Play’n GO yeni Meksika temalı video slotu Luchamigos

Play’n GO yine iş başında! Artık oyuncular Meksika güreşi hakkında daha fazla şey öğrenebilecek ve hatta güçlü rakiplere karşı güçlerini test etmek için ringe adım atabilecekler. Luchadore’lar savaşa hazır!

Luchamigos – arkadaşlığın hikayesi:

İçinde Luchamigosyeni video yuvaları itibaren Play’n GO stüdyosuüç arkadaş Gran Chico, Roco Elastico ve Muchos Salvajes kazanmaya çalışıyor Lucha Libre şampiyonası. Ancak bir sorunları var: rekabet edemeyecek kadar zayıflar. Neyse ki, bir çözüm buluyorlar – sihirli biber bu da onlara rekabet etmek ve hatta turnuvayı kazanmak için gereken gücü ve becerileri verir.

Lucha Libre Meksika’da çok ünlüdür. Katılımcılar renkli ve canlı maskeleri ve olağanüstü akrobasileriyle tanınırlar. Tüm deneyim eğlenceli ve zorlu ve bu 5×4 yuva aynısı.

semboller canlı ve renkli – tüm tema ve duvar kağıdının yanı sıra. Pastanın üzerindeki krema harika özellikler kazanma şansını artıran ve genel oyuncu deneyimini geliştiren, örneğin Güçlü biber dönüşleriONLAR Son sıcak turgereklidir Vahşi sembol bonusu her karakterin alabileceği.

Temel oyun sırasında, oyuncu bu özellikleri etkinleştirmeye çalışmalıdır. Eğer biber dökülmesi arazi, en iyi şey görmek olurdu Vahşi sembol Luchador’un gücünü şu şekilde göstermesine izin verecek şekilde yanında yığılmış bir Wilds makarası, 2×2 Mega Vahşiveya ayrıca dört Vahşi tahtada herhangi bir yerde görünebilir.

son metre mümkün olduğunca doldurulmalıdır. Dolu olduğunda birçok ek özellik aktif olacaktır. Bunların arasında Son sıcak turhangisi daha fazla verir Serbest sürüş VE vahşi kazanç oyuncuya En güçlü Wild, bir kazanma parametresi olarak kullanılacak, bu yüzden harika ödüller sizi bekliyor!

Yüksek beklentiler:

George Olekszy, av koruma başkanı İLE Oyun Oynamakdedi ki: “Hayranların Play’n GO portföyüne eklenen bu heyecan verici yeni ürünü deneyimlemesini görmek için sabırsızlanıyoruz. Luchamigos, oyunculara Meksika güreşiyle doğal olarak gelen kaotik ve aktif temaları korurken bazı harika bonus özellikler sunuyor. Luchamigos’taki Ultimate Hot Spins özelliği çok erişilebilir olacak şekilde tasarlandı ve oyuncuları zil çalana kadar Ultimate sayacını doldurmaya motive etti. Bu yüzden sıcak bir gösteriye hazırlanın ve unutmayın, en iyi halleri sadece bu biberler değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

İlgili şirketler 10 milyar dolarlık kumarhane gelişimini gözden geçirdi

Gayrimenkul geliştirme şirketi, İlişkili Şirketler, önerilen Hudson Yards kumarhane gelişimi için gözden geçirilmiş bir plan duyurdu. New York Post tarafından bildirildiği üzereŞirketin CEO’su Jeff Blau, önerilen 10 milyar dolarlık geliştirme projesinin, bölgenin yüksek konaklama gereksinimlerini karşılayacak bir oteli içerecek olan Wynn Resorts kulesinin inşasıyla başlayacağını söyledi. “New York City’deki en inanılmaz yüksek binalardan biri olacak,” […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

GiG CEO’su Richard Brown, yönetim kuruluyla birlikte istifayı kabul etti

Önde gelen bir iGaming teknoloji şirketi ve sektöre çözüm, ürün ve hizmet sağlayıcısı olan Gaming Innovation Group (GiG), şirketin liderliğindeki değişikliği duyurur. GiG’in resmi açıklamasına göre, Grup CEO’su Richard Brown, şirketin yönetim kurulu ile bunu yapmak için anlaştı. görevden istifa etmek 31 Aralık 2023’te. Stratejik gözden geçirme: Anlaşma aşağıdakileri takip eder: Gemide amacıyla Şubat ayında […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Çevrimiçi oyun deneyimini etkileyen faktörlerin belirlenmesi

Çevrimiçi veya kara tabanlı bir kumarhanede kumar oynamaya yeniyseniz, en iyi kazanma oranlarını sunan en iyi kumarhane oyunlarını merak ediyor olabilirsiniz. Çevrimiçi oyunlarda şans önemli bir rol oynar. Ancak, çevrimiçi kumarda başarı biraz şanstan fazlasını gerektirir. Farklı kumar oyunlarının farklı yöntemleri, teknikleri ve kazanma oranları vardır. Kazanma şansınızın diğerlerinden önemli ölçüde daha yüksek olduğu oyunlar […]

Daha fazla