Play’n GO, Hugo serisinde yeni bir slot olan Hugo Legacy’yi piyasaya sürüyor

Çocukluğa geri dönme ve sevgili üç parmaklı trol Hugo’yu hatırlama zamanı. Play’n GO ve Hugo Games A/S arasındaki işbirliği bir kez daha verimli oldu ve şirket, Hugo slot serisinden bir oyun daha çıkardı, Hugo mirası.

çok sevilen trol:

Bu altıncı oyun dizide. Her şey 2016’da başladı Hugh Serbest bırakıldı. Oyunun büyük başarısından sonra, Hugh 2 (2017), Hugh Golü (2018), Hugo’nun Macerası (2019), e hugo sepeti (2021) yayınlandı. Bunu yeni takip ediyor Hugo mirasıünlünün 30. yılını kutluyor Trol Hugh.

Sayesinde Gelişmiş şirket IP’lerioyun ve mekanik her yeni sürümde daha iyi hale geliyor.

Oyun ön tarafa yerleştirildi 7×7 ızgara ve önceki sürümün heyecan verici oynanışını takip eder, hugo sepeti. Hugo ve arkadaşları, John Paul VE Ferdinandkarşı savaşıyorlar Scylla VE Don Crocco bir kez daha ve oyuncunun görevi onlara yardım etmektir.

ana görev Dinamit, Eski Boşluk, Altın, Anahtar, Elmas veya Karakter sembollerini kaldırarak zafere ulaşmaktır. bonuslar eğer kilidi açılırsa aşırı yük ölçer dolu. Her karakterin, oynanışı büyük ölçüde etkileyebilecek kendi özellikleri vardır ve bunu yapma şansı yüksektir. her beceriyi yükselt bir kez gerekli

Şarj işlevi:

Ana karakter 15 Yük topladığında, Yükleme işlevi beş ila sekiz wild ekleyerek tetiklenir. İkinci kez tetiklenirse, iki ila beş arası düşük ücretli sembol, yüksek ücretli sembol haline gelir. Ancak üçüncü aktivasyon, diğerleri yok edilirken Scylla’nın bir veya iki wild’ı korumasına yol açacaktır.

Dahası da var: dördüncü Yük, Fernando’nun bir sembol türünü Vahşi olarak değiştirmesini sağlayacak ve beşinci, Jean Paul’ün kazanan Kümeler oluşturmak için sembolleri çoğaltmasını gerektirecek.

Ücretsiz döndürme:

35 ile 50 arasında ise Scilla ve Don Croco’nun sembolleri toplanır, beş kademeli ücretsiz döndürmenin kilidi açılır ve ardından ek bedava dönüşler birden fazla sembol toplanırsa. Bu tur, oyuncuya kazançlarını kumar oynama fırsatı vererek potansiyel ödülleri büyük ölçüde artırmalarına olanak tanır.

Bu ücretsiz döndürme organizasyonu, oyunculara popüler olanı hatırlatabilir Viking rün sanatı yuva, 2017’de yayınlandı. bir tur bedava dönüşsemboller ızgarada bir kez daha görünebilir ve oyunun kazanma potansiyeli daha da artar.

George Olekszy, Play’n GO Oyun Tutma Başkanı, dedi: “Hugo Legacy çok iddialı bir slot. Bu oyun, orijinal Hugo (2016), Hugo 2 (2017), Hugo Goal (2018) ve Hugo’s Adventure (2018) filmlerinden unutulmaz yüzleri geri getirerek hayranları harika karakter selamları ve Hugo karakter listesinden referanslarla ödüllendiriyor. .2019). ). Hugo the Troll’ün 30. doğum günü olduğu için IP’yi, medya franchise’ını ve slotlarını bu gerçekten dinamik başlıkla onurlandırmak için uygun. Charge’ın özellikleri ve karaktere özgü yetenekleri oldukça harika.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Inspired Entertainment ve Fanduel ortaklığını genişletiyor

New York merkezli lider B2B oyun sistemleri, çözümleri ve içerik sağlayıcısı Inspired Entertainment Inc., yine New York merkezli Kuzey Amerika’nın önde gelen iGaming şirketi FanDuel ile olan ittifakının genişlediğini duyurmaktan mutluluk duyuyor Inspired’ın resmi basın açıklamasına göre, Michigan, Pennsylvania, Ontario ve en son New Jersey gibi düzenlemeye tabi dört büyük Kuzey Amerika pazarındaki en iyi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Everygame Poker Lightning Bitcoin mevduatları büyük bir sorun

Everygame Poker, çeşitli slotlarda ücretsiz çevirmeler verme konusunda oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! Bu sefer, 11-18 Eylül arasındaki önümüzdeki hafta boyunca, Lightning Bitcoin kullanarak para yatıran slot oyuncularını, iki Betsoft slotunda ek 30 bedava dönüşle ödüllendirecek. Bankayı al VE İkizler Joker. Ancak bahis şartı 30x ve maksimum para çekme miktarı 250$’dır. Ayrıca oyuncular 11 Eylül’den 17 […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Play’n GO, Scales of Dead video slotunu piyasaya sürüyor

Piyasanın önde gelen oyun geliştirme stüdyolarından biri olan Play’n GO, yepyeni çevrimiçi slot oyunu Scales of Dead’i piyasaya sürdü. Sağlayıcının çok popüler slotunun devamını temsil eden slot Ölü Slot serisi, klasik bir deneyim arayan oyuncular için tonlarca eğlence vaat ediyor ve şimdi olağanüstü bir iGaming deneyimi sağlamak için bir dizi heyecan verici karakter ve özellikle […]

Daha fazla