NSW Hükümeti, oyun endüstrisindeki yeni değişiklikleri onayladı

hükümeti Yeni Güney Galler tamamen kumara zarar verme riskini en aza indirmeye ve eyalette kara para aklamayla ilgili çeşitli potansiyel sorunları önlemeye adanmış devam eden kumar reformu üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Kumar zararını azaltmak ve kara para aklamayı önlemek için önlemler:

İçerdiği değişikliklerden biri yeni düzenlemeler oyun makinelerini işleten barlar ve kulüplerle ilgilidir. sahip olmak zorunda kalacaklar yeterli nitelikler makineleri çalıştırmak için. Yerliler için iyi haber şu ki, ticaret izni arasındaki haklardır.

Poker makinelerinde sınır ayrıca 3000’in üzerine düşürülüyor, bu da binaya hak kazananları sınırlayacak.

Bağımsız içki ve kumar kurumu yeni makinelerin nakit giriş limitinin düşürülmesi tartışıldı. 1 Temmuz’dan itibaren çalışacak makinelerdeki sınır, öncekinden on kat daha düşük olacak. Oldu 5000 dolarve şimdi, hükümetin seçimlerden önce söz verdiği gibi, soloya indirildi. $500 dolar.

1 Eylül’den itibaren, dış mekan tabelası Oyun salonları da yasaklanacak, yani ‘Dragon’s Den’, ‘VIP Lounge’ gibi tabelaların ve ziyaretçilere oyun alanlarının oyununu hatırlatabilecek diğer adların kaldırılması gerekliliği nedeniyle mekanlar yoğun bir yaz geçirecek.

Siyasi partiler yapamayacak bağış kabul et artık oyun makinelerine sahip olmayan kulüpler tarafından. Bu düzenleme 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak.

Seçim Öncesi Değişiklikler:

Hükümet, bunun için birçok değişiklik yapmaya karar verdi. kumarın neden olduğu zararı azaltmak ve kara para aklamayı önlemek seçimden önce. Hükümet tarafından önerilen diğer değişikliklerden bazıları, oyun makinesi haklarının kaybedilmesini artırmak, Nakitsiz ödemeli 500 yeni makineve kurmak bağımsız bir otorite yeni makineleri kim izleyecek ve deneyin sonuçlarını rapor edecek.

David Harris, Oyun ve Yarış Bakanıyorum yaptı: “NSW halkına, kumarın neden olduğu zararı azaltmak ve sektörü geleceğe hazır hale getirmek için oyun endüstrisinde reform yapacağımıza söz verdik. Bu çabalardan biri, bu durumdaki poker makinelerinin sayısını azaltmaktı – ve bu ileriye doğru atılmış büyük bir adım. Daha sonra GME’nin atlama şemasını da değiştireceğiz, böylece değiştirilen her iki hak için biri iptal edilecek ve bu da sayıların daha hızlı düştüğünü görecek. Bu değişikliklerde yol alırken, oyun ve konaklama sektörlerimizin canlılığını sağlayabilmek için sektörle ilişki kurmamız önemlidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla