Playson, Giza Nights: Hold And Win slotunu sunar

13 Nisan’da playsonoyunların ve sorumlu kumarın önde gelen geliştiricisi destekçiSilema, Malta merkezli, resmen yayınlandı Giza Nights: Hold And Win, piramitler ve firavunlar da dahil olmak üzere eski Mısır kültürünü betimleyen Mısır temalı bir slot oyunu.

Sağlayıcının önceki Beklet ve Kazan isabetleri şunları içerir: Spirit of Egypt – tutun ve kazanın VE Luxor Gold – tutun ve kazanın.

Mistik görüş:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva Antik Mısır veya daha doğrusu Antik Giza, güçlü firavunların hüküm sürdüğü ve oyuncuların ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir macera için zamanda yolculuk yaptıkları, gizemli olaylarla dolu bir yer. Ancak Playson, gerçek macera geceleri gerçekleştiği için buraya bir değişiklik ekledi!

Oyun müzikleri oyunun atmosferini tamamlıyor.

Kazanmak için oyuncular, dinamik bir şekilde soldan sağa en uzak sütundan geçerli ödeme çizgilerinin ardışık konumlarında 3’ten fazla eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. 5×3 ızgara bu teklifler 25 ödeme çizgisi.

Düşük ücretli temel semboller Jack, Queen, King ve Ace poker kartlarıdır, yüksek ücretli bonus sembolleri ise Hook and Flail, Ankh, Eye of Ra ve Horus sembolüdür. Beş düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 0,2x İLE 2 kere bir oyuncunun bahsi, tüm yüksek değerli bonus sembolleri değerindeyken, 4x, 6x, 8x VE 10x bir oyuncunun bahsi, artan sırada.

Oyun yüksek volatiliteye sahiptir ve %95,96 RTPmaksimum galibiyet 5844x bir oyuncunun bahsi ve oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Piramitler olarak da bilinen vahşi semboller, tüm normal sembollerin yerine geçer ve tüm makaraları kaplayabilir. 3+ Wild sayısı karışımı 0,6x İLE 12x bir oyuncunun bahsi.

Dağılım sembolü – Böcekler olarak da bilinen dağılımlar, arazi makaralar 2, 3 ve 4 ve Free Spins özelliğini tetikleyebilir. 3 Scatter sayısının kombinasyonu 1x bir oyuncunun bahsi.

İtme sembolü– bu semboller sadece orta makaraya gelir temel oyun sırasında ve bedava döndürmeler vb. tüm sütunlar Hold&Win bonus oyunu sırasında.

Yükseltme işlevi – bu özelliği etkinleştirmek için oyuncular Yükseltme simgesi Bonus kartın yanında. Bir kez tetiklendiğinde, tüm Bonus sembolleri, yani ay, tur için toplam kazançlara geri eklenmeden önce eklenir.

Ayrıca, 5’ten fazla bonus kartı ve bir Boost sembolü aynı anda makaralara gelirse, bunu ve Hold and Win Bonus özelliğini tetikleyebilirler.

gizemli sembol – bu sembol rastgele dönüştürülebilir Mini, Küçük VEYA Ana ikramiye sembolleri. Bunlardan birkaçı makaralarda görünebilir ve bonus oyunun sonunda veya Boost sembolü de mevcutsa bir dönüşten sonra birer birer ortaya çıkar.

Hold & Win bonus oyunu – kombinasyonu 6+ bonus sembolü bu işlevi etkinleştirin. Özellik tetiklenir tetiklenmez, oyuncular otomatik olarak 3 reddedildi.

Bu özellik sırasında gelen bonus sembolleri makaralarda kalır ve sayılır 1x İLE 16x bir oyuncunun bahsi. Ayrıca, gelen her yeni Bonus, Power-up veya Mystery sembolü, 3’e geri dön.

Bu özellik, tüm ücretsiz oyunlar tamamlanana veya pozisyonlar özel sembollerle doldurulana kadar devam eder.

Üstelik, Gizemli Ay Bonusu semboller dönüşen mevcuttur Büyük ikramiye bonus sembolleri ve tetik:

  • Mini ikramiyeler– Değer 20x oyuncunun bahsi;
  • küçük ikramiye – Değer 50x oyuncunun bahsi;
  • Büyük İkramiye – Değer 150x bir oyuncunun bahsi.

Ama hepsi bu kadar değil; Beri Büyük İkramiye ayrıca mevcuttur, buna değer 5.000x tüm slotlar bonus sembollerle dolduğunda mevcut olan bir oyuncunun bahsi.

Ekstra bonus özellikler – bu, Hold & Win özelliğini tek başına da rastgele olarak etkinleştirir 1 bonus ay sembolü.

Ücretsiz döndürme – kombinasyonu 3 Dağılım bu özelliği etkinleştirin ve oyuncular otomatik olarak 8 bedava dönüş. Ayrıca, bir kombinasyonu 3 ekstra dağılımözellik tetikleyicisi boyunca +8 bedava dönüş.

Ancak, özellik sırasında makaralarda yalnızca yüksek değerli bonus sembolleri görünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

MGM, siber saldırı nedeniyle günde 8,4 milyon dolara kadar zarar ediyor

MGM Resorts International’ın 19 Eylül 2023’te gerçekleşecek büyük bir etkinlikten kısa bir süre önce uğradığı siber saldırının ardından, bir oyun sektörü analisti şirketin beklenen sigorta taleplerini değerlendirdi ve şirketin çevrimiçi işlemlerine izinsiz girişin en büyük zarara mal olabileceğini tahmin etti. Seviye oyuncular ve eğlence operatörlerinin günlük geliri 8,4 milyon dolara ve saldırının her günü için […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Wazdan yeni bir çevrimiçi promosyon sunuyor: Mystery Fall

Malta Valletta merkezli ödüllü slot geliştiricisi ve toplayıcı Wazdan, resmi basın bültenine göre şirketin 2023’ün son çeyreği için planladığı bu tür üç girişimden ilki olan bir ağ promosyonu olan Mystery Fall’u tanıttı. Gizemli düşüş: Promosyon şirketi kapsayacak tam portföy yuvalargibi popüler başlıkları içeren Şans makaraları, 9 jeton: Grand Platinum basımı, Kavurucu güneş, Sihirli yolculuklar VE […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play’den yeni Fortunes of Aztec slot oyunu

Pragmatic Play, yeni versiyonuyla kadim bir medeniyetin ruhunu modern dünyaya taşıyor. Azteklerin Kaderi. Şirketin son sürümü, oyuncuları Orta Amerika’da, sonunda büyük ödüllerin beklediği alışılmadık bir hazine avına çıkarıyor. Fantastik Özellikler: Bunda 4×6 makara yuvası, oyuncunun kazanmak için eşleşen sembol kombinasyonunu bulması gerekir. THE düşme karakteristiği Oyuncunun kazanmasını garanti edebilecek her bir sembol kombinasyonunun kademelendirilmesine izin […]

Daha fazla