Pagcor’un Filipinler’de yasadışı kumara karşı çabaları

Filipinler’de yasadışı kumar sahnesinde patlama yaşanıyor. Yetkililer buna karşı olası tüm silahlarla mücadele ediyor ve sonuncusu Filipin oyun düzenleyicisi tarafından yayınlanan bir uyarıydı.

Filipinler’de Lisanssız Kumarla Mücadele:

bildirim kavgalara yardım etmesi için faturalandırıldı yetkisiz kumar ülkede. Düzenleyici, bu tür etkinliklere katılmaya çalışan herkesin Filipin yasalarına göre cezalandırılacağını söyledi.

Uyarı, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bildiri sonucunda geldi. Filipin Eğlence ve Oyun Şirketi (Pagkor). Pagcor’un belirttiği gibi, yasa dışı çevrimiçi bahis işlemleri diğer yasa dışı kumar işletmeleri gibi Filipinler’de de genişlemektedir. Son zamanlarda, Pagcor sık ​​sık yasa dışı kumarın arttığına dair raporlar alıyor, ki bu kesinlikle geçerli bir neden. endişeli olmak.

Pagcor sorun hakkında konuştu bir bildirim Çarşamba günü yayınlanan: “Bu bir suç olmanın yanı sıra, sizi vicdansız gruplar tarafından mağdur edilme tehlikelerine de maruz bırakıyor.”

Pagkor ülkedeki oyun endüstrisinin hakları söz konusu olduğunda önde gelen bir savunucudur. Ancak, kumarı, hatta sorumlu kumarı, eğer gerçekleşirse, desteklerler. düzenlenmiş koşullar ve çevrimiçi oyun operasyonları.

POGO’lar bu yıl kapalı olabilir:

Pagcor yasa dışı kumara karşı mücadele etse de, yasa koyucular Filipinler’den Pagcor tarafından lisanslanan çevrimiçi oyun sağlayıcılarının sektörlerinden birini kapatmaya çalışıyor. denilen o sektör Filipin Offshore Oyun Operatörleri (POGO)Belki Kapalı bu yıl yasa koyucunun çabaları başarılı olursa. Ana görevleri denizaşırı müşterilere tedarik sağlamaktır. oyun içeriği ve hizmetleri.

Senatör Sherwin GatchalianPOGO sektörünün sahip olduğunu düşünüyorum büyük bir etki ülkedeki yasa dışı kumarın hızla yaygınlaşması ve bunun Filipinler’deki kanun uygulamalarını da etkilemesi.

Pagcor’un başkanı Andrea Domingoülkede online oyun sektörüne öncelik vermiş ve bunun sonucunda birçok usulsüzlük.

Geçen ayın sonlarında Pagcor, devam etme isteğinin altını çizdi. endüstri bütünlüğü en yüksek düzeyde, bu aynı zamanda açık deniz oyununu da içerir.

Pagcor ayrıca üçüncü taraf bir denetçi ile sözleşme Martta. Aynı incelemeci, POGO’ların ilk etapta denetlenmesinin ana nedeniydi. Pagcor, dikkat etmeyenin hizmet sağlayıcının kendisi olduğunu söyledi yükümlülüklerini yerine getirmek VE “yasadışı eylemlerde bulundu”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AvatarUX, kediden ilham alan Kitty POPpins ile yayında

Takiben yayın HelioPOPolis’in başarısı, 25 Mayıs’ta Hong Kong merkezli bir çevrimiçi slot geliştiricisi olan AvatarUX, piyasaya sürülmüş Kitty POPpins, lüksle çevrili bir grup kraliyet kedisiyle POP serisinin bir parçası olan kedi temalı yeni bir macera. Ancak oyun şu anda yalnızca doğrudan entegrasyona sahip AvatarUX ortakları tarafından kullanılabilir ve daha sonraki bir tarihte dünya genelindeki oyunculara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Londoner Macao, tamamen yenilendikten sonra açıldı

Londoner Macao yenilemeleri nihayet tamamlandı ve Cotai Strip entegre tesisi, kendisinin yeni yükseltilmiş versiyonunu sergilemek için büyük bir parti hazırladı. Büyük parti: Bunun yenilenmesi İngiliz temalı tatil köyü iki yıl sürdü ve Las Vegas’ın Kumları sonunda birçok VIP konuğa tanıtma şansım oldu. Yolculuk başlıyoradı gibi olay Diyor. etkinliğin başlangıcını kutladı. Sands China Ltd oyun lisansıbu […]

Daha fazla