Playson, Hollanda genişlemesi için Bingoal ile ortak oldu

iGaming endüstrisine önde gelen en yeni içerik sağlayıcılarından biri olan Playson, Avrupa’nın önde gelen çevrimiçi kumarhane operatörü Bingoal ile ortaklık kurdu. Anlaşma, hızla büyüyen dijital oyun geliştiricisinin, oyunlarının erişimini Hollanda pazarına genişletmesine yardımcı olurken, ünlü operatör, seçici Hollandalı oyun topluluğu için Bingoal platformunda artık mevcut olan, büyüyen premium oyun portföyünden yararlanacak.

Popüler dizi yayında:

İçerik sağlama sözleşmesi, özellikle şu içeriklerin ilk kullanılabilirliğini sağlar: Playson tarafından Belçikalı operatörün platformunda yayınlanacak en popüler beş yayın Hollanda heyecan verici ama zorlu pazar için bir şampiyon olarak. Ancak bu deneme siparişi başarılı olursa, stüdyonun içerik tedariki kısa süre içinde mutlaka kesintisiz bir hatta dönüşecektir.

Şimdilik, şu anda mevcut olan zengin özelliklere sahip beş başlık Bingo’nin çevrimiçi platformu popüler stüdyodan geliyor Tut ve Kazan Serisi: Royal Coins 2, Lion Gems, Joker’s Coins, Hit the BankVE Kurt gücü. Yukarıda belirtildiği gibi, potansiyel oyuncuların bir sağlayıcıdan kapsamlı bir slot portföyü talebini karşılamak için önümüzdeki aylarda daha fazla slot gelecektir.

B2B İş Ortaklıkları:

Bingo, piyasada 20 yıllık varlığı olan bir kumarhane operatörü olarak aracı olacak playson ve oyuncular, en popüler sağlayıcıdan platform ziyaretçilerine mümkün olan en iyi oyun tedarikini sağlamak için. itibarını inşa etmiş olması Belçikakumarhane markası, Ekim 2021’de Hollanda pazarı için tedarikçi lisansını aldı. en yeni B2B ortaklığı.

Genişletilmiş Ayak İzi:

Bu anlaşmadaki ortağınız, playson, şu anda düzenlenmiş 18 pazarda son teknoloji yenilikçi içerik sağlıyor. Geliştiricinin kitaplığı, tüm büyük Avrupa yetki alanları için 85’in üzerinde sertifikalı kumarhane oyunundan oluşur ve stüdyonun dünya çapında hızla genişlemesine olanak tanır. ile en son işbirliği Bingo genişleyecek Playson tarafından Hollanda tarafından düzenlenen rekabetçi pazarda varlık.

Başarılı yolculuk:

Golazin RahattalabPlayson’da Satış Müdürüdedi ki: “Hollanda bizim için Avrupa’daki en önemli pazarlardan biri ve Bingoal’ın en popüler slotlarımızdan bazılarını sergilemeyi kabul etmesinden çok memnunuz. Bu yıl şimdiden bir avuç oyun yayınladık ve bu yeni ortaklık, 2023’e harika bir başlangıç ​​olan şeye heyecan kattı. Playson gibi Bingol sektörde yer edinmeye devam ediyor.”

Büyüyen mevcudiyet:

Daniele SomonBingoal’da Online Casino Ürün Yöneticisiekledi: “Playson, Avrupa kumarhane endüstrisinde sağlam bir üne sahip ve oyunlarını Bingoal.nl’de başlatabildiğimiz için çok heyecanlıyız. Hollanda’da çok popüler başlıklar olduklarını kanıtladılar. İLE Bingoher zaman sektördeki en iyi tedarikçilerle çalışmaya çalışıyoruz ve bundan hiç şüphemiz yok playsonAvrupa genelinde varlığı hızla artıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çevrimiçi Oyunlar

Nolimit City, savaştan ilham alan D-Day slotuyla canlanıyor

Tartışmalı slotlarıyla tanınan İsveçli çevrimiçi oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı Nolimit City, en yeni hit oyununu piyasaya sürdü D günü. D-Day, genellikle söz konusu Dünya Savaşı’nın başlangıcında görülen Normandiya çıkarmalarının başka bir adı olduğundan, bu slotta oyuncular zamanda geriye gitme ve 2. Dünya Savaşı sırasındaki deneyimi deneyimleme fırsatına sahip olur. Aksiyon dolu grafikler: Bu savaş temalı […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

AGCO, hızla büyüyen oyunlara B2B kumar lisansı veriyor

Kanada eyaletindeki yetkili kumar otoritesi olan Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu’nun (AGCO), hızla büyüyen oyun geliştiricisi ve Booming Games iGaming içeriği tedarikçisi için B2B oyun lisansının verilmesini onayladığı bildirildi. Sağlayıcının operasyonlarında bir dönüm noktasını temsil eden onay, başka bir saygın sağlayıcının Kuzey Amerika pazarlarına girişini ve Ontario’nun yetki alanındaki ortaklara ve oyunculara yönelik içeriğin artan […]

Daha fazla
Çevrimiçi Oyunlar

Pragmatic Play yeni slotu piyasaya sürüyor Big Bass teknemi yüzdürüyor

Tüm iGaming sektörünün en büyük içerik sağlayıcılarından biri olan Pragmatic Play ve ünlü Reel Kingdom, dünyaca ünlü Big Bass serisinin yeni sürümüyle hayranlarını şaşırttı. Şirketinki En son sürüm, Big Bass teknemi yüzdürüyorSerinin eski hitlerini çok anımsatıyor ama aynı zamanda oyuncuları tüm oyun boyunca heyecanlandıracak yeni özellikler ve heyecan verici mekaniklerle heyecan katıyor. Yeni özellikler ve […]

Daha fazla