NSW bağımsız paneli nakitsiz süreç için toplandı

New South Wales Bağımsız Oyun Reformu Paneli tarafından belirtildiği gibi, nakitsiz oyun oynama süreci, New South Wales kumar endüstrisi söz konusu olduğunda, sonrasındaki en önemli önceliklerden biridir.

Süreçteki sonraki adımlar:

Süreçteki bir sonraki adım tasarım ve düzenleme ayarlarının onaylanması başlatılmasına izin verecek.

Bağımsız panelin ilk toplantısı Pazartesi günü gerçekleştirildi ve ana konulardan biri de 2019’da başlaması planlanan süreç oldu. 1 Temmuz. Ancak ertelendi ve bir an önce başlaması gerekiyor. Bazı nakitsiz denemeler çoktan başladılarancak eyalet düzeyinde ele alınması gereken daha fazla alan var.

Eyaletteki en büyük operatörlerden bazıları, örneğin Yıldız, sürecin ana bölümleri arasında yer alacaktır. The Star, Ekim ayında deneme sınavına girecek. 50 nakitsiz makine.

Denemeye toplamda yaklaşık 500 nakitsiz makine dahil edilecek.

David Harris, NSW Oyunlar ve Yarış Bakanı, bu sürece yatırım yapıyor ve sık sık son olaylar hakkında yorum yapıyor. Jürinin karar vermesi gerektiğini söyledi. hangi yerler uygun oluşturulması amacıyla süreç için kulüp ve otelin doğru karışımıbirleştirmek kentsel ve kırsal alanlar. sağlanması gerektiğini de sözlerine ekledi. “Süreç, güçlü veri güvenliği ve gizlilik korumalarına sahip olacak.”

Yeni düzenlemeler ve önlemler:

NSW’de yetkililer bir dizi konuda endişeli kumar zararı ve suç faaliyeti devlette meydana gelmeye başlayan ve bunları en aza indirmek için çeşitli önlemler üzerinde çalışmaya başlayan, örneğin nakit girişini sınırlamak arabalarda, yasak kulüplerden siyasi bağışlar yuvaya sahip olanların yanı sıra kapağın indirilmesi arabalarda.

Eyalet, 1 Eylül’de başlaması beklenen eyaletteki tüm kumar salonları için dış mekan tabelalarının yasaklanması da dahil olmak üzere yeni düzenlemeler getirdi. yasak kelimeler şunlar “VIP odası,” “Altın Salon”, VE “Oyuncu Odası” diğerleri gibi. Görüntülerde ejderhalar, madeni paralar ve şimşekler de görülemiyor. Uymayanlar yeni düzenlemelerle kadar para cezası ödemek zorunda kalacak. 11.000 Avustralya Doları (7.100 ABD Doları) her ihlal için.

Bağımsız kurul, sürecin tamamlanmasını müteakip kendisinden elde edilen verileri analiz etmeyi planlar ve buna göre değerlendirmesini yapar. “gerekli altyapı yatırımını, istihdam ve endüstri üzerindeki etkiyi, kumar zararlarını daha da azaltma seçeneklerini ve kara para aklama riskini azaltma üzerindeki etkiyi dikkate alarak hükümet için tavsiyeler geliştirin”, ikinci kaynak.

Panel, tarafından planlanan oyun reformu öncesinde birçok değişiklik yapacak. Kasım 2024yanı sıra konuyla ilgili eyalet hükümetine danışmanlık en iyi çözümler.

Açılış paneli toplantısı devam ediyordu “hasarı en aza indirme korumaları, kara para aklamayı önleme korumaları, veri güvenliği ve mahremiyet korumaları ve mekanların denemelere katılmasına izin verme gereklilikleri”, ve ikincisi eylül ayında yapılmalı, bir vurgu ile nakitsiz sürecin amaçları, tasarımı ve yapısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NetEnt, bağımlılık yaratan yeni slot oyunu Lost Relics 2’yi piyasaya sürdü

Önceki sürümünün büyük başarısından sonra, Kayıp emanetlerÜnlü sağlayıcı NetEnt, son versiyonunda oyuncularını bir kez daha büyük maceraya çıkarmaya karar verdi, Kayıp Emanetler 2. Ormanı keşfedin ve gizemli sandıkları bulun: Bilinmeyen dünyalara doğru yapılan bu yolculuk, heyecan verici özelliklerkimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak harika bir oyun deneyimi ile birlikte. Gizli sandıklar en cesurlar bekliyor; kendilerini test etmek […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

BCLC 2022/2023 mali yılına ilişkin yıllık raporunu yayınladı

British Columbia Lottery Corporation (BCLC) tarafından 31 Mart’ta sona eren 2022-2023 mali yılına ilişkin yıllık rapor yayınlandı ve sonuçlar muhteşem! Net kar rekora ulaştı ve piyango 1,636 milyar Kanada doları veya 1,199 milyar dolar kazandı. Gelirleri kaydedin: BC eyaleti aldı 1.624 milyar Kanada doları bu toplamdan ve federal hükümet de 12 milyon Kanada doları. Yakın […]

Daha fazla