ve özenle hazırlanmış platforma dayalı heyecan verici slotlar sunuyor.

Şirket portföyü şu anda aşağıdakilerden oluşmaktadır: 200’den fazla harika oyun dünya çapında çeşitli önemli pazarlarda mevcuttur. Dünyanın her yerinden 200’ü aşkın müşterisiyle NetEnt hızla büyümeye devam ediyor. Yalnızca 2019 yılında şirket 58,3 milyar oyun işlemini başarıyla gerçekleştirdi ve bu sayının daha da artacağı görülüyor büyümeye devam et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı. Gelirleri kaydedin: BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları. Yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

ABD Mahkemesi, Okada Manila’nın artık 26 Capital ile herhangi bir anlaşması olmadığına karar verdi

Delaware hakimi 7 Eylül 2023’te, Filipinler’in en büyük kumarhanesi olan Okada Manila’nın, Jason Ader’in sahibi olduğu ABD merkezli 26 Capital Acquisition Corp. Amerika Birleşik Devletleri ile özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) birleşme anlaşmasını tamamlamak zorunda olmadığına karar verdi. Reuters’in bildirdiği gibi. Okada Manila’nın anlaşmayı tamamlaması gerekmiyor Rektör Yardımcısı Travis Laster öyle söylediği bildirildi Okada […]

Daha fazla