Play’n GO, Honey Rush 100’ü Başlattı; 2 ABD pazarına girin

İsveç merkezli önde gelen bir iGaming sağlayıcısı olan Play’n GO, mevcut oyuncularına hitap etmek ve yeni oyuncular çekmek için çok çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda, yakın zamanda Honey Rush 100 adlı yeni bir slot yayınladı ve Kuzey Amerika’da genişleme için Rush Street Interactive (RSI) ile ortaklık kurdu. Yeni ortaklık, sağlayıcının popüler slot oyunlarının RSI’nin çevrimiçi kumarhane ve spor bahisleri platformu BetRivers’a sorunsuz bir şekilde entegre edildiğini ve daha fazla oyunun ve RSI’nin faaliyet gösterdiği diğer eyaletlerin yılın ilerleyen zamanlarında kadroya katıldığını görüyor.

Yeni slot sürümü:

tatlım acele 100parçası 100 yuvalık seribu bir arı teması yuva bir çizgi film arı kovanı, bir çayır ve birçok olağanüstü özelliği içeren. Oyun, oyuncuların farklı çiçekler, bazı ağaçlar ve tabii ki bol miktarda yeşillik görebildikleri, yukarıda belirtilen çayırda gerçekleşir. Ayrıca oyun herhangi bir cihazda oynanabilir ve film müziği genel atmosferi tamamlar.

Kazanmak için oyuncular, bir ızgara üzerinde birbirine bağlı en az 5 eşleşen sembolden oluşan perler oluşturmalıdır. 7 makaralar ve 4-5-6-7-6-5-4 sıraları ve oyunun ödeme hatları yerine küme tamirciye ödeme yapar. Ayrıca …. sahip yüksek oynaklık ve bir varsayılan değer RTP İtibaren %96,2.

Düşük değerli temel semboller 4 Sinek iken, yüksek değerli bonus sembolleri Gümüş Para, Bronz Para, Altın Para ve Elmas’tır. Kombinasyonu 5 düşük veya yüksek değerli bonus sembolleri 0,1x ila 0,5x değerindedir ve oyuncunun listelenen 37 sembolün bir kombinasyonu için bahsini 10x ve 50x’e yükseltir.

Özellikler açısından, vardır:

  • şelaleler – kazanan bir deste her göründüğünde, ödeme yapan semboller konumlarından kaybolur ve konumları boş bırakır. Ardından, söz konusu pozisyonları doldurmak ve yeni kazanma havuzları oluşturmak için yeni semboller düşer. Görünürde kazanan küme kalmadığında bu özellik durur;
  • Bahşiş ölçer – bu özellik, yukarıda belirtilen özellikten kaldırılan kazanan sembollerle doldurulur. Belirli koleksiyon seviyelerine ulaşıldığında koloninin farklı özellikleri ödüllendirilir. Ancak, daha fazla kazanan kombinasyon olmadığında, sıraya alınan Koloninin tüm özellikleri etkinleştirilir, örneğin: a İnsansız hava aracı kolonisi 30 sembol topladıktan sonra birinci seviyede sıraya alınır. 60 sembol topladıktan sonra oyuncular ikinci seviyeye geçerler. işçi kolonisi sırada. Üçüncü ve son seviyeye geçmek için oyuncuların 90 sembol toplaması gerekir ve işte o zaman Koloni Kraliçesi sırada;
  • koloninin özelliği – etkinleştirildiğinde, bu “klonlar” merkezi sembol, minimum bir küme oluşturur 7 etrafındaki eşleşen semboller. Benzer şekilde, bir işçi kolonisi minimum 10-15 sembol boyutunda bir küme oluştururken, bir Kraliçe Kolonisi, 20 yaşında 37 sembol;
  • Yapışkan Vahşi özelliğiVahşi sembol diğer tüm sembollerin yerine geçer. Bir Yapışkan Vahşi, kazanan bir gruptaysa, boşalan konuma sığdırmak için aşağı doğru hareket eder. Izgaranın alt kenarına ulaştığında bal kabına düşerek kazanma çarpanını +1 artırır. Wilds ile dolu tam bir ızgara, bir oyuncunun bahsinin 500 katı değerindedir;
  • fazla ücret – oyuncular 90 sembol biriktirdiğinde, Rush Metre Aşırı Yükleme moduna giriyor. Bir Aşırı Yükleme sırasında toplanan her 15 ek sembol için, merkezi sembol bir yükseltmeye tabi tutulur. Bu güncelleme işlemi artık devam etmesi mümkün olmayana kadar devam eder. Oyuncular maksimum güçlendirme sayısına ulaşmayı başarırsa, küresel çarpan +3 artar. Drone Colony özelliği etkinleştirildikten sonra, ekranın alt kısmına inen her Wild, çarpana +2 ekler. İşçi Kolonisi ve Kraliçe Kolonisi özelliklerini tamamladıktan sonra, düşen wild’lar çarpana +3 kazandırır. Çarpanın ulaşabileceği maksimum değer x100’dür.

hakkında yorum yapmak öğle yemeği, George Olekszy, Oyun Tutma Yöneticisi at Oyna ve GİTdedi ki: “Honey Rush 100, gerçek bir devam filminin nasıl olması gerektiğini temsil ediyor. Bu yuva, orijinal yuvayı harika yapan her şeyin üzerine kuruludur ve sunum ve özellikler açısından onu 100’e yükseltir. Drone kolonisinin yetenekleri, aşırı yük ölçer ve güçlü x3 çarpanı ile birlikte oyunculara büyük ödüller kazanmaları için birçok fırsat sunar.

Yeni işbirliği:

Bahsi geçen ortaklık ile Play’n GO, Kuzey Amerika’daki uzantısına devam etmek istiyor, özellikle hedef pazarlar artık New Jersey VE Michiganve en son içeriğini yeni kitlelere tanıtın. Olacak yukarıdaki popüler başlıkların örnekleri barındırılan BetRivers platformunda: Ateş Joker, Merlin’in yükselişi VE KISS Kaya bobinleri.

Ancak, sağlayıcı aa’ya adanmış olduğundan “doğrudan entegrasyon stratejisi” Tanınmış ABD şirketi ile bu ittifak, ticari anlaşmaya ek olarak, operatör tarafından öngörüldüğü gibi teknik anlaşmayı da sağlayacaktır. “doğrudan entegre edin” üzerinde KSS platformu.

hakkında yorum yapmak Dernek, Play’n GO’da satış müdürü, Magnus Olsson, yorum yaptı: “Oyunlarımızın ABD pazarına güçlü bir şekilde hitap edeceğine her zaman güçlü bir şekilde inandık ve Kuzey Amerika’nın en deneyimli ve güvenilir çevrimiçi operatörlerinden biri olan Rush Street Interactive ile bu ortaklık, oyunlarımızı bu kitleye tanıtmak için harika bir fırsat. Play’n GO’da yaptığımız her şeyde oyuncu güvenliği ilk sırada gelir ve CSR’nin güvenli ve düzenlenmiş bir iGaming endüstrisine olan bağlılığı, onları bizim için mükemmel bir ortak yapar. BetRivers çevrimiçi oyuncuları için eğlence deneyimini başlatmaktan ve daha da geliştirmekten heyecan duyuyoruz.”

Öte yandan RSI, portföyünü Play’n GO tarafından oluşturulan en iyi içerikle birleştirmenin getirdiği popülerliğin tadını çıkaracak, tamamen özelleştirilmiş ve ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde uyarlanmıştır, yani gelecekte şirket, Kuzey Amerika’daki varlığını daha da güçlendirecek ve oyun kitaplığını genişletecek. Ayrıca portföyüne yeni, yayınlanmamış içerik ekleyerek oyuncu katılımını artıracaktır.

Ayrıca ortaklık hakkında yorum yapan, Rush Street Interactive’in CEO’su, Riccardo Schwartzdedi ki: “BetRivers’ta oyuncularımıza sürükleyici ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyoruz, bu nedenle Play’n GO ile olan bu ortaklık, teklifimizi Play’n GO’nun popüler oyun portföyünü içerecek şekilde genişletmek için çok mantıklı. Play’n GO’nun etkileyici bir oyun kataloğu var ve onların yüksek kaliteli ve yenilikçi oyunlarını BetRivers’taki oyuncularımıza sunmaktan heyecan duyuyoruz. Birlikte nice başarılı yıllara inşallah.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla