Play n’ GO, Connecticut oyun lisansını aldı

İsveçli birinci sınıf oyun sağlayıcısı Play’n GO, düzenlemeye tabi ABD pazarlarında hızlı büyümesini sürdürmek için ABD’nin Connecticut eyaleti için bir oyun lisansı aldı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dördüncü oyun lisansı:

ONLAR Connecticut lisans oyun devinin fethinde dördüncü gönderiyi işaret ediyor ABD yetki alanları ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki son düzenleyici onayları takip eder New JerseyMichigan ve Batı Virjinya. en başından Kuzey Amerikalı çevrimiçi slot oyunlarının sağlanması için lisans şu adresten satın alınmıştır: Oyna ve git Kanada eyaletinde ontario 2022’de bu iGaming endüstri lideri, momentumu genişletmek için kullandı ABD yetki alanlarında ve bölgedeki baş döndürücü pazar payını hedefleyerek büyüyen Kuzey Amerika dikeyini meşgul ediyor.

Favori Oyuncu İçeriği:

Sağlayıcı, içeriğin sağlanmasını yalnızca birkaç ABD operatörü ilgili lisans alımlarında, Oyna ve git gibi oyunlar Ölüler Kitabıçoktan oldular Kuzey Amerikalı oyuncuların favorileriKuzey Amerika bölgesindeki en popüler on oyun arasına girecek. Oyna ve GİT gereksinimlerini karşılamak için 2023’te 50’den fazla çevrimiçi slot oyunu yayınlamayı planlıyor. Dünya çapında düzenlenmiş 25 yetki alanıKuzey Amerika şirketleri dahil.

Stratejik niyet:

ONLAR İsveççe şirket halihazırda düzenlenmiş pazarda öncü bir role sahip olmuştur. Danimarka o zamandan beri başvurulacak içerik sağlayıcısı olarak kalmak. Geçen sene, Oyna ve GİT başka bir hac yolculuğuna yelken açtı, okyanusu geçti ve yerleşti Amerika Birleşik Devletleri tarafından düzenlenen dört pazargörünüşe göre bölgede uzun süre kalmak için hazırlanmış.

En son lisans onayı hakkında yorum yapmak, Magnus OlssonPlay’n GO’nun Ticari Direktörü, dedi ki: “ABD iGaming pazarına daha fazla erişim elde etmek, şirketin ana odak noktası olmuştur, bu nedenle Connecticut’ı ABD hamlemize ekleyebilmek harika.”

Olson şöyle devam etti: “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çevrimiçi oyun operatörleri, özellikle New Jersey, New York ve Connecticut tri-state bölgesi gibi pahalı medya pazarlarında, maliyetli satın almaları azaltmak için elde tutma stratejileri arıyor. Play’n GO oyunlarını Connecticut’a getirebilmek – endüstrinin elde tutma için en iyi içeriği – operatörlerin ve oyuncularının kulaklarına müzik gibi gelecek.”

Ekledi: “Stratejimiz, dünyadaki düzenlenmiş tüm pazarlarda en iyisi olmaktır. Connecticut’taki yeni lisansımız, hâlihazırda başarılı olduğumuz ve başlamak için sabırsızlandığımız 25’ten fazla düzenlemeye tabi pazara katkıda bulunuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Stakelogic’in Money Track 2’sinde Fütüristik Soygun’a Katılın

Malta merkezli yenilikçi bir iGaming sağlayıcısı olan Stakelogic, piyasaya sürülmüş Money Track 2, devamı niteliğindedir. vurmak Steampunk ve kıyamet sonrası haydutların bir Vahşi Batı kasabasından ayrılan bir treni soymaya çalıştıkları Vahşi Batı temasıyla birleştirilmiş bir soygun teması gibi farklı kavramların bir karışımını içeren orijinal Money Track. Olağanüstü görseller: Adına sadık kalarak, ana teması yuva adı […]

Daha fazla