Play’n GO yeni slot Captain Glum: Pirate Hunter’ı piyasaya sürüyor

Play’n GO’nun yepyeni slotunda yelken açın, açık denizleri keşfedin, büyük hazineyi bulun ve özgürlük için savaşın, Kaptan Glum: Korsan Avcısı.

Ünlü korsan grubu boyunca savaşın:

Bu slot aksiyon ve adrenalin dolu. Oyuncular dahil büyük savaşVE semboller ve animasyonlar dinamikler ve atmosfer ekleyin.

Ana karakter Kaptan Glumpeşinden uğursuzları çevreleyen tehlikeli sularda muhteşem hazineyi bulmaya çalışan neşeli adamları gelir. Kafatası Adası. Yolculukları sırasında tanışırlar. korsan kraliçenin ordusuve mücadelenin başladığı yer burasıdır.

Oyuncular bir galibiyet elde etmek istiyorlarsa, bulmaları gerekir. üç eşleşen gemi veya ahşap şekilli sembol.

vahşi gemi makaraların üzerine yerleştirilirler ve her dönüş, dalgalar tarafından itildikçe onları hareket ettirir. Kaptan Glum, ödülü güvence altına almak için onları bulmalıdır. Süreci kolaylaştırmak için, geliştiriciler dosyayı dahil ettiler. Altın Amiral Gemisi Korsan Gemisi Vahşi, oyuncu ona ulaşırsa kalıcı bir Wild haline gelebilir. Oyunun kazanma potansiyelini artırarak ödeme hatlarını tamamlamada çok yardımcı olabilir.

Her 20 turdan sonra, Kaptan nedeniyle karakteristik kilidi açılabilir, ancak yalnızca iki Scatter sembolü makaraya inin. Oyuncunun daha sonra yeni bir görevi vardır: yakalamak Vahşi Bağlan makaralarda yüzen ve daha da büyük kazançlar sağlayan.

Ücretsiz döndürmeler yine de tetiklenebilir üç Kafatası Dağılımı Toprak. Oyuncuya teslim olabilirler 10 bedava dönüş ve ikramiye turu, Korsanlar korsan avcılarına karşı. Tur tetiklenirse, oyuncunun yardımıyla rakibin mümkün olduğu kadar çok gemisini batırması gerekir. Çarpan harcı, bu da kazanma potansiyelini artırabilir. Ana hedef, raundu rakibinizden daha yüksek puanla bitirmek. İle ek zaferlerin kilidini açın x10 Sandık çarpma işlevi. Ödül olarak oyuncu, her biri çarpan içeren üç sandık arasından seçim yapabilir: x1, x2 veya x10.

İlk korsan rodeosu değil:

bu ilk değil Play’n GO deniz macerası. İstersen bu oyunayrıca kontrol et Tekne Bonanza, deniz avcısı, Altın Yelkenlerveya ünlü Kontrol kutusu VE Joker Roger 2korsanların yanında bir kez daha savaşma şansı bulacağınız yer.

George Olekszy, Oyun Tutma Başkanı Oyna ve GİTdedi ki: “Balık tutma ve deniz yuvaları yaparken eğlendik, bu yüzden şimdi yeni bir korsan macerasının zamanı geldi.” Captain Glum: Pirate Hunter’ın pek çok harika özelliği var. Bağlantılı ve Kalıcı Vahşiler, Kaptan Glum’un gemisinde bulabileceğiniz çok çeşitli araçları simüle eder. Korsanlar ve Korsanlar dövüş modu da işleri bir sonraki seviyeye taşıyarak oyuncu deneyimini artırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Fransız milletvekilleri yeni çevrimiçi kumarhane yasa tasarısını inceleyecek

Bu haftanın başlarında, Fransa’daki çevrimiçi kumarhanelerin resmi olarak yasallaştırılmasına yol açabilecek yasa tasarısı 1248, Demokratik Hareket partisinden Philippe Latombe tarafından tanıtıldı ve şimdi inceleme bekleniyor Fransız Ulusal Meclisi tarafından. Fransa’da düzenlenmiş bir çevrimiçi kumarhane pazarının açılmasının önünü açmak: Bill 1248’in tanıtımıyla birlikte, düzenlemeye tabi çevrimiçi kumarhane pazarının resmi açılışı için zemin hazırlamaya şimdiden başladı. Fransa. […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Red Tiger, BTG tarafından desteklenen yeni bir çevrimiçi slot yayınladı: Egypt Megaways

Devasa piramitlerin ve anıtların altında bir yerlerde gizlenmiş tüm sırları ve büyük güçleri ile mistik Antik Mısır, birçok kişiye ilham kaynağı olmuştur. Kızıl KaplanEvolution Gaming Group AB’nin bir parçası olan ünlü şirket, son sürümüyle kulübe katıldı. Mısır Megayollarıoyuncuları efsanevi medeniyetin sırlarının açığa çıkacağı bir maceraya çıkarıyor. Mistik Antik Mısır’ı keşfedin: Bu oyunun size sunacağı çok […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Plays, Sticky Bees’i piyasaya sürdü ve Hollanda anlaşmasını uzattı

Global Olarak Tanınmış iGaming İçerik Sağlayıcısı, Pragmatic Play, Serbest bıraktı ONLAR Yapışkan Arılar™ sulu bir deneyime dönüşen popüler meyve sembollerini seven dünyanın her yerinden oyunculara daha fazla eğlence getirmek için slot oyunu. Slotun yeni sürümünün, oyuncuların bazı kazançlı ödüller vaat eden bal-tatlı bir deneyim yaşamaları için titizlikle hazırlanmış olduğu bildiriliyor. Popüler semboller: ONLAR yuva aracılığıyla […]

Daha fazla