Nolimit City, Bulgar genişlemesi için evrime imza attı

Saygın bir yazılım geliştiricisi ve üst düzey slot oyunları sağlayıcısı olan Nolimit City, o ilan etti Bulgar oyun operatörleri ile çoklu stratejik ortaklıklar. One Stop Shop platformunun sahibi Evolution ile yapılan en son B2B ortaklığı, Nolimit City’nin Bulgarca içeriğini ilk kez Avrupa ülkesindeki oyunculara pazarlayacak ve kullanıma sunacaktır.

Yeni pazar girişi:

Geliştiricinin piyasaya çıkışı, her ikisi için de bir kilometre taşını temsil ediyor. sınırsız şehir ve yetki alanı oyuncuları, sağlayıcının geniş oyun yelpazesine artık dahil edildiğinden Evrimin platformu, benzersiz bir oyun deneyimi vaat ederek içeriğe anında erişimi kolaylaştırmayı teklif ediyor. Yenilikçi sağlayıcının büyüyen kitaplığı aşağıdaki gibi değerli taşlar içerdiğinden Zihinsel, Delikte Ateş, RIP mezar taşı, ve tamamen yenilikçi stüdyo tarafından karakterize edilen diğer oyunlar xMekanik, söz muhtemelen ziyaret etmek için bir argüman haline gelebilir Tek noktadan alışveriş platformu.

B2B İş Ortaklıkları:

İle işbirliği Evrim geliştiricinin operatörle yaptığı son anlaşmaya uyar maxbet ro yakın Romanya pazarı için, tedarikçinin zaten Malta merkezli stüdyonun önemli bir varlığıyla karakterize edilen Doğu Avrupa bölgesine daha fazla genişlemesini işaretlemek için.
Şirket, oyuncuların favori oyunlarını geliştiriyor ve Bulgaristan pazarındaki en son rekabet olarak sürekli genişleme ve yeni pazar girişleri ile gurur duyuyor. Her zaman büyümek için gelişen Nolimit City, bunu yapıyor gibi görünüyor haklı göstermek markasını tekrar tekrar.

Genişleme Taahhüdü:

Nolimit City Ticari Direktörü Malcolm Mizzi, en son işbirliği konusunda heyecanlıydı. Söylediği bildirildi: “Muhteşem oyunlarımızı Bulgar oyuncu tabanına sunabildiğimiz için kesinlikle heyecanlıyız. Mümkün olduğu kadar çok sayıda düzenlenmiş piyasada bulunma taahhüdümüz değişmedi. 3. Çeyrek şimdiden ivmeyi artırdığını kanıtlıyor ve daha da fazla iş birliğiyle ilerlemekten ve gelecek yeni pazarları duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Satıcı bilgileri:

Genişleme ve büyüme Nolimit Şehir Atölyesi bulunan şirket ofislerinde gerçekleştirilen titiz geliştirmenin sonucudur. Malta, İsveçHindistan, VE Romanya. Şirket kendi tasarımını yaptı ve geliştirdi. çevrimiçi kumarhane platformu ve gelişmiş oyunlar ve araçlar kolaylaştıran üstün özelliklerle esnek olabilecek oyun operasyonu özelleştirilmiş bireysel operatörlerin ihtiyaçlarına göre.

sınırsız şehir birbirine bağlı tutkulu ekip üyeleriyle gurur duyar kumar ve teknoloji büyüleyici ve tanınabilir içerik oluşturmak için. Evolution ile yapılan son anlaşma, Bulgar oyun topluluğu için bir göz atmak için mükemmel bir fırsat gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Yunan pazarı için Push Gaming ve Kaizen Gaming ortaklığı

Bu yıl Mart ayında İtalya’da başarılı bir lansmanın ardından Londra, İngiltere merkezli bir B2B oyun sağlayıcısı olan Push Gaming, Yunanistan merkezli oyun teknolojisi şirketlerinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Kaizen Gaming ile bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşma, Push Gaming oyunlarının Kaizen platformuna 8 haftalık bir başlangıç ​​dönemi için resmi entegrasyonunu sağlıyor. Ortaklık hedefleri: […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Eylül 2023’te Makao oyun pazarında rekor düşüş

Finans firması JP Morgan, Macau kumar sektörünün bu ayın ilk on gününde elde ettiği brüt oyun geliri seviyelerine ve aynı dönemi karakterize eden şiddetli hava koşullarına dayanarak, Eylül 2023’ün şu ana kadar “unutulacak bir ay” olacağını tahmin ediyor: olası piyasa sonuçları endişe vericidir. Daha düşük günlük gelir: Asya Oyun Özeti (AGB), JP Morgan’ın son verilerine […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

KSA, sorunlu oyun uygulamaları nedeniyle on operatörde arama yaptı

KSA başkanı René Jansen’in şunları söylediği bildirildi: ”KSA güvenli oyuna öncelik veriyor. Endişe verici sinyaller alıyoruz ve denetleyici bir makam olarak, özen yükümlülüğünün sınırlarını önemli ölçüde aşabilecek tedarikçileri araştırıyoruz. Bunu fark edersek harekete geçeceğiz. Bu araştırmayla, bu sinyallerin dışında sağlayıcıların nerede iyi performans göstermediğini görüyoruz. Oyuncuların güvenli bir şekilde oynayabileceklerini varsayabilmeleri gerekir. Oyuncular için daha […]

Daha fazla