Online Studio Thunderkick, Jiggly Cash Slot’u sunar

Yakın zamanda takip edilen Dernek Birleşik Krallık pazarı için Jumpman Gaming ile, yenilikçi yuvalara ve Stockholm, İsveç merkezli Remote Gaming Server (RGS) adlı kendi dağıtım platformuna sahip köklü bir çevrimiçi oyun stüdyosu olan Thunderkick, resmen yayınlandı Jiggly Cash, oyuncunun ana görevinin Jigglys’in hazine aramasına yardım etmek olduğu, şekerler diyarında destansı bir maceraya sahip şeker temalı bir slot.

Olağanüstü görseller:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva tatlılar diyarı yani her şeyin şekerden yapıldığı yerdir. Oyun orada gerçekleşir, arka planda makaralar gökyüzünde yüzen bazı pamuk şeker bulutları ile büyük jöle ağaçlarını gösterir.

Kazanmak için oyuncular, bitişik konumlarda olmaları gerekmeyen 8 veya daha fazla eşleşen sembolden oluşan bir per oluşturmalıdır; Scatter ödeme mekanizması uygulandığı için sadece doğru miktar gereklidir. Ayrıca, kazanan bir kombinasyon oluşturulduğunda, kartopu özelliği etkinleştirilerek aynı döndürme seansı sırasında birçok kazanmaya izin verilir.

Oyun dinamik bir 6×5 grid üzerinde oynanır.

Düşük ücretli temel semboller şeker ay, çiçek, yaprak, yıldız ve kalpken, yüksek ücretli bonus sembolleri mavi, mor, yeşil, sarı ve kırmızı renkli Jigglies’dir. Ödeme değerleri, 8 sembollü bir dağılım kazancı için oyuncunun bahsinin 0,1 ila 5 katı arasında, 12+ sembollü bir dağılım galibiyeti için oyuncunun bahsinin 0,5 ila 30 katına kadar değişir.

Ayrıca, bazı ekstra değerli semboller vardır:

  • Gizemli sembol: sarı soru işareti olan mor bir küre;
  • Çarpan sembolü: sarı küre;
  • Dağılım sembolü: yakutlu altın bir anahtar.

Ek olarak, oyun yüksek oynaklığa, bir oyuncunun bahsinin 10000 katına kadar maksimum kazanç ve varsayılan olarak %96,19’luk bir RTP ile 4 farklı RTP’ye sahiptir. Diğerleri: %94.09, %92.15 ve %90.17.

Oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Çığ – bu özellik, oyuncu kazanan bir kombinasyon oluşturduğunda etkinleştirilir. Kazanan bir kombinasyonun parçası olan tüm semboller makaralardan kaybolacak ve daha fazla kazanan kombinasyon oluşturmak için yenileriyle değiştirilecektir.

Özellik, yeni kazançlar yaratıldığı sürece devam edecektir.

çarpan – döndürmeler sırasında oyuncu 2x, 3x, 5x, 10x, 25x, 50x, 100x ve 250x değerlerine sahip çarpan sembolleri alabilir. Ayrıca, oyuncu bir kazanç oluşturduğunda, çarpan yatay veya dikey olarak bu kazançta yer alan sembollerden birinin yanında olduğunda, çarpan toplam kazanç çarpanına uygulanacaktır.

Ancak, yaratılan başka kazanç yoksa, toplam kazanç çarpanı, oluşturulan toplam kazanca eklenecektir. Bu, çarpanın bir sonraki dönüş için sıfırlanmasına neden olur.

Gizem – döndürmeler sırasında gizemli semboller görünebilir. Gizem sembolü yatay veya dikey olarak galibiyete dahil olan sembollerden birinin yanında olduğunda, oyuncu bu özelliği etkinleştirir.

Ayrıca, bu özellik tetiklendiğinde, düşük değerli sembolleri rastgele seçecek ve bunları yüksek değerli rastgele bir sembole dönüştürecektir.

Ücretsiz döndürme bonus oyunu – 3 Scatter kombinasyonu bu özelliği etkinleştirir. Başlangıçta, oyuncular otomatik olarak 10 ücretsiz döndürme ile ödüllendirilir.

Özellik sırasında, oyuncu 3 ek ücretsiz döndürmeyi ödüllendirecek olan 3 Scattter’a basarak ek ücretsiz döndürmeleri yeniden tetikleyebilir.

Ayrıca, özellik tetiklendiğinde oyuncunun sahip olduğu aktif çarpanlar, oyuncu ücretsiz dönüşleri kullanmaya başlamadan önce sıfırlanır.

Ayrıca bonus oyunu sırasında Jigglybank’ta toplanacaktır. Oyuncu bir iniş çarpanı sembolünü tetiklerse, değeri ve toplam Jigglybank çarpanı, mevcut dönüş sırasında elde edilen kazanca eklenecektir.

Bonus satın alma – Oyuncu, bedava döndürme bonus oyununu hemen satın almaya karar verirse, bu özelliği kullanabilir. Bununla birlikte, bonus oyunu, bir oyuncunun hissesinin 120 katına mal olur ve bir kez tetiklendiğinde, RTP hafifçe %96.46’ya yükselir.

hakkında yorum yapmak öğle yemeğiGary Law, Ürün Sahibi at Gök gürültüsüdedi ki: “İlgi çekici bir temaya ve büyük kazanma potansiyeline sahip portföyümüze bir başka harika ek olan Jiggly Cash’i piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz.

“Oyuncular, Mystery sembollerinin ve Avalanche özelliğinin heyecanının yanı sıra Bonus turunda bahislerinin 10.000 katını eve götürme şansının tadını çıkaracaklar. Ne düşündüklerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla