Nolimit City yeni bir Kiss My Chainsaw slot oyunu yayınladı

Nolimit City, yeni slot sürümleri söz konusu olduğunda sınırları zorlamaya devam ediyor. Son başarının ardından Kan ve Gölgesağlayıcı, en son sürümünde daha da ileri gitmeye karar verdi Motorlu testeremi öp.

Alışılmadık temalar ve korkutucu motiflerle oynanan slot oyunlarıyla ünlü Nolimit City, kendine sadık kaldı.

Chainsaw Larry ve en sevdiği aletle tanışın:

Köy yolları çoğu durumda heyecan verici yolculuklar, büyük eğlence ve keyifle eş anlamlıdır. Ama bu sefer değil. Bu oyunda, elektrikli testere ürkütücü aletiyle yolda bekler.

oyunun teması şu eşsizve oyun ve hikaye anlatımı Fantastik. Heyecan verici özellikler ve büyük ödemeler, deneyimi daha da artırır.

Bu 4×5 makara yuvaları oyuncunun deneyimini unutulmaz kılacak birçok özelliğe sahiptir. vahşiler kazanma potansiyelinizi artırın. En cesur ve en şanslı oyuncuları bekleyen büyük kazançlar var.

Bu korkunç şaheserin içinde bazı gizli cevherler var. Bunların arasında bir yüksek oktanlı süper bonusbirlikte Larry elektrikli testere dönüyor. Tüm makarayı değiştirirler, onu dönüştürürler. metal bir mekanizma – ve asıl eğlence burada başlıyor. Chainsaw Larry makaralara girerek hasara ve genel histeriye neden oluyor. Ama merak etme gerçekten öyle vahşi bir sıçramave birçok kurbanı yakında xSplit Mekanik, yapışkan çarpanları toplamak söz konusu olduğunda çok kullanışlıdır. Bu aksiyon dolu macera, oyuncuyu birçok joker toplabirlikte harika ödüller.

Motorlu testeremi öp bu bir Son derece uçucu oyun, zaten Nolimit’in stüdyosundan alıştığımız gibi.

Ancak gerçek ödüller sadece en şanslı oyuncuları bekliyor. Chainsaw Larry’nin saldırısından başarıyla kurtulursanız ve sokağın sonukadar kazanma şansına sahip olabilirsiniz. 10.900x temel bahis.

Birçok pazarda mevcuttur:

Sebastian Hovenberg, Nolimit City Ürün Sahibidedi ki: ”Bir bira iç, sigara iç ve sokakta birkaç kızla tanış. Kahkahalar devam ettikçe yolun sonu da devam etti. Onlar için bilmeden, bu onların son yolculuğuydu, ama şimdilik elektrikli testeremi öpme zamanı gelmişti.

Nolimit City ortak ağının tüm üyeleri oyuna erişebilecek 11 Nisanoyuncular için ne zaman hazır olacak? Malta, İsveç, HindistanVE RomanyaNolimit’in çevrimiçi kumarhanelerinin olduğu yer.

Şirket, dünya çapındaki ortaklarına hizmetlerini ve etkileyici bir içerik portföyü sunuyor.

Oyunlar her ikisinde de mevcuttur çalışma masası VE seyyar cihazlar ve arka uç teknolojileri ve bonus araç kutusu tüm oyun deneyimini tatmin edici olmaktan daha fazla hale getirin.

Nolimit City’nin teklifi, operatörün isteklerine göre özelleştirilebilir, bu nedenle herkese uyan tek bir çözüm yoktur, ancak Nolimit’in yaratıcı ve çalışkan çalışanlarından oluşan ekibi, herkesi mutlu et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla