NSW Hükümetleri, açık havada kumarla ilgili tabelaların kaldırılmasını talep ediyor

Beğen tabelasını kaldırma eylemi “VIP odası” Mart 2023’te duyurulan ve 2023’te yürürlüğe giren kumar reformlarının sonucunu temsil eder. oturumun ilk haftası yeni parlamentonun. Nitekim yeni kanunlar çıkarılmıştır. yasak poker makineleri olan kulüpler (“poki”) NSW siyasi partilerini finanse etmekten. ONLAR kumarhane Her iki taraf da eyaletteki mevcut 87.000 poker makinesi sayısını azaltmak için önemli adımlar atmaya söz verdiğinde, seçim öncesinde zaten ilgi odağı oldular.

Tabela Kaldırma ve Geçiş Süresi:

Devlet yetkilileri tarafından itici bir faktör olarak kabul edilen tabelaya gelince Kumar sorunugelecek hafta yeni mevzuat barların ve kulüplerin bunu yapmasını gerektirecek kaldır, değiştir veya gizle 1 Eylül’den önce kumarla ilgili sinyaller. NSW Ruhları ve Oyunlarıeyaletteki içki, kumar, bahis ve lisans kulüplerini denetleyen hükümet yetkilisi, hareket planı ve Geçiş dönemi böylece ilgili yapılar yeni yasal yükümlülüğe uyum sağlar. Bu bağlamda kulüpler ve barlar üç ay tabelayı kaldırmak için.

Sıfır Tolerans Yaklaşımı:

Yerel halk haklı gösteriyor gecikmeler tabelalarını kaldırırken izin verilecek ek süre uymak için üç ay. Buna göre NSW Hükümetibu uzatılmış süreyi aşan gecikmeler düzenleyici müdahale gerektirecektir sıfır tolerans yaklaşmak. Ancak geçiş döneminde hükümet, tam uyumluluğu sağlamak için kumar dernekleri ve işletmecileriyle yakın bir şekilde çalışacaktır. Bildirildiğine göre, işaretlerin kaldırılmaması, suç başına maksimum 11.000 $ ceza.

Yasaklanacak isimler şunlar: VIP Odası/VIP Odası, Altın Odası/Odası, Oyuncu Odası/Odası Prosperity Odası/Odasıejderhaların, madeni paraların ve benzerlerinin resimlerinin yanı sıra.

Problemli Kumarı En Aza İndirin:

Oyun ve Yarış Bakanı David Harris’in şunları söylediği bildirildi: NSW Hükümeti, kumarın neden olduğu zararı en aza indirmek için önemli önlemler almaya kararlıdır. Eyaletteki barların ve kulüplerin ön cepheleri, yoldan geçenleri veya araçla geçenleri oyun makineleri olduğu konusunda uyarmak için “VIP salonu” gibi işaretlerle dolu. Bu işaretlerden bazıları son derece bariz, kumardan zarar görme riski taşıyan çocuklar ve topluluk üyeleri tarafından görülebiliyor.”

Harris ekledi: “Halihazırda kumar tabelalarını yasaklayan yasalar olmasına rağmen, mekan operatörleri ‘VIP Lounge’ reklamını yaparak bunları atlattı. Toplumlarımızın sağlığı ve esenliği için bu kaçağı sonlandırıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla