OneTouch Games, Megaways™ Wild Coyote Slot’u sunar

Estonya’nın Tallinn kentinde bulunan dünyaca ünlü bir slot, masa oyunları ve canlı oyun sağlayıcısı olan OneTouch Games, resmen yayınlandı Vahşi Coyote Megaways™. Wile E. Coyote ve Road Runner gibi Looney Tunes çizgi film karakterlerinin yer aldığı, çocukluğumuzu ve hayatımızın en masum anlarını anlatan bir slot.

ama, bu yuva sunar Megaways oyun mekaniği, OneTouch’ın bu popüler oyun motorundan güç alan ilk slotu. Ama hepsi bu kadar değil; çünkü aynı zamanda OneTouch’ın geniş premium mobil kumarhane oyunları portföyünün en yenisidir.

Sizi çocukluğunuza götürecek bir görsel:

Oyunun ana teması, ismine sadık kalarak, 1949’da yaratılan ünlü Looney Tunes karakterleri olan Wile E. Coyote ve Road Runner’dır. Roadrunner’ın kendisini yemek isteyen ama her zaman yakalayamayan bir çakaldan kaçtığı iki karakterimiz.

Makaraların yanında dinamit ve ateşleyiciler, kayalık bir çöl ve keskin kaktüsler bulunur.

Slot oyun mekaniği Megaways, herhangi bir döndürmede neredeyse sınırsız sayıda kazanma kombinasyonuna erişim sağlar. kademeli bobin sistemi VE rastgele çarpanlar her spin teklifinde kombinasyonları değiştiren 117.649 kazanma yolu her dönüşte, her makara maksimum sıra sayısına sahip olduğunda ve oyunun oynaklığı yüksek olduğunda.

Kazanmak için oyuncular, yeni Megaways ızgarasında en soldaki makaradan başlayarak bitişik makaralarda 3 veya daha fazla sembolden oluşan bir kombinasyon oluşturmalıdır. 6 makara ve 2-7 sıra her dönüşte değişen. Ancak, 6 temel dikey makara ve 2, 3, 4 ve 5 makaralarının üzerinde oturan, top tracker adı verilen bir yatay makara vardır. en iyi izci aşağıdaki aynı makaraya aittir.

Düşük değerli temel semboller Royal 10s, J, K, Q ve A’dır, yüksek değerli bonus sembolleri ise dinamit, roket, balyoz, çekiç ve çakal çubuklarıdır. Altı düşük değerli sembolün kombinasyonu buna değer 0,5x’ten 1x’e bir oyuncunun bahsi, artan 1,2x’ten 10x’e yüksek değerli altılı semboller için.

oyun var yüksek oynaklıkvarsayılan değerle %95,95 RTP ve maksimum galibiyet 10000x bir oyuncunun bahsi. Ancak, RTP değeri ile ilgili olarak, varsayılanın dışında, oyun daha düşük bir sürümle oynanabilir. %93 RTP.

Oyunculara ücretli dönüşler bahse konulabilir Döndürme başına 100 euro/$’a kadar 20 p/c ve oyun herhangi bir cihazda kullanılabilir.

Yuva özellikleri:

şelale sembolleri – bu özellik oyunculara şunları yapma fırsatı verir: aynı dönüşte art arda galibiyetler elde edin. Her kazanç elde edildiğinde, dahil edilen semboller kaybolur ve yerlerine yenilerini alır. Oyuncunun yeniden yüklemeden sonra yeni bir kazanç yaratma şansı varsa, bu kazanan semboller de kaybolacak ve yerlerini yenileri alacaktır.

Bu döngü, yeni kazanımlar elde edildiği sürece devam edecektir.

Vahşi sembol – Wild, bu oyunda kırmızı ve sarıdır ve sadece en iyi izleyicide yer alır temel oyun boyunca.

Wilds’ın ana görevi, düzenli olarak ödeme yapan her sembolü değiştirmektir.

Wild Roadrunner sembolü – Üst izleyicide roadrunner için bir aranıyor posteri görünebilir. Bu olduğunda, aşağıdaki makaralardaki semboller bir sembole dönüşür. Yığılmış Wild Roadrunner sembolü.

Ayrıca, Free Spins sırasında, 6x çarpanı Wild Roadrunner’a eklendi.

TNT gizem sembolü – TNT harflerinden oluşan bir tahta kutu veya gizem sembolü, herhangi bir dönüşte inebilir. Göründükten sonra, ızgaradaki her gizemli sembol aynı sembole dönüşüyor.

Ücretsiz döndürme – 4, 5, 6 veya 7 Scatter kombinasyonu 10, 12, 14 veya 16 bedava dönüşü etkinleştirir. Oyuncu, özelliği 1x çarpanı ile başlatır; 1 büyür her şelale için

Makaradaki bir sembol, top tracker’daki en üstteki sembolle eşleştiğinde, bir vahşiye dönüşmek.

yaymak sadece en iyi izleyiciye inebilir işlev boyunca. Bir dönüşte 3 Scatter kombinasyonu, oyuncuyu şu şekilde ödüllendirir: 4 ek tur.

Özellik, maksimum döndürme sayısına veya oyuncunun bahsinin 10.000 katı olan maksimum galibiyete ulaşıldığında sona erer.

Bonus satın alma – bu özellikte, ücretsiz döndürmeler satın alabilirsiniz. 100x bahis. Ayrıca, oyuncu bu özelliği satın almaya karar verirse, garantili bir döndürme ile ödüllendirilecektir. en az 3 Scatter kombinasyonubaşka kazanç olmadan.

Lansman hakkında yorum yapan Madis Raus, Başkanı Bir dokunuşdedi ki: “İnanılmaz kazanma potansiyeliyle birlikte eğlenceli ve sıra dışı oyun sunan Wild Coyote ile ilk Megaways™ destekli oyunumuzu sunmak bizim için harika.

“117.649 kazanma yolu, harika özellikleri ve büyüleyici karakterleri ile bu, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara heyecan verici deneyimler sunan mobil öncelikli içerikten oluşan büyüyen portföyümüze eklemekten son derece gurur duyduğumuz bir oyun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla