Play n’ GO, Connecticut oyun lisansını aldı

İsveçli birinci sınıf oyun sağlayıcısı Play’n GO, düzenlemeye tabi ABD pazarlarında hızlı büyümesini sürdürmek için ABD’nin Connecticut eyaleti için bir oyun lisansı aldı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dördüncü oyun lisansı:

ONLAR Connecticut lisans oyun devinin fethinde dördüncü gönderiyi işaret ediyor ABD yetki alanları ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki son düzenleyici onayları takip eder New JerseyMichigan ve Batı Virjinya. en başından Kuzey Amerikalı çevrimiçi slot oyunlarının sağlanması için lisans şu adresten satın alınmıştır: Oyna ve git Kanada eyaletinde ontario 2022’de bu iGaming endüstri lideri, momentumu genişletmek için kullandı ABD yetki alanlarında ve bölgedeki baş döndürücü pazar payını hedefleyerek büyüyen Kuzey Amerika dikeyini meşgul ediyor.

Favori Oyuncu İçeriği:

Sağlayıcı, içeriğin sağlanmasını yalnızca birkaç ABD operatörü ilgili lisans alımlarında, Oyna ve git gibi oyunlar Ölüler Kitabıçoktan oldular Kuzey Amerikalı oyuncuların favorileriKuzey Amerika bölgesindeki en popüler on oyun arasına girecek. Oyna ve GİT gereksinimlerini karşılamak için 2023’te 50’den fazla çevrimiçi slot oyunu yayınlamayı planlıyor. Dünya çapında düzenlenmiş 25 yetki alanıKuzey Amerika şirketleri dahil.

Stratejik niyet:

ONLAR İsveççe şirket halihazırda düzenlenmiş pazarda öncü bir role sahip olmuştur. Danimarka o zamandan beri başvurulacak içerik sağlayıcısı olarak kalmak. Geçen sene, Oyna ve GİT başka bir hac yolculuğuna yelken açtı, okyanusu geçti ve yerleşti Amerika Birleşik Devletleri tarafından düzenlenen dört pazargörünüşe göre bölgede uzun süre kalmak için hazırlanmış.

En son lisans onayı hakkında yorum yapmak, Magnus OlssonPlay’n GO’nun Ticari Direktörü, dedi ki: “ABD iGaming pazarına daha fazla erişim elde etmek, şirketin ana odak noktası olmuştur, bu nedenle Connecticut’ı ABD hamlemize ekleyebilmek harika.”

Olson şöyle devam etti: “Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çevrimiçi oyun operatörleri, özellikle New Jersey, New York ve Connecticut tri-state bölgesi gibi pahalı medya pazarlarında, maliyetli satın almaları azaltmak için elde tutma stratejileri arıyor. Play’n GO oyunlarını Connecticut’a getirebilmek – endüstrinin elde tutma için en iyi içeriği – operatörlerin ve oyuncularının kulaklarına müzik gibi gelecek.”

Ekledi: “Stratejimiz, dünyadaki düzenlenmiş tüm pazarlarda en iyisi olmaktır. Connecticut’taki yeni lisansımız, hâlihazırda başarılı olduğumuz ve başlamak için sabırsızlandığımız 25’ten fazla düzenlemeye tabi pazara katkıda bulunuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla