Nolimit City yeni bir Kiss My Chainsaw slot oyunu yayınladı

Nolimit City, yeni slot sürümleri söz konusu olduğunda sınırları zorlamaya devam ediyor. Son başarının ardından Kan ve Gölgesağlayıcı, en son sürümünde daha da ileri gitmeye karar verdi Motorlu testeremi öp.

Alışılmadık temalar ve korkutucu motiflerle oynanan slot oyunlarıyla ünlü Nolimit City, kendine sadık kaldı.

Chainsaw Larry ve en sevdiği aletle tanışın:

Köy yolları çoğu durumda heyecan verici yolculuklar, büyük eğlence ve keyifle eş anlamlıdır. Ama bu sefer değil. Bu oyunda, elektrikli testere ürkütücü aletiyle yolda bekler.

oyunun teması şu eşsizve oyun ve hikaye anlatımı Fantastik. Heyecan verici özellikler ve büyük ödemeler, deneyimi daha da artırır.

Bu 4×5 makara yuvaları oyuncunun deneyimini unutulmaz kılacak birçok özelliğe sahiptir. vahşiler kazanma potansiyelinizi artırın. En cesur ve en şanslı oyuncuları bekleyen büyük kazançlar var.

Bu korkunç şaheserin içinde bazı gizli cevherler var. Bunların arasında bir yüksek oktanlı süper bonusbirlikte Larry elektrikli testere dönüyor. Tüm makarayı değiştirirler, onu dönüştürürler. metal bir mekanizma – ve asıl eğlence burada başlıyor. Chainsaw Larry makaralara girerek hasara ve genel histeriye neden oluyor. Ama merak etme gerçekten öyle vahşi bir sıçramave birçok kurbanı yakında xSplit Mekanik, yapışkan çarpanları toplamak söz konusu olduğunda çok kullanışlıdır. Bu aksiyon dolu macera, oyuncuyu birçok joker toplabirlikte harika ödüller.

Motorlu testeremi öp bu bir Son derece uçucu oyun, zaten Nolimit’in stüdyosundan alıştığımız gibi.

Ancak gerçek ödüller sadece en şanslı oyuncuları bekliyor. Chainsaw Larry’nin saldırısından başarıyla kurtulursanız ve sokağın sonukadar kazanma şansına sahip olabilirsiniz. 10.900x temel bahis.

Birçok pazarda mevcuttur:

Sebastian Hovenberg, Nolimit City Ürün Sahibidedi ki: ”Bir bira iç, sigara iç ve sokakta birkaç kızla tanış. Kahkahalar devam ettikçe yolun sonu da devam etti. Onlar için bilmeden, bu onların son yolculuğuydu, ama şimdilik elektrikli testeremi öpme zamanı gelmişti.

Nolimit City ortak ağının tüm üyeleri oyuna erişebilecek 11 Nisanoyuncular için ne zaman hazır olacak? Malta, İsveç, HindistanVE RomanyaNolimit’in çevrimiçi kumarhanelerinin olduğu yer.

Şirket, dünya çapındaki ortaklarına hizmetlerini ve etkileyici bir içerik portföyü sunuyor.

Oyunlar her ikisinde de mevcuttur çalışma masası VE seyyar cihazlar ve arka uç teknolojileri ve bonus araç kutusu tüm oyun deneyimini tatmin edici olmaktan daha fazla hale getirin.

Nolimit City’nin teklifi, operatörün isteklerine göre özelleştirilebilir, bu nedenle herkese uyan tek bir çözüm yoktur, ancak Nolimit’in yaratıcı ve çalışkan çalışanlarından oluşan ekibi, herkesi mutlu et.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla