Playson, Giza Nights: Hold And Win slotunu sunar

13 Nisan’da playsonoyunların ve sorumlu kumarın önde gelen geliştiricisi destekçiSilema, Malta merkezli, resmen yayınlandı Giza Nights: Hold And Win, piramitler ve firavunlar da dahil olmak üzere eski Mısır kültürünü betimleyen Mısır temalı bir slot oyunu.

Sağlayıcının önceki Beklet ve Kazan isabetleri şunları içerir: Spirit of Egypt – tutun ve kazanın VE Luxor Gold – tutun ve kazanın.

Mistik görüş:

Adına sadık kalarak, ana teması yuva Antik Mısır veya daha doğrusu Antik Giza, güçlü firavunların hüküm sürdüğü ve oyuncuların ömür boyu bir kez yaşanabilecek bir macera için zamanda yolculuk yaptıkları, gizemli olaylarla dolu bir yer. Ancak Playson, gerçek macera geceleri gerçekleştiği için buraya bir değişiklik ekledi!

Oyun müzikleri oyunun atmosferini tamamlıyor.

Kazanmak için oyuncular, dinamik bir şekilde soldan sağa en uzak sütundan geçerli ödeme çizgilerinin ardışık konumlarında 3’ten fazla eşleşen sembolden oluşan bir karışım oluşturmalıdır. 5×3 ızgara bu teklifler 25 ödeme çizgisi.

Düşük ücretli temel semboller Jack, Queen, King ve Ace poker kartlarıdır, yüksek ücretli bonus sembolleri ise Hook and Flail, Ankh, Eye of Ra ve Horus sembolüdür. Beş düşük değerli sembolün kombinasyonu sayılır 0,2x İLE 2 kere bir oyuncunun bahsi, tüm yüksek değerli bonus sembolleri değerindeyken, 4x, 6x, 8x VE 10x bir oyuncunun bahsi, artan sırada.

Oyun yüksek volatiliteye sahiptir ve %95,96 RTPmaksimum galibiyet 5844x bir oyuncunun bahsi ve oyun herhangi bir cihazda oynanabilir.

Yuva özellikleri:

Vahşi sembol – Piramitler olarak da bilinen vahşi semboller, tüm normal sembollerin yerine geçer ve tüm makaraları kaplayabilir. 3+ Wild sayısı karışımı 0,6x İLE 12x bir oyuncunun bahsi.

Dağılım sembolü – Böcekler olarak da bilinen dağılımlar, arazi makaralar 2, 3 ve 4 ve Free Spins özelliğini tetikleyebilir. 3 Scatter sayısının kombinasyonu 1x bir oyuncunun bahsi.

İtme sembolü– bu semboller sadece orta makaraya gelir temel oyun sırasında ve bedava döndürmeler vb. tüm sütunlar Hold&Win bonus oyunu sırasında.

Yükseltme işlevi – bu özelliği etkinleştirmek için oyuncular Yükseltme simgesi Bonus kartın yanında. Bir kez tetiklendiğinde, tüm Bonus sembolleri, yani ay, tur için toplam kazançlara geri eklenmeden önce eklenir.

Ayrıca, 5’ten fazla bonus kartı ve bir Boost sembolü aynı anda makaralara gelirse, bunu ve Hold and Win Bonus özelliğini tetikleyebilirler.

gizemli sembol – bu sembol rastgele dönüştürülebilir Mini, Küçük VEYA Ana ikramiye sembolleri. Bunlardan birkaçı makaralarda görünebilir ve bonus oyunun sonunda veya Boost sembolü de mevcutsa bir dönüşten sonra birer birer ortaya çıkar.

Hold & Win bonus oyunu – kombinasyonu 6+ bonus sembolü bu işlevi etkinleştirin. Özellik tetiklenir tetiklenmez, oyuncular otomatik olarak 3 reddedildi.

Bu özellik sırasında gelen bonus sembolleri makaralarda kalır ve sayılır 1x İLE 16x bir oyuncunun bahsi. Ayrıca, gelen her yeni Bonus, Power-up veya Mystery sembolü, 3’e geri dön.

Bu özellik, tüm ücretsiz oyunlar tamamlanana veya pozisyonlar özel sembollerle doldurulana kadar devam eder.

Üstelik, Gizemli Ay Bonusu semboller dönüşen mevcuttur Büyük ikramiye bonus sembolleri ve tetik:

  • Mini ikramiyeler– Değer 20x oyuncunun bahsi;
  • küçük ikramiye – Değer 50x oyuncunun bahsi;
  • Büyük İkramiye – Değer 150x bir oyuncunun bahsi.

Ama hepsi bu kadar değil; Beri Büyük İkramiye ayrıca mevcuttur, buna değer 5.000x tüm slotlar bonus sembollerle dolduğunda mevcut olan bir oyuncunun bahsi.

Ekstra bonus özellikler – bu, Hold & Win özelliğini tek başına da rastgele olarak etkinleştirir 1 bonus ay sembolü.

Ücretsiz döndürme – kombinasyonu 3 Dağılım bu özelliği etkinleştirin ve oyuncular otomatik olarak 8 bedava dönüş. Ayrıca, bir kombinasyonu 3 ekstra dağılımözellik tetikleyicisi boyunca +8 bedava dönüş.

Ancak, özellik sırasında makaralarda yalnızca yüksek değerli bonus sembolleri görünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Montreal kumarhane çalışanları grev yetkisini duyurdu

1.000’den fazla Montreal kumarhane çalışanı, işveren Loto-Quebec ile Haziran 2022’de başlayan maaş müzakerelerini hızlandırmak için beş günlük bir grev duyurdu. Montreal Gazetesi’ne göremüşteri hizmetleri, ikram ve kumarhane güvenlik personeli grev yetkisini kullanacaklarını söyledi “doğru zamanda” popüler Formula 1 yarış etkinliğinden iki haftadan az bir süre önce. Grev açıklandı: Şube çevresinde toplanan çalışanlar, CSN birliği yakın […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Booming Games, yeni Power of Olympus video slotunu piyasaya sürdü

Muhteşem Olimpos Dağı’na tırmanmaya ve muhteşem Zeus ile tanışmaya hazır mısınız? Korkmayın: Booming Gaming, bu macerayı oyuncuları için heyecanlı ve verimli kılmak için çok çaba sarf etti. Booming Games’in en son gişe rekorları kıran sürümünde Yunan tanrısına katılın, Olympus’un Gücü! Yunan Tanrıları Bekliyor: Bu video yuvaları oyunculara büyük şans getirebilecek yedi sıra ile yedi makara […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat $ slotunu piyasaya sürdü

iGaming endüstrisinin ödüllü yazılım geliştiricisi ve B2B tedarikçisi Relax Gaming, Dream Drop Fly Cat$ slotunu piyasaya sürdü. yeni sürüm oyuncuları, şehir merkezindeki caddelerin kör edici işaretleri veya kötü şöhretli banliyö bölgelerinin karanlık köşeleri tarafından eşit olasılıkla tetiklenecek olan inanılmaz ödemeleri aramak için New York City sokaklarına götürüyor. Popüler slot teması: Tema daha sonra her iki […]

Daha fazla