Play’n GO, Ronin’s Honor’dan yeni aksiyon dolu slot

Bir savaşçı, diğerlerinin üzerine çıkmadıkça ve bir fırtınanın ortasında güçlü durmadıkça işe yaramaz.

Eski Japonya’ya hoş geldiniz. Play’n GO’nun son versiyonunda fırtına, mücadele ve aksiyon sizi bekliyor. Ronin’in onuru.

Bağımlılık yapan oyun:

Şirketin portföyüne eklenen bu yeni premium slot oyunları ile macerada size rehberlik eder RoninAhhem ninja hem de samuray tarafından eğitilmiş ve becerilerini mükemmel şekilde bilen arrior ve özgür samuray.

cesur ninja Hannya o Ronin’in baş düşmanı ve samuraylara yardım etmelisin savaşı kazan ninja ile. Bu temalı slot oyunu için ana ilham kaynağı klasik samuray filmleri. Bu filmlerin hayranları kesinlikle aşık olacak bu yeni video yuvaları. Playn’GO oyunlarının sadık hayranları oyunla bir benzerlik bulabilir Kyubiko’nun Hikayesigeçen yıl piyasaya sürülen ve büyük ölçüde onun sayesinde kısa sürede bir hit haline gelen doğaüstü tema ve fantastik mekanik.

Nasıl oynanır:

Ronin’in onuru aynı zamanda en iyi Play’n GO sürümlerinin tüm aksiyonu ve harika özelliklerini getiriyor. Bir oyuncunun ilk görevi toplamaktır. üç eşleşen sembol kazanmak için Ancak, oyundan daha fazlasını istiyorsanız, Gizemli bölünmüş semboller. Makaralara indiklerinde ikisi de olabilir yığılmış veya bölünmüş. Nasıl göründükleri kaderlerini belirleyecek. Görevleri, birçoğunu yaratmaktır. Dinamik ödeme yollarıbundan sonra ana karakterin kılıcını oyunla eşleştirecekler.

Yeterince şanslıysanız, bulacaksınız üç Scatter. Hemen tetikleyecekler Dövüş Ücretsiz Döndürme Bölümü. Ardından, makaraların sol tarafında bulunan Ronin savaşmaya başlayacak. yığılmış vahşiler, Hannya’yı temsil ediyor. her karakter vardır üç hayatve Ronin vahşi doğayı bölerse Hannya’dan bir can alınabilir.

Hannya nihayet yenildiğinde, oyuncu bir tane alır. Garantili kazanan dönüş. Ancak, Wild’lar bütün olarak kalırsa, oyuncu hayatını kaybetmek.

söz konusu olduğunda sınır yoktur Ücretsiz Döndürmelerle Mücadeleböylece düşmanınızla ölümüne savaşabilirsiniz.

Heyecan verici ve aksiyon dolu slotlar:

Bu oyun harika bir ek Çevrimiçi kumarhane birçok popülerden oluşan yazılım geliştirici portföyü aksiyon dolu slot oyunları Örneğin vahşi tetik, Silahşör yeniden yüklendive son sürüm Gladyatör Oyunu: İsyan.

George Olekszy, Oyun Tutma Başkanı Oyna ve GİT, dedi ki: “Ronin’s Honor tamamen eğlenceli. Bu slot herkes için olsa da, meraklılar bu başlık ile kendilerini evlerinde hissedecekler. Savaş mekaniği ve gizemli semboller bu slotu gerçekten yükseltiyor ve bundan daha fazla gurur duyamayız. Ronin’s Honor’un hikaye anlatımını ve özellikleri harmanlama şekli mükemmel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla