NUSTAR Resort and Casino, NUSTAR Kongre Merkezi’ni açtı

Filipinler’in Cebu eyaletinde bulunan ünlü kumarhane olan Filipinler’deki NUSTAR Tatil Köyü ve Kumarhanesi, teklifini genişletmeye ve yepyeni bir kumarhaneyi başlatmaya karar verdi. NUSTAR kongre merkeziVisayas ve Mindanao’daki en büyük merkez olması gerekiyordu.

Konaklamanızı unutulmaz kılacak geniş alanlar:

kongre merkezi alabilecek 2.000 misafire kadarüç ziyafet salonu, modern lobi, fuaye ve ön etkinlik koridoru, merkezin açık alanında yer alan salonu ve türünün tek örneği fantastik bir gelin salonu keyfini çıkarabilecekler.

İç mekan bir alanı kaplayacak 2.449 metrekare ve sahip olmak altı metre yüksekliğinde tavanlar, bu da alanı görsel olarak daha da büyütecek ve çok yönlülüğünü görsel olarak artıracaktır. Bu, kurumsal ve ağ oluşturma etkinliklerinden düğün resepsiyonları da dahil olmak üzere çeşitli sosyal toplantılara kadar çeşitli türde etkinliklerin düzenlenmesine izin verecektir.

adanmış başka birçok alan var bir dizi farklı konuğun farklı ihtiyaçları, evlenmek üzere olan çiftler de dahil olmak üzere, geline özel gününü kutlamak için harika bir yer sunuyor. Ayrıca birde şu var bir gelin salonu gelin ve nedimesinin resepsiyona hazırlanırken çeşitli konforların tadını çıkarabileceği, dinlenmesine ve hayatının en önemli olayına dingin bir şekilde hazırlanmasına olanak tanıyan koordineli bir giyinme odası ile.

Açık hava salonu, özel partiler gibi daha resmi olmayan etkinlikler için düzenlenmiştir. ağ oturumları VE partiden sonra ilk buluşma bittikten sonra tesisten ayrılmak istemeyenler için. Görünüşe göre şirket, misafirlerinin her biri için özel bir şeyler yapmak istemiş ve şimdiye kadar bunu başarmış. harika görünüyor.

Denize bakan koridor, salon ve güzel fuaye:

ONLAR işlev öncesi koridor aynı zamanda başlı başına bir sanat eseridir. 60,7 metreye 8,6 metre ölçülerinde geniş bir mekanda yer almakta ve misafirlerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır. harika görünüyorsun doğru yürürken ana etkinlik alanı.

ONLAR ön işlevli fuaye 436 metrekareye yayılıyor ve mekan ziyaretçilerin eğlenebileceği şekilde tasarlandı. muhteşem bir panoramik deniz manzarası. Lobi 179 metrekareye yayılmıştır ve tamamen ziyaretçilerin isteklerini yerine getirmeye adanmıştır.

Dernek tarafından belirtildiği üzere iş konferansları, çeşitli sosyal etkinlikler, sergiler ve merkezde düzenlenebilecek diğer etkinlikler, zaten rezerve edilebilir.

için beklentiler NUSTAR kongre merkezi gerçekten yüksek – ancak merkeze gelen ziyaretçilerin isteklerini karşılamayı başaracak ve Köy? Görülmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla