NUSTAR Resort and Casino, NUSTAR Kongre Merkezi’ni açtı

Filipinler’in Cebu eyaletinde bulunan ünlü kumarhane olan Filipinler’deki NUSTAR Tatil Köyü ve Kumarhanesi, teklifini genişletmeye ve yepyeni bir kumarhaneyi başlatmaya karar verdi. NUSTAR kongre merkeziVisayas ve Mindanao’daki en büyük merkez olması gerekiyordu.

Konaklamanızı unutulmaz kılacak geniş alanlar:

kongre merkezi alabilecek 2.000 misafire kadarüç ziyafet salonu, modern lobi, fuaye ve ön etkinlik koridoru, merkezin açık alanında yer alan salonu ve türünün tek örneği fantastik bir gelin salonu keyfini çıkarabilecekler.

İç mekan bir alanı kaplayacak 2.449 metrekare ve sahip olmak altı metre yüksekliğinde tavanlar, bu da alanı görsel olarak daha da büyütecek ve çok yönlülüğünü görsel olarak artıracaktır. Bu, kurumsal ve ağ oluşturma etkinliklerinden düğün resepsiyonları da dahil olmak üzere çeşitli sosyal toplantılara kadar çeşitli türde etkinliklerin düzenlenmesine izin verecektir.

adanmış başka birçok alan var bir dizi farklı konuğun farklı ihtiyaçları, evlenmek üzere olan çiftler de dahil olmak üzere, geline özel gününü kutlamak için harika bir yer sunuyor. Ayrıca birde şu var bir gelin salonu gelin ve nedimesinin resepsiyona hazırlanırken çeşitli konforların tadını çıkarabileceği, dinlenmesine ve hayatının en önemli olayına dingin bir şekilde hazırlanmasına olanak tanıyan koordineli bir giyinme odası ile.

Açık hava salonu, özel partiler gibi daha resmi olmayan etkinlikler için düzenlenmiştir. ağ oturumları VE partiden sonra ilk buluşma bittikten sonra tesisten ayrılmak istemeyenler için. Görünüşe göre şirket, misafirlerinin her biri için özel bir şeyler yapmak istemiş ve şimdiye kadar bunu başarmış. harika görünüyor.

Denize bakan koridor, salon ve güzel fuaye:

ONLAR işlev öncesi koridor aynı zamanda başlı başına bir sanat eseridir. 60,7 metreye 8,6 metre ölçülerinde geniş bir mekanda yer almakta ve misafirlerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır. harika görünüyorsun doğru yürürken ana etkinlik alanı.

ONLAR ön işlevli fuaye 436 metrekareye yayılıyor ve mekan ziyaretçilerin eğlenebileceği şekilde tasarlandı. muhteşem bir panoramik deniz manzarası. Lobi 179 metrekareye yayılmıştır ve tamamen ziyaretçilerin isteklerini yerine getirmeye adanmıştır.

Dernek tarafından belirtildiği üzere iş konferansları, çeşitli sosyal etkinlikler, sergiler ve merkezde düzenlenebilecek diğer etkinlikler, zaten rezerve edilebilir.

için beklentiler NUSTAR kongre merkezi gerçekten yüksek – ancak merkeze gelen ziyaretçilerin isteklerini karşılamayı başaracak ve Köy? Görülmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic Jones’un Kitabını yayınladı

Premium iGaming içeriğinin lider sağlayıcısı Stakelogic, oyuncuları başka bir heyecan verici maceraya çıkarmak için Book of Jones – Altın Kitap slotunu piyasaya sürdü! Bu sefer oyuncular Altın Kitap’ın tozunu almaya ve inanılmaz hazinelere yol açabilecek kadim bilgeliği aramaya davet ediliyor. Aynı zamanda bakara deneyiminin hayranları, 26 Eylül’de Stakelogic Live tarafından yayınlanan yeni Speed ​​​​Baccarat oyununa […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX yeni Donkey & the GOATS slot oyununu piyasaya sürüyor

Tüm zamanların en büyük mücadelesine hazır mısın? AvatarUX sizi tüm zamanların en iyi dövüşçülerinden bazılarının karşı karşıya geleceği ve güçlerini göstereceği arenaya davet ediyor. Malta merkezli geliştiricinin yeni video slot sürümü Donkey & the GOATS’ta kazanma şansı yüksek ancak oynarken eğlenme şansı daha da yüksek. Harika Ödüller Kazanmanın Altın Yolları: THE son derece uçucu oyunun […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker yeni slot oyunu için 10 bedava dönüş sunuyor

Everygame Poker, hayranlarının neyi sevdiğini anlamakta ve geniş oyun portföyünü mutlak favorilerle genişletmekte en iyisidir. Şirket bunu bir kez daha yaptı. Altın Süper Ejderhanın CehennemiSon çıkan oyunu, ilk oyunu bu yılın başında oyuncuların kalbini kazanan popüler serinin ikinci oyunu. Harika özellikler ve heyecan verici bonuslar: Heyecan ve fantastik kazançlar getiren altın ejderhanın yanı sıra oyun, […]

Daha fazla