Novomatic America, Apex Pro Gaming ile sözleşmesini yeniledi

Novomatic Amerika, parçası NOVOMATİK küresel oyun şirketleri topluluğu, ha içerik dağıtım anlaşmasını genişletti ile Avusturya iGaming operatörü Apex Pro Gaming, Kuzey Amerika ve Karayipler.

Ancak hepsi bu kadar değil; şirketin CEO’sunu da ağırladığı için Teksas merkezli Takıma Apogee Gaming.

Apex Pro Gaming ile yeni sözleşme:

Yeni anlaşma, Novomatic America’nın oyun içeriğinin Apex’in tanınmış Clover Link ve Clover Link Extreme ürünleriyle birleşimini temsil ediyor ve Amerika’nın tanınmış Novomatic şirketler grubunun yenilikçi portföyüne daha fazla değer katıyor.

Yukarıda bahsi geçen Apex Pro Gaming amiral gemisi ürünleri Clover Link ve Clover Link Extreme, ilk kez Mart 2023’te Indian Gaming Association (IGA) etkinliğinde multi, single veya link oyunlarıyla erişilebilen Novomatic Americas standında gösterilecek.

Ayrıca Novomatic America, Apex Pro Gaming’in Kuzey Amerika’daki oyun ürünleri ve Karayipler’deki yasal düzenlemelere tabi pazarlar için tek irtibat noktası olacak.

Ortaklık hakkında yorum yapan Novomatic Americas CEO’su Rick Meitzler şunları söyledi: “Aylardır bunun üzerinde çalışıyoruz ve dünyanın dört bir yanından en iyi ürünlerden bazılarını bir araya getirmek ve onları bu kadar deneyimli bir oyun ekibiyle birleştirmek heyecan verici.

“Apex teknolojisi, Novomatic Americas için genel üretimi hızla artıracak ve bizi bir sonraki olağanüstü büyüme düzeyine taşıyacak. Novomatic Americas ve Apex’in tümü kurulmuş ve tanınmıştır. Hepimiz bu gelişme konusunda inanılmaz derecede heyecanlıyız ve Kuzey Amerika ve Karayip pazarlarındaki varlığımızı büyütmeye yardımcı olacak yeni ürün ve hizmetler sunarak işe koyulmayı dört gözle bekliyoruz.”

Apogee Oyun Varlık Entegrasyonu:

Apex ürünlerini dünyanın büyük bölümünde temsil eden ve sevk eden Apogee Gaming ile BİZ Ve Kanada Novomatic America, son altı yılda, Apex içeriğini Kuzey Amerika’daki diğer birçok iGaming operatörüne kendi adına sağlayacak bir danışman olarak, 30 yılı aşkın oyun deneyimine sahip Apogee Gaming’in genel müdürü Jean-Louis Drapeau’yu işe aldı. Novomatic America’nın ve Novomatics America ekibinin bir parçası olacak.

Bu konuda Sayın Meitzler şunları söyledi: “Operatörler, yeni oyun çözümleri ve zemin optimizasyonu stratejileri arıyor. Apex ve Apogee onları her şekilde desteklemek için büyük özen gösterdi. Jean-Louis’in uzmanlığı ve Apex ürün serilerinin güçlü performansıyla, şirketler ve müşterilerimiz arasında karşılıklı olarak faydalı bir ilişkiye inanıyoruz. Apex ve Apogee ekibinde harika bir ortak bulduk”.

Bay Jean-Louis Drapeau ekledi: “2023’e bu büyük büyüme çabasıyla başlamaktan heyecan duyuyoruz. Birlikte çalışmayı ve ileriye dönük muazzam bir değere sahip olacak bu liderlik ekiplerindeki birleşik deneyimimizi kullanmayı dört gözle bekliyorum.”

İle ilgili:

Merkezi Avusturya’da bulunan Apex Pro Gaming, 2003 yılında kuruldu ve resmi olarak lanse edildi. Şirketin kökleri, kara tabanlı ve mobil oyunlara dayanmaktadır.

Merkezi Dallas, Teksas’ta bulunan Apogee Gaming, bilgisayar oyun endüstrisinde uzmanlaşmıştır. 1990 yılında kurulmuş ve resmi olarak piyasaya sürülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla