Playson, Giza Nights: Hold And Win slotunu sunar

13 Nisan’da playsonoyunların ve sorumlu kumarın önde gelen geliştiricisi destekçiSilema, Malta merkezli, resmen yayınlandı Giza Nights: Hold And Win, piramitler ve firavunlar da dahil olmak üzere eski Mısır kültürünü betimleyen Mısır temalı bir slot oyunu.

Sağlayıcının önceki Beklet ve Kazan isabetleri şunları içerir: Spirit of Egypt – tutun ve kazanın VE Luxor Gold – tutun ve kazanın.

Mistik görüş:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva Antik Mısır veya daha doğrusu Antik Giza, güçlü firavunların hüküm sürdüğü ve oyuncuların ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir macera için zamanda yolculuk yaptıkları, gizemli olaylarla dolu bir yer. Ancak Playson, gerçek macera geceleri gerçekleştiği için buraya bir değişiklik ekledi!

Oyun müzikleri oyunun atmosferini tamamlıyor.

Kazanmak için oyuncular, dinamik bir şekilde soldan sağa en uzak sütundan geçerli ödeme çizgilerinin ardışık konumlarında 3’ten fazla eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. 5×3 ızgara bu teklifler 25 ödeme çizgisi.

Düşük ücretli temel semboller Jack, Queen, King ve Ace poker kartlarıdır, yüksek ücretli bonus sembolleri ise Hook and Flail, Ankh, Eye of Ra ve Horus sembolüdür. Beş düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 0,2x İLE 2 kere bir oyuncunun bahsi, tüm yüksek değerli bonus sembolleri değerindeyken, 4x, 6x, 8x VE 10x bir oyuncunun bahsi, artan sırada.

Oyun yüksek volatiliteye sahiptir ve %95,96 RTPmaksimum galibiyet 5844x bir oyuncunun bahsi ve oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Piramitler olarak da bilinen vahşi semboller, tüm normal sembollerin yerine geçer ve tüm makaraları kaplayabilir. 3+ Wild sayısı karışımı 0,6x İLE 12x bir oyuncunun bahsi.

Dağılım sembolü – Böcekler olarak da bilinen dağılımlar, arazi makaralar 2, 3 ve 4 ve Free Spins özelliğini tetikleyebilir. 3 Scatter sayısının kombinasyonu 1x bir oyuncunun bahsi.

İtme sembolü– bu semboller sadece orta makaraya gelir temel oyun sırasında ve bedava döndürmeler vb. tüm sütunlar Hold&Win bonus oyunu sırasında.

Yükseltme işlevi – bu özelliği etkinleştirmek için oyuncular Yükseltme simgesi Bonus kartın yanında. Bir kez tetiklendiğinde, tüm Bonus sembolleri, yani ay, tur için toplam kazançlara geri eklenmeden önce eklenir.

Ayrıca, 5’ten fazla bonus kartı ve bir Boost sembolü aynı anda makaralara gelirse, bunu ve Hold and Win Bonus özelliğini tetikleyebilirler.

gizemli sembol – bu sembol rastgele dönüştürülebilir Mini, Küçük VEYA Ana ikramiye sembolleri. Bunlardan birkaçı makaralarda görünebilir ve bonus oyunun sonunda veya Boost sembolü de mevcutsa bir dönüşten sonra birer birer ortaya çıkar.

Hold & Win bonus oyunu – kombinasyonu 6+ bonus sembolü bu işlevi etkinleştirin. Özellik tetiklenir tetiklenmez, oyuncular otomatik olarak 3 reddedildi.

Bu özellik sırasında gelen bonus sembolleri makaralarda kalır ve sayılır 1x İLE 16x bir oyuncunun bahsi. Ayrıca, gelen her yeni Bonus, Power-up veya Mystery sembolü, 3’e geri dön.

Bu özellik, tüm ücretsiz oyunlar tamamlanana veya pozisyonlar özel sembollerle doldurulana kadar devam eder.

Üstelik, Gizemli Ay Bonusu semboller dönüşen mevcuttur Büyük ikramiye bonus sembolleri ve tetik:

  • Mini ikramiyeler– Değer 20x oyuncunun bahsi;
  • küçük ikramiye – Değer 50x oyuncunun bahsi;
  • Büyük İkramiye – Değer 150x bir oyuncunun bahsi.

Ama hepsi bu kadar değil; Beri Büyük İkramiye ayrıca mevcuttur, buna değer 5.000x tüm slotlar bonus sembollerle dolduğunda mevcut olan bir oyuncunun bahsi.

Ekstra bonus özellikler – bu, Hold & Win özelliğini tek başına da rastgele olarak etkinleştirir 1 bonus ay sembolü.

Ücretsiz döndürme – kombinasyonu 3 Dağılım bu özelliği etkinleştirin ve oyuncular otomatik olarak 8 bedava dönüş. Ayrıca, bir kombinasyonu 3 ekstra dağılımözellik tetikleyicisi boyunca +8 bedava dönüş.

Ancak, özellik sırasında makaralarda yalnızca yüksek değerli bonus sembolleri görünür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Swintt, küresel genişleme için Light & Wonder ile ortaklık kuruyor

Piyasanın önde gelen yazılım geliştiricilerinden biri olan Swintt, dünya çapındaki çeşitli önemli pazarlarda heyecan verici slot sürümlerini sunarak küresel pazardaki konumunu güçlendirmek için ünlü Light & Wonder ile ortaklık yapıyor. Bir dizi popüler başlık: Swintt gibi benzersiz yayınlarıyla ünlüdür Elektrik elemanları VE Altın şekerancak şirketin aynı zamanda geniş bir klasik slot portföyü de var. Yedi […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Makao hükümeti yasa dışı kumarla ilgili mevzuatı gözden geçirecek

Makao ÖİB Yasama Meclisi, şehirdeki yasa dışı kumar faaliyetleriyle ilgili mevzuatın gözden geçirilmesini düşünüyor. Teklifin, kuralları ihlal edenlere yönelik bir dizi yüksek para cezasının yanı sıra daha ağır hapis cezaları ve sınır dışı etme veya Makao’ya giriş yasağı gibi önlemleri içerdiği bildiriliyor. Daha ciddi yaptırımlar öngörün: Asian Gaming Brief’in (AGB) bildirdiğine göre, Yönetici tarafından sunulan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

NICC, Star Sydney hakkında ikinci bir soruşturma yürütecek

Star Sydney’in bir kumarhane lisansına sahip olmaya uygunluğu, New South Wales Bağımsız Komisyonu’nun (NICC) 19 Şubat’ta çabalarının başarısıyla ilgili endişelerin ardından ikinci bir soruşturma başlatacağını duyurmasının ardından bir kez daha gündeme gelecek: Yıldız ıslahı. Soruşturma: Başarılı görünen bir adımda Stella Ent. Grup şaşkınlıkla, patron arasında soruşturma bir kez daha olacak Adam Bell SC. Ancak bu […]

Daha fazla