Pagcor’un Filipinler’de yasadışı kumara karşı çabaları

Filipinler’de yasadışı kumar sahnesinde patlama yaşanıyor. Yetkililer buna karşı olası tüm silahlarla mücadele ediyor ve sonuncusu Filipin oyun düzenleyicisi tarafından yayınlanan bir uyarıydı.

Filipinler’de Lisanssız Kumarla Mücadele:

bildirim kavgalara yardım etmesi için faturalandırıldı yetkisiz kumar ülkede. Düzenleyici, bu tür etkinliklere katılmaya çalışan herkesin Filipin yasalarına göre cezalandırılacağını söyledi.

Uyarı, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bildiri sonucunda geldi. Filipin Eğlence ve Oyun Şirketi (Pagkor). Pagcor’un belirttiği gibi, yasa dışı çevrimiçi bahis işlemleri diğer yasa dışı kumar işletmeleri gibi Filipinler’de de genişlemektedir. Son zamanlarda, Pagcor sık ​​sık yasa dışı kumarın arttığına dair raporlar alıyor, ki bu kesinlikle geçerli bir neden. endişeli olmak.

Pagcor sorun hakkında konuştu bir bildirim Çarşamba günü yayınlanan: “Bu bir suç olmanın yanı sıra, sizi vicdansız gruplar tarafından mağdur edilme tehlikelerine de maruz bırakıyor.”

Pagkor ülkedeki oyun endüstrisinin hakları söz konusu olduğunda önde gelen bir savunucudur. Ancak, kumarı, hatta sorumlu kumarı, eğer gerçekleşirse, desteklerler. düzenlenmiş koşullar ve çevrimiçi oyun operasyonları.

POGO’lar bu yıl kapalı olabilir:

Pagcor yasa dışı kumara karşı mücadele etse de, yasa koyucular Filipinler’den Pagcor tarafından lisanslanan çevrimiçi oyun sağlayıcılarının sektörlerinden birini kapatmaya çalışıyor. denilen o sektör Filipin Offshore Oyun Operatörleri (POGO)Belki Kapalı bu yıl yasa koyucunun çabaları başarılı olursa. Ana görevleri denizaşırı müşterilere tedarik sağlamaktır. oyun içeriği ve hizmetleri.

Senatör Sherwin GatchalianPOGO sektörünün sahip olduğunu düşünüyorum büyük bir etki ülkedeki yasa dışı kumarın hızla yaygınlaşması ve bunun Filipinler’deki kanun uygulamalarını da etkilemesi.

Pagcor’un başkanı Andrea Domingoülkede online oyun sektörüne öncelik vermiş ve bunun sonucunda birçok usulsüzlük.

Geçen ayın sonlarında Pagcor, devam etme isteğinin altını çizdi. endüstri bütünlüğü en yüksek düzeyde, bu aynı zamanda açık deniz oyununu da içerir.

Pagcor ayrıca üçüncü taraf bir denetçi ile sözleşme Martta. Aynı incelemeci, POGO’ların ilk etapta denetlenmesinin ana nedeniydi. Pagcor, dikkat etmeyenin hizmet sağlayıcının kendisi olduğunu söyledi yükümlülüklerini yerine getirmek VE “yasadışı eylemlerde bulundu”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla