Petersburg satıcılardan potansiyel bir kumarhane için teklif istiyor

12 Şubat sabah saatlerinde Petersburg, potansiyel kumarhane referandumunun yasal onayını bekleyerek resmi olarak evrak teslim etme sürecini başlatacak.

Teklif Talebi:

Sırasında ilk evrak süreciTHE Petersburg şehri resmen gönderecek Teklif Talebi (RFP) olası casino geliştiricilerine anahtar adım tüm süreçte. Yukarıda belirtilen RFP’ye gelince, yukarıda adı geçen şehir tarafından Şubat ayında açıklanan açıklamaya göre, “bir destinasyon tesisi, gayrimenkul geliştirme, perakende satış, etkinlik mekanı ve kumarhaneyi” içerecek “kapsamlı bir ekonomik kalkınma projesi” için teklifler aranıyor. 11’inci. .

İlgili olarak RFP, Karara ilişkin üniter oylama 9 Şubat’ta yapılan Kent Konseyi özel toplantısında. Ancak aynı günün erken saatlerinde Virginia Senatosu resmi olarak tasarıyı onayladı bu, Petersburg’u Kumarhanelere ev sahipliği yapan 5 şehrin listesi konumlanmış taktik parçalar İtibaren Virjinya. Ayrıca, beklenen Delegeler Meclisi Söz konusu Senato tasarısını geçirecek ve bunun gerçekleşmesi bekleniyor. Vali Glenn Youngkin resmen imzalayacak.

Tüm yürütme ve yasama engellerinin kaldırılması halinde, söz konusu şehir kumarhaneye ilişkin olarak mümkün olan en kısa sürede, yani önümüzdeki Kasım ayında resmi olarak oy kullanabilir.

Yeni rota:

Bu sefer Petersburg bir adım atıyor farklı yaklaşım Geçen yılla karşılaştırıldığında, söz konusu şehir bir süreliğine ağır bir şekilde eleştirilmişti. şeffaflık eksikliği bir seçim yaparken olası kumarhane satıcısı hepsi bu hukuk savaşı ile Richmond 5. sıra için. Ancak seçmenlerinin 3 yıl önce yani 2021’de yapılan ilk referandumu reddettiği ev sahibi şehrin ilk tercihi Richmond, sonunda ortaya çıktı. muzaffer Bahsi geçen savaşta. Ancak Richmond seçmenleri soruyu geçen yılın Kasım ayında ikinci kez tekrar reddettiler.

Ayrıca, Petersburg’un listeye dahil edilmesine resmi olarak sponsor olmak, Senatör Lashrecse Aird, D-Petersburg resmen yola çıktık senatör koalisyonu. O grup katıldı Senatör Louise Lucas, D-Portsmouth2023’te Petersburg’a karşı çıkan kumarhanem var ana nedeni önceki yol olan sınırları içinde Senatör Joe Morrissey konuyu ilerletti. Bu anlamda geçen yılın haziran ayında Aird resmen mağlup Morrissey’de Demokratik ön seçimler.

Senato’nun referandum mevzuatına ilişkin müzakereleri sırasında birçok milletvekili, Petersburg’un süreçte şeffaflık sözünü tutacağını umduklarını vurguladı. ikinci İlerleme endeksi.

Söz konusu 11 Şubat açıklamasında Aird, şundan ötürü övüldü:Merkez Rol Petersburg’un Genel Kurul mevzuatına ev sahibi şehir olarak dahil edilmesini desteklemek için.” Bu bağlamda basın bülteninde şunlar belirtiliyor: “Bu yasama dönüm noktası, Petersburg yetkilileri ile Senatör Aird arasında tasarıyı ilerletme ve toplumun katılımını ve desteğini teşvik etme yönündeki işbirliği çabalarını yansıtıyor.”

Delegeler Meclisi’nin bu oturumunda bir önceki yıla kıyasla herhangi bir değişiklik olmadı. beraberindeki fatura. … Kim Taylor, R-Dinwiddie İlçesiSenato yasasını değiştirmeye karar verdi birincil enstrüman ve bunu yapmaya kararlıdır destek olmak Odasına geçişi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

SkyCity, kara para aklamayı önleme suçlamaları nedeniyle Yüksek Mahkeme’ye çıkacak

SkyCity Entertainment Group’a milyonlarca dolara mal olan kara para aklama ve kumar iddialarının ardından, Okyanusya’nın en büyük kumarhane şirketlerinden biri bir kez daha yasal sonuçlarla karşı karşıya kaldı. Şirketi ilgilendiren ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) ve Terörizmin Finansmanıyla Mücadele (CFT) yasalarına atıfta bulunan en son hukuk davasında, Avustralya Dışişleri Bakanlığı’nın SkyCity’deki yönetim pozisyonunu devralacağı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wyoming’deki çevrimiçi kumarhane kumarı yasallaştırılmak üzere

Wyoming’in oyun pazarı hızla büyüyor ancak eyalet, çevrimiçi kumarhane kumarı da dahil olmak üzere diğer kumar türlerini genişletmek için çok çalışıyor. Wyoming’de Çevrimiçi Kumarın Yasallaştırılması: Temsilciler Jon Corrado, Roberto Davisve diğerleri sponsorlu Ev Tasarısı 120 onaylandığı takdirde önemli ilerleme kaydedilmesine olanak sağlayacak çevrimiçi kumarhanelerde kumarın yasallaştırılması eyalette. Eyalette kumar 2021’den beri yasal. Vali Mark Gordon […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao, Ay Yeni Yılında 960.000 ziyaretçi bekliyor

Makao hükümetinin yöneticisi Maria Helena de Senna Fernandes’e göre, 8 günlük Ay Takvimi Yeni Yılı boyunca en az 960.000 kişinin, günde ortalama 120.000 ziyaretçinin Makao’yu ziyaret etmesi bekleniyor. Turizm Ofisi (MGTO). Ana otellerde neredeyse tüm odalar zaten rezerve edilmiştir: Otellerde doluluk oranının normale dönmesi bekleniyor neredeyse %90 yukarıda belirtilen Yeni Yıl kutlamaları sırasında 10 Şubat […]

Daha fazla