NSW bağımsız paneli nakitsiz süreç için toplandı

New South Wales Bağımsız Oyun Reformu Paneli tarafından belirtildiği gibi, nakitsiz oyun oynama süreci, New South Wales kumar endüstrisi söz konusu olduğunda, sonrasındaki en önemli önceliklerden biridir.

Süreçteki sonraki adımlar:

Süreçteki bir sonraki adım tasarım ve düzenleme ayarlarının onaylanması başlatılmasına izin verecek.

Bağımsız panelin ilk toplantısı Pazartesi günü gerçekleştirildi ve ana konulardan biri de 2019’da başlaması planlanan süreç oldu. 1 Temmuz. Ancak ertelendi ve bir an önce başlaması gerekiyor. Bazı nakitsiz denemeler çoktan başladılarancak eyalet düzeyinde ele alınması gereken daha fazla alan var.

Eyaletteki en büyük operatörlerden bazıları, örneğin Yıldız, sürecin ana bölümleri arasında yer alacaktır. The Star, Ekim ayında deneme sınavına girecek. 50 nakitsiz makine.

Denemeye toplamda yaklaşık 500 nakitsiz makine dahil edilecek.

David Harris, NSW Oyunlar ve Yarış Bakanı, bu sürece yatırım yapıyor ve sık sık son olaylar hakkında yorum yapıyor. Jürinin karar vermesi gerektiğini söyledi. hangi yerler uygun oluşturulması amacıyla süreç için kulüp ve otelin doğru karışımıbirleştirmek kentsel ve kırsal alanlar. sağlanması gerektiğini de sözlerine ekledi. “Süreç, güçlü veri güvenliği ve gizlilik korumalarına sahip olacak.”

Yeni düzenlemeler ve önlemler:

NSW’de yetkililer bir dizi konuda endişeli kumar zararı ve suç faaliyeti devlette meydana gelmeye başlayan ve bunları en aza indirmek için çeşitli önlemler üzerinde çalışmaya başlayan, örneğin nakit girişini sınırlamak arabalarda, yasak kulüplerden siyasi bağışlar yuvaya sahip olanların yanı sıra kapağın indirilmesi arabalarda.

Eyalet, 1 Eylül’de başlaması beklenen eyaletteki tüm kumar salonları için dış mekan tabelalarının yasaklanması da dahil olmak üzere yeni düzenlemeler getirdi. yasak kelimeler şunlar “VIP odası,” “Altın Salon”, VE “Oyuncu Odası” diğerleri gibi. Görüntülerde ejderhalar, madeni paralar ve şimşekler de görülemiyor. Uymayanlar yeni düzenlemelerle kadar para cezası ödemek zorunda kalacak. 11.000 Avustralya Doları (7.100 ABD Doları) her ihlal için.

Bağımsız kurul, sürecin tamamlanmasını müteakip kendisinden elde edilen verileri analiz etmeyi planlar ve buna göre değerlendirmesini yapar. “gerekli altyapı yatırımını, istihdam ve endüstri üzerindeki etkiyi, kumar zararlarını daha da azaltma seçeneklerini ve kara para aklama riskini azaltma üzerindeki etkiyi dikkate alarak hükümet için tavsiyeler geliştirin”, ikinci kaynak.

Panel, tarafından planlanan oyun reformu öncesinde birçok değişiklik yapacak. Kasım 2024yanı sıra konuyla ilgili eyalet hükümetine danışmanlık en iyi çözümler.

Açılış paneli toplantısı devam ediyordu “hasarı en aza indirme korumaları, kara para aklamayı önleme korumaları, veri güvenliği ve mahremiyet korumaları ve mekanların denemelere katılmasına izin verme gereklilikleri”, ve ikincisi eylül ayında yapılmalı, bir vurgu ile nakitsiz sürecin amaçları, tasarımı ve yapısı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla