Play’n GO yeni çevrimiçi slot Sparky & Shortz Hidden Joules’u piyasaya sürüyor

Play’n GO, heyecan verici yeni sürümleriyle hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Şelale ızgarasının yepyeni yuvasında, Gizli joule Sparky & Shortz.

Popüler oyunun devamı:

Birinden beri Oyna ve git çevrimiçi slotlar, Kıvılcım ve Kısaoyuncular arasında büyük bir başarı haline gelen şirket, yeni özelliklerle zenginleştirilmiş ve daha da ilginç bir devam filmi yayınlamaya karar verdi. Robot eski oyunun %100’ü tekrar burada ve sadık yardımcılarıyla birlikte nesli tükenmekte olan başka bir gezegeni kurtarma görevinde: oyuncular. Temel oyun sırasında ana hedef, kazanan kombinasyonlar oluşturmak içinbazı nadir türleri kurtarmaya ve gezegeni korumak için gereken kaynakları toplamaya yardımcı olacak güvenli.

Her şey yerleştirildi 7×7 ızgarave kazanan kombinasyonlar makaradan kaybolduktan sonra, kaskad oluşur ve hiç sembol kalmayana kadar semboller düşmeye devam eder. kombinasyon kalmadı.

Kazançlar doluyor güç ölçermakaraların yanında bulunan ve değerlerini artıran ONLAR Kazanç çarpanıbu da tüm oyunun kazanma potansiyelini artırır.

Oyuncu yeterince şanslıysa, dört farklı Vahşi özellik Ulaşılabilir. Wild sembolü kazanan kombinasyonun oluşumuna dahil edilirse, ızgarada görünen Mega semboller ve rastgele Wild’lar dahil olmak üzere bu Wild’ların kilidi açılır. Oyuncu dört Özellik Wild’ı indirmeyi başarırsa, Köpüklü olur Vahşi Kıvılcımgenişler ve olur 2×2 wild sembolü.

Büyük Bir Hayran Kitlesi Tarafından Sevildi:

Bu ilk oyun değil Oyna ve git kozmik macerave kesinlikle sonuncusu değil, çünkü bu oyunlar seyirciler arasında hızla popüler hale geliyor. Şirketin oyunları birleşiyor ilginç oyun ile heyecan verici özelliklerbu da onları şirketin geniş hayran kitlesi için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Oyun Tutma Yöneticisi İLE Oyna ve GİT, George Olekszydedi ki: “Play’n GO’da çoğumuz bilimkurgu türünün büyük hayranlarıyız ve uzak gezegenlerde ya da yıldızların arasında geçen oyunlar yaratmak ekibimiz için gerçek bir zevk. Hayranlarımızın birçoğunun da bu ahiret sevgisini paylaştığını ve bu oyunların içine dalmaktan zevk aldığını bilmek, heyecan verici maceralar yaratmamız için bize ilham veriyor. Sparky & Shortz Hidden Joules, oyuncuları bu büyüleyici robotların arkadaşlığına geri getiriyor ve bazı heyecan verici Özellik Vahşileri ile gerilimi yükseltiyor. Oyuncular ızgara akışını izledikçe ve kazanan kombinasyonlar oluşturdukça, heyecan gelmeye devam edecek ve heyecan verici bir deneyim yaratacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

ACMA, beş yasa dışı offshore çevrimiçi bahis sitesini engelledi

Avustralyalı yetkililer ülkedeki çeşitli yasa dışı kumar faaliyetlerine karşı mücadele etmeye devam ediyor ve şimdi yasa dışı offshore çevrimiçi kumar web sitelerini çökertmeye karar verdiler. Avustralya İletişim ve Medya Otoritesi (ACMA), bu web sitelerinden beşini kapatma kararı aldı ve bunların engellenmesi çağrısında bulundu. Avustralya Yasalarının İhlali: THE ACMA kumarhanelerin kapandığını keşfetti 2002 İnteraktif Kumar Yasası […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Lindar Media Limited, uyumsuzluk nedeniyle 690.947 £ para cezasıyla karşı karşıya

İngiliz kumarhane operatörü Lindar Media Limited, sosyal sorumluluk gerektiren işletme uygulamalarını ihlal ettiği ve Kumar Komisyonu tarafından belirlenen kara para aklamayı önleme prosedürlerine uymadığı iddiasıyla 690.947 £ para cezası ödemek zorunda kaldı. Basın açıklamasına göre iddialar, Kumar Komisyonu’nun Eylül 2022’de gerçekleştirilen uyumluluk değerlendirmesinin ardından yakın zamanda operatör lisansını incelemesi sonrasında ortaya çıktı. Ceza parası sosyal […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao kumarhaneleri Ekim ayındaki Altın Hafta boyunca daha da toparlanacak

Tarafından bildirildiği gibi Asya Oyunlarının İçindeMacau’daki oyun gelirinin önümüzdeki tatil döneminde %100 oranında toparlanması ve 2019’da gerçekleşen Ekim Altın Haftasında görülen seviyelere yaklaşması bekleniyor. Ayrıca bu, şehirdeki işletmelere gelir sağlamak için yeterli olmalı. “unutmak için bir ay”. Tahmin: JP MorganBir yatırım bankası, yukarıdaki öngörüyü 18 Eylül’de, bir yatırım bankasının tavsiyesi üzerine açıkladı. kanal kontrolleri O […]

Daha fazla