NSW Hükümetleri, açık havada kumarla ilgili tabelaların kaldırılmasını talep ediyor

Beğen tabelasını kaldırma eylemi “VIP odası” Mart 2023’te duyurulan ve 2023’te yürürlüğe giren kumar reformlarının sonucunu temsil eder. oturumun ilk haftası yeni parlamentonun. Nitekim yeni kanunlar çıkarılmıştır. yasak poker makineleri olan kulüpler (“poki”) NSW siyasi partilerini finanse etmekten. ONLAR kumarhane Her iki taraf da eyaletteki mevcut 87.000 poker makinesi sayısını azaltmak için önemli adımlar atmaya söz verdiğinde, seçim öncesinde zaten ilgi odağı oldular.

Tabela Kaldırma ve Geçiş Süresi:

Devlet yetkilileri tarafından itici bir faktör olarak kabul edilen tabelaya gelince Kumar sorunugelecek hafta yeni mevzuat barların ve kulüplerin bunu yapmasını gerektirecek kaldır, değiştir veya gizle 1 Eylül’den önce kumarla ilgili sinyaller. NSW Ruhları ve Oyunlarıeyaletteki içki, kumar, bahis ve lisans kulüplerini denetleyen hükümet yetkilisi, hareket planı ve Geçiş dönemi böylece ilgili yapılar yeni yasal yükümlülüğe uyum sağlar. Bu bağlamda kulüpler ve barlar üç ay tabelayı kaldırmak için.

Sıfır Tolerans Yaklaşımı:

Yerel halk haklı gösteriyor gecikmeler tabelalarını kaldırırken izin verilecek ek süre uymak için üç ay. Buna göre NSW Hükümetibu uzatılmış süreyi aşan gecikmeler düzenleyici müdahale gerektirecektir sıfır tolerans yaklaşmak. Ancak geçiş döneminde hükümet, tam uyumluluğu sağlamak için kumar dernekleri ve işletmecileriyle yakın bir şekilde çalışacaktır. Bildirildiğine göre, işaretlerin kaldırılmaması, suç başına maksimum 11.000 $ ceza.

Yasaklanacak isimler şunlar: VIP Odası/VIP Odası, Altın Odası/Odası, Oyuncu Odası/Odası Prosperity Odası/Odasıejderhaların, madeni paraların ve benzerlerinin resimlerinin yanı sıra.

Problemli Kumarı En Aza İndirin:

Oyun ve Yarış Bakanı David Harris’in şunları söylediği bildirildi: NSW Hükümeti, kumarın neden olduğu zararı en aza indirmek için önemli önlemler almaya kararlıdır. Eyaletteki barların ve kulüplerin ön cepheleri, yoldan geçenleri veya araçla geçenleri oyun makineleri olduğu konusunda uyarmak için “VIP salonu” gibi işaretlerle dolu. Bu işaretlerden bazıları son derece bariz, kumardan zarar görme riski taşıyan çocuklar ve topluluk üyeleri tarafından görülebiliyor.”

Harris ekledi: “Halihazırda kumar tabelalarını yasaklayan yasalar olmasına rağmen, mekan operatörleri ‘VIP Lounge’ reklamını yaparak bunları atlattı. Toplumlarımızın sağlığı ve esenliği için bu kaçağı sonlandırıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla